peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

GHRP- 6 & CJC- 1295
Bio- Peptide

GHRP- 6 & CJC- 1295 GHRP- 6 & CJC- 1295 GHRP- 6 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Jak działają hormony peptydowe GHRP-6 i CJC-1295?

Już w latach osiemdziesiątych odkryto trzy klasy środków, które mają wpływ na uwalnianie hormonu wzrostu. Są to naturalne hormony, syntetyczne cząsteczki oraz opiaty. O ile stosowanie opiatów prowadzi do wystąpienia poważnych konsekwencji zdrowotnych, gdyż mają one silnie toksyczne działanie i powodują zaburzenia w funkcjonowaniu mózgu, to działanie dwóch pozostałych środków nie ma wpływu na psychikę człowieka, nie powoduje skutków ubocznych w sensie zdrowotnych, a jednocześnie ich łączne zastosowanie pozwala na zmaksymalizowanie uwalniania poziomu hormonu wzrostu. Sam hormon wzrostu jest podstawowym czynnikiem anabolicznym, który wykazuje działanie stymulujące syntezę białek. Jego aktywność jest zwłaszcza intensywna w mięśniach, kościach, stawach, wątrobie, skórze, czerwonych krwinkach. Regulacja sekrecji hormonu wzrostu odbywa się za pomocą dwóch peptydów GHRH i Somatostatyny. Podwzgórze uwalnia te hormony w odpowiedzi na sygnały pochodzące od centralnego układu nerwowego. Samo wydzielanie się hormonu wzrostu jest najsilniejsze w młodym wieku. Zaczyna jednak spadać po przekroczeniu trzydziestego roku życia, a po skończeniu czterdziestego roku życia, bardzo wyraźnie maleje i praktycznie zanika. Dlatego dla osób, które są bardzo aktywne fizycznie i chcą zmaksymalizować swoje osiągi treningowe, przewidziano syntetyczny sposób wytwarzania hormonu wzrostu. Podanie GHRH powoduje pobudzenie komórek somatotropowych przysadki do wydzielenia GH . Podstawową zaletą podania GHRH jest to, że wydzielanie GH odbędzie się wg naturalnego biorytmu, czyli w sposób pulsacyjny.

Jakie są efekty stosowania GHRP-6 i CJC-1295?

Niezwykle częstym efektem działania środków jest stymulacja apetytu, dlatego świetnie sprawdzają się one w cyklach ukierunkowanych na przyrost masy mięśniowej. Samo działanie hormonów przyczynia się oczywiście do wzrostu stężenia hormonu wzrostu, a przez to do znaczącego podniesienia poziomu IGF-1, który to odpowiedzialny jest za odpowiedź anaboliczną organizmu. Sam peptyd zwany jest często środkiem młodości. Dzieje się tak, gdyż stosuje się go do zaleczenia uszkodzeń ciała. Bardzo skutecznie wzmacnia ścięgna, poprawia gęstość kości, uelastycznia i odmładza skórę, przyspiesza metabolizm tłuszczy zapasowych, redukuje stany zapalne i niejako normuje odpowiedź immunologiczną organizmu.

Jak stosować GHRP-6 i CJC-1295?

Dawkowanie jest uzależnione od tego, jaki cel chcemy osiągnąć. Kiedy chodzi o budowanie masy mięśniowej lub przyśpieszenia regeneracji wszystkich tkanek organizmu łącznie ze zwiększeniem syntezy kolagenu dozujemy GHRP + analog GHRH sto mcg przed spaniem oraz po treningu, a dla jeszcze lepszego efektu dodajemy dawkę tuż po obudzeniu się. Zupełnie inaczej wygląda dawkowanie, kiedy chodzi nam o uzyskanie efektu odmłodzenia całego organizmu oraz gdy zachodzi konieczność regeneracji stawów i ścięgien. W takim przypadku wystarczy nam w zupełności jednak dawka środka bezpośrednio przed snem. Dawka taka powoduję zwiększenie syntezy kolagenu o dwieście pięćdziesiąt procent. GHRH w dawce 100mcg i wyższej może być użyty bez żadnych problemów. I nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Z kolei CJC-1295 zażywa się celem uzyskania wzrostu siły, masy mięśniowej, spada też wtedy poziom tłuszczu i następuje intensywna regeneracja oraz wzmocnienie stawów, tkanki łącznej i masy kostnej. Dawkowanie tego środka przedstawia się następująco. W pierwszej formule jest to sto do dwustu mcg, trzy razy na dobę w pięciogodzinnych odstępach. Inna konfiguracja przewiduje wzięcie jednej dawki na dobę o wartości stu mcg, natychmiast po przebudzeniu. Wszystko jak w przypadku GHRP zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Warto pamiętać, że peptydy te należy podawać przy pustym żołądku lub jedynie po zjedzeniu protein. Tłuszcz i węglowodany obniżają sekrecje GH. Posiłek należy zjeść po dwudziestu minutach od podania peptydów.

Czy istnieją jakieś negatywne konsekwencje stosowania GHRP-6 i CJC-1295?

W przypadku kiedy użytkownik trzyma się ustalonych dawek, nie powinno dojść do występowania żadnych skutków ubocznych, a samo stosowanie środka jest bezpieczne dla zdrowia. Nie wolno nam jednak samodzielnie podnosić dawek, zwłaszcza w formie radykalnej. Jeżeli zauważymy u siebie jakiekolwiek skutki uboczne bądź komplikacje, to powinniśmy natychmiast zaprzestać stosowania środka i zwrócić się o pomoc do lekarza specjalisty. W niektórych przypadkach może wystąpić zaburzenie czułości receptorów oraz wzrost produkcji kortyzolu i prolaktyny. Zwłaszcza może to dotyczyć tych użytkowników, którzy przyjmują hormon w wyższych dawkach. Na poziomie 200-400mcg przyjmowanego środka, kortyzol i prolaktyna znajdą się na granicy maksymalnego dla nich poziomu pozostającego w normie.GHRP-6 może być używane w dawce 100mcg trzy do czterech razy dziennie bez obawy o rozregulowanie receptorów. Przekroczenie tej dawki może w niektórych przypadkach spowodować czasowe uniewrażliwienie receptorów przysadki przy dłuższym czasie stosowania. Po zaprzestaniu czas powrotu wrażliwości receptorów wynosi około czternastu dni.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE