peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

GHRP- 6 & CJC- 1295
Bioniche Pharma

GHRP- 6 & CJC- 1295 GHRP- 6 & CJC- 1295 GHRP- 6 & CJC- 1295 GHRP- 6 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 90 zł 90 zł
3 10 mg 85 zł 255 zł
5 10 mg 80 zł 400 zł
10 10 mg 75 zł 750 zł

Czym jest GHRP-6 & CJC-1295?

GHRP-6 (peptyd uwalniający hormon wzrostu - 6) jest heksapeptydem z łańcuchem złożonym z 6 aminokwasów. Jest to jeden z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy, które zostały opracowane ze względu na ich działanie uwalniające hormon wzrostu i nazywane są sekretagogami hormonu wzrostu. GHRP-6 to prawdziwa sekretarka HGH. Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, ale zamiast tego działa na receptor wydzielający hormon wzrostu, obecnie przemianowany na receptor greliny. Z kolei CJC-1295 jest tetrapodstawionym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). CJC 1295 wykazał niesamowite wyniki jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). CJC 1295 nie tylko wykazał potencjał zwiększania wydzielania hormonu wzrostu i IGF-I oraz jego działania, ale był w stanie to zrobić w bardzo dużych ilościach. CJC 1295 stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu i będzie utrzymywał stały wzrost HGH i IGF-1 bez wzrostu prolaktyny, prowadząc do utraty tłuszczu i zwiększonej syntezy białek, a tym samym pobudzając wzrost. CJC 1295 jest tetrapodstawionym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH).

Jakie są zalety GHRP-6 & CJC-1295?

Jedną z zalet CJC 1295 w porównaniu z tradycyjnym GHRH lub rHGH jest jego zdolność do biokoniugacji z albuminą surowicy, zwiększając w ten sposób jego okres półtrwania i okno terapeutyczne. Dokonuje się tego poprzez zastosowanie grup zabezpieczających wokół aminokwasów GHRH, zazwyczaj podatnych na degradację enzymatyczną. CJC 1295 można łączyć w dwóch postaciach (DAC i bez DAC). Kompleks powinowactwa do leków (DAC) zapobiega degradacji enzymatycznej, zwiększając tym samym okres półtrwania. W związku z tym CJC 1295-DAC może być dozowany jako pojedynczy cotygodniowy zastrzyk. Podawanie CJC 1295-DAC zapewnia stymulację podobną do GHRH przez całą dobę. Przeprowadzono różne eksperymenty w celu przetestowania skuteczności CJC 1295-DAC in vivo, a Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism donosi o zależnym od dawki wzroście średnich stężeń GH w osoczu 2-10 razy przez ponad 6 dni i zwiększonym IGF-1 stężenie 1,5–3-krotnie przez 9–11 dni po pojedynczym wstrzyknięciu. Średni okres półtrwania wynosił 5,8-8,1 dni, również po wielu dawkach średnie poziomy IGF-1 pozostawały powyżej wartości początkowej przez maksymalnie 28 dni. W żadnej grupie nie zgłoszono poważnych działań niepożądanych. Kolejną zaletą CJC 1295 jest jego zdolność do promowania snu wolnofalowego. Sen wolnofalowy jest również znany jako sen głęboki i jest to część snu odpowiedzialna za najwyższy poziom wzrostu mięśni i utrzymanie pamięci. SWS zmniejsza się znacznie u osób starszych, a także u osób, które zwykle ćwiczą później wieczorem. Badania kliniczne wykazały, że podawanie CJC 1295 raz dziennie normalizuje odpowiedź GHRH i może powodować znacznie głębszy sen.

Jakie zalety ma ten peptyd?

Uważa się, że specjalna sekwencja GHRP-6 stanowi sygnał dla organizmu do rozpoczęcia wydzielania hormonu wzrostu (GH), jednocześnie blokując somatostatynę,
hormon, który hamuje wydzielanie hormonu wzrostu. Badania wykazały, że charakteryzuje się stymulacja hormonem wzrostu przez GHRP-6. Tym samym uzyskujemy korzystne efekty, takie jak zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej oraz zwiększenie siły i trwałości. Zwiększone ilości hormonu wzrostu mogą następnie pomóc wątrobie w wydzielaniu hormonów IGF-1, która bierze również udział w poprawie zdolności organizmu do spalania tłuszczu i budowy mięśni. Przypadki kliniczne pokazują, że stosowanie GHRP-6 wiąże się ze zwiększoną masą mięśniową i zmniejszoną tkanką tłuszczową. Połączenie jądra peptydowego powoduje stale wysoką produkcję naturalnego hormonu wzrostu połączoną z wieloma silniejszymi pulsacjami. To sprawia, że synergiczne połączenie peptydu jest kilkakrotnie większe niż w przypadku oddzielnego stosowania.

Możliwe korzyści wynikające ze stosowania GHRP-6 + CJC 1295 to:

• Utrata tłuszczu
• Odbudowa mięśni
• Zwiększona siła
• Lepszy odcień skóry
• Lepszy sen
• Więcej energii
• Silniejsze kości
• Wiążące tkanki

Jak stosować GHRP-6 + CJC 1295?

Zalecane dawkowanie CJC-1295:

• 100 μg raz dziennie w celu zapobiegania starzeniu się
• Między 200-300 mcg, podzielone na dwie lub trzy dawki dziennie na wzrost mięśni, utratę tłuszczu lub wyniki sportowe
• akceptowane przez wstrzyknięcia podskórne. Maksymalna dawka iniekcji: 300 mikrogramów

Zalecana dawka GHRP-6:

• 100 μg raz na dobę w celu zapobiegania starzeniu się
• Między 400-600 mcg, podzielone na dwie lub trzy dawki dziennie w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej w wyniku wstrzyknięć podskórnych. Optymalne
czasy wstrzyknięcia są pierwszą rzeczą rano przed lub po treningu i noc przed snem.
Kiedy oba peptydy się łączą, dzienną dawkę można zminimalizować

Czy mogą pojawić się działania niepożądane?

Peptydy są ogólnie dobrze tolerowane przez większość osób, gdy są stosowane w zalecanych dawkach od około 100 μg do 300 μg na wstrzyknięcie. Najbardziej częste działania uboczne z wykorzystaniem dwóch peptydów z innej grupy: reakcje skórne w miejscu iniekcji, takich jak ból, zaczerwienienie i obrzęk. Rzadkie działania niepożądane obejmują trudności w połykaniu, swędzenie, zawroty głowy, zaczerwienienie, ból głowy, nudności, wymioty, zmienione uczucie głodu, niepokój i senność. Jednak skutki uboczne są stosunkowo niewielkie, ponieważ CJC 1295 kontroluje poziom cukru we krwi i nie zwiększa poziomów kortyzolu i retencji wody, a także kontroli głodu, która wzrasta wraz z samym GHRP-6.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE