peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

GHRP- 6 & CJC- 1295
Alpha Peptide

GHRP- 6 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 110 zł 330 zł
5 10 mg 100 zł 500 zł
10 10 mg 95 zł 950 zł

Powszechnie wiadomo, że łączenie peptydów może dać lepsze, synergiczne wyniki w porównaniu do używania solo, a kombinacja GHRP-6 i CJC-1295 jest tego dowodem.

Jak działa GHRP- 6 & CJC- 1295?

Oba działają uwalniając ludzki hormon wzrostu (HGH), który jest kluczem do wielu różnych procesów, w kulturystyce, od budowania mięśni po utratę tłuszczu. Z pomocą tych dwóch związków, możesz wykorzystać każdy z nich w tym samym czasie i stworzyć produkt, który w pełni wykorzystuje HGH twojego organizmu. Zarówno GHRP-6, jak i CJC-1295 to hormony peptydowe. Ich wpływ na mózg i organizm jest bardzo podobny: stymulują uwalnianie HGH z przysadki mózgowej. Gdy HGH dostanie się do krwiobiegu, ma wpływ na rozmnażanie, regenerację i wzrost komórek. Ponadto zwiększa metabolizm, buduje siłę mięśni i przyspiesza gojenie kości. To jest powód, dla którego wielu kulturystów uzupełnia sam HGH, ponieważ ta forma podawania jest znacznie silniejsza. Jednak w przypadku peptydów, takich jak CJC-1295 i GHRP-6, nie zwiększasz w ten sam sposób poziomu HGH w organizmie. Przyjmowanie GHRP-6 razem z CJC-1295 powoduje promowanie hormonu wzrostu przez twój organizm.

GHRP-6 i wszystkie GHRP są mimetykami greliny, hormonu uwalnianego przez komórki żołądka w odpowiedzi na stan postu, w tym krótkie okresy postu. Mimetyki greliny i greliny działają poprzez aktywację receptora greliny, który jest również znany jako receptor wydzielający hormon wzrostu (GHS-R1a). Zwiększony poziom greliny prowadzi do wzrostu poziomu hormonu wzrostu poprzez stymulację receptorów greliny w przysadce mózgowej. Zastrzyki z GHRP-6 lub innego GHRP stymulują uwalnianie hormonu wzrostu w podobny sposób, jak na czczo zwiększa się poziom greliny. Jednak efekt może być znacznie silniejszy. Przy prawidłowej dawce dowolnego GHRP można łatwo osiągnąć ponadfizjologiczne poziomy hormonu wzrostu. Oprócz stymulowania uwalniania hormonu wzrostu grelina ma wiele innych funkcji w organizmie. Stymuluje apetyt, chroni serce, może chronić komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym, może zmniejszać stany zapalne i wspomagać proces gojenia, może sprzyjać spalaniu tłuszczu w mięśniach. Ma również wpływ na zwiększoną produkcję kortyzolu poprzez wzrost poziomu ACTH i wzrost poziomu prolaktyny. W szczególności wykazano, że GHRP-6 jest skuteczny w leczeniu zapalenia ścięgien w wielu przypadkach, co może być spowodowane jego aktywnością na receptor greliny. Istnieją dowody na to, że grelina może sprzyjać magazynowaniu tłuszczu, ale wydaje się, że jest to specyficzne dla tkanki i wpływa na określone obszary, takie jak wątroba. Takiego efektu GHRP-6 nigdy nie zaobserwowano w dziedzinie kulturystyki. Zamiast tego wykazano, że GHRP-6 jest skuteczną pomocą w utracie tłuszczu, o ile kontrolowane jest spożycie pokarmu.

Co to dokładnie znaczy?

Oznacza to, że naturalnie zwiększasz poziom HGH poprzez bezpośrednie działanie na przysadkę mózgową, w przeciwieństwie do zwykłego wrzucania wysokiego poziomu HGH do organizmu. Chociaż oba peptydy promują aktywność anaboliczną w organizmie i mogą być świetne w połączeniu z innymi syntetycznymi sterydami anabolicznymi, połączenie ich zmienia dwa dość łagodne związki w jedną synergistyczną potęgę. Powszechnie uznaną i stosowaną praktyką jest kombinacja hormonów uwalniających hormon wzrostu (GHRH), takich jak podobne połączenie Ipamorelin i CJC-1295 lub zmodyfikowany GRF 1-29 i HGH Frag 176-191. Łącząc dwa związki HGH, nie tylko skorzystasz z jego intensywniejszej produkcji, ale dojdzie też do wzrostu insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1). IGF-1 zwiększa syntezę białek i tworzy anaboliczne środowisko niezbędne do efektywnego wzrostu i regeneracji.

Jak stosować GHRP- 6 & CJC- 1295?

GHRP-6 jest substancją rozpuszczalną w wodzie, dostępną w postaci liofilizatu, co oznacza, że należy ją zmieszać z wodą bakteriostatyczną, aby nastąpiła rekonstytucja. Fiolki z GHRP-6 są zwykle dostępne w fiolkach z dawką 1 mg, 2 mg, 3 mg i 5 mg. Jest wstrzykiwany domięśniowo lub podskórnie przynajmniej codziennie. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecane są dwie do trzech dawek. W zależności od twojej reakcji i schematu kulturystycznego, dawki wahają się od 50 MCG do 500 MCG. Jednak mieszając z innymi GHRH, utrzymuj dawkę w zakresie 50 MCG 150 mcg na dawkę. Z drugiej strony, CJC-1295 jest zwykle wstrzykiwany domięśniowo lub podskórnie w dawkach 500 mcg jeden do dwóch razy w tygodniu. Należy zauważyć, że w przeciwieństwie do GHRP-6, dawki te mogą być takie same, nawet w połączeniu z innymi GHRH. Jednak pamiętaj: jeśli wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, zmniejszaj dawki, aż osiągniesz wygodny poziom.

Czy stosowanie CJC-1295, GHRP-6 może powodować jakiekolwiek skutki uboczne?

CJC-1295 i GHRP-6 w pewnym stopniu pokrywają się, ale mają również swoje własne unikalne wady. Oznacza to, że jeśli zamierzasz połączyć te dwa elementy, ryzykujesz zwiększone skutki uboczne, ponieważ uzyskasz zwiększone korzyści.

Niektóre nakładające się skutki uboczne to:

• Podrażnienie skóry
• Ból głowy
• Mrowienie dłoni i stóp

Podrażnienia skóry GHRP-6 wraz z CJC-1295 można uniknąć, po prostu zmieniając miejsca wstrzyknięcia, podczas gdy bóle głowy są wynikiem hipoglikemii i można je ograniczyć poprzez zwiększenie spożycia cukru. Ostatecznie zalecamy zmniejszenie dawki (dawek) do momentu, gdy ból głowy nie będzie już odczuwalny lub przynajmniej będziesz w stanie sobie z tym poradzić bez większego dyskomfortu.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania stosowania GHRP- 6 & CJC- 1295 ?

Jeśli chodzi o GHRP-6, osoby z ginekomastią są narażone na zaostrzenie ich stanu ze względu na potencjał peptydu do zwiększania prolaktyny. Oczywiście w przypadku osób bez historii chorobowych nie ma tu większego zagrożenia. Chyba że używasz ogromnych dawek GHRP-6, co nie jest zalecane. Wyjątkowym efektem ubocznym CJC-1295 w porównaniu z GHRP-6 jest zatrzymywanie wody. Chociaż ten efekt nie jest zbyt powszechny i zależy w dużej mierze od genetyki, wysokie dawki mogą prowadzić do zatrzymywania wody. Dobra wiadomość jest taka, że zwykle można wyeliminować ten efekt, obniżając dawki. Inne skutki uboczne, które są unikalne dla CJC-1295, to biegunka i nudności, chociaż występują one bardzo rzadko. Jeśli obawiasz się zagrożeń dla zdrowia, możesz użyć naturalnych suplementów, łagodzących efekty uboczne.

CJC-1295 z lub bez DAC

Czy bierzesz CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym czy bez? Dodanie DAC wydłuża okres półtrwania o około tydzień. Więc wybór należy do Ciebie, czy chcesz krótszego, czy dłuższego okresu półtrwania.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE