peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

GHRP- 6 & CJC- 1295
Excelsior Peptides

GHRP- 6 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 110 zł 330 zł
5 10 mg 100 zł 500 zł
10 10 mg 95 zł 950 zł

Co to jest CJC 1295 i jego zastosowanie?

CJC 1295 to syntetycznie produkowany peptyd, który może zwiększać stężenie hormonu wzrostu w osoczu. CJC 1295 zwykle dostarcza się do organizmu przez wstrzyknięcie podskórne. CJC 1295 jest również czasami określany jako DAC: GRF. oznacza Drug Affinity Complex, a GRF oznacza czynnik uwalniający hormon wzrostu. CJC 1295 może zwiększyć twój IGF-1 i poziomy hormonu wzrostu u ludzi i zwierząt. Początkowo CJC 1295 został opracowany w celu leczenia chorób i schorzeń pacjentów cierpiących na zaburzenia mięśni, choroby i ofiary poparzeń. CJC 1295 przyciągnął wielu ludzi, takich jak sportowcy z całego świata, ze względu na jego niesamowite korzyści i minimalne skutki uboczne, które poprawiają ich wyniki na boisku i na siłowni.

Jakie są korzyści ze stosowania GHRP-6 & CJC-1295

Przyrost masy mięśniowej i zwiększona siła i zmniejszenie tkanki tłuszczowej. To tylko kilka korzyści, które przyniesie CJC-1295. Jest to długo działający analog GHRH lub (hormon uwalniający hormon wzrostu). Żywotność uwalniania hormonów wzrostu jest promowana przez czworościenne modyfikacje CJC-1295 i kompleksu powinowactwa do leku (DAC). Z tego powodu zwiększają się efekty terapeutyczne, a użytkownicy stosują mniej zastrzyków w porównaniu do innych hormonów wzrostu. Skutki uboczne CJC-1295

Czy występują tutaj efekty uboczne?

W niewielu przypadkach użytkownicy mogą spodziewać się efektów ubocznych. Są one rzadki i mają charakter przejściowy. Jednak jeśli chodzi o CJC-1295 z DAC, główne działania niepożądane CJC-1295 występują, ponieważ hormon wzrostu odnosi się do stymulacji przysadki mózgowej. Wzrost rozszerzenia naczyń jest często związany z przypływem hormonu wzrostu do ciała użytkownika. Zwykle trwa to od 30 minut do 2 godzin po wstrzyknięciu. Ponadto swędzenie i zaczerwienienie są czasami odnotowywane jako działania niepożądane w miejscu wstrzyknięcia. Poziomy HGH również wzrastają na poziomie komórkowym po wstrzyknięciu CJC-1295.

Cykl CJC-1295: Jak go stosować / podawać?

Użytkownicy najczęściej stosują zastrzyki 2–3 razy dziennie. Zazwyczaj dzieje się to przed śniadaniem, przed snem i po treningu. Te okresy testowe mogą trwać do kilku tygodni w celu ustalenia rzeczywistych korzyści CJC-1295 dla badanych. Mają również naśladować tak dokładnie, jak to możliwe, faktyczne wydzielanie hormonów. Okres półtrwania DAC wynosi 8 dni i z tego powodu cykle są zwykle krótsze. Tak więc zastrzyki podaje się tylko raz w tygodniu, co powoduje zwiększenie poziomu wydzielania hormonu wzrostu. Badania obecnie nie sugerują, że jeden lub drugi cykl zapewnia lepsze wyniki, więc jest to osobista preferencja oparta na tym, co każdy użytkownik chce wykorzystać podczas wstrzykiwania CJC-1295.

Jak używać GHRP-6 & CJC-1295 do wzrostu mięśni?

Peptydy zastępujące hormon wzrostu (GHRP 6) zwykle stosuje się w celu uzyskania efektu synergistycznego w połączeniu z CJC-1295. Dla osób w cyklu tygodniowym podaje się jeden wieczorny zastrzyk GHRP 6; odbywa się to w nocy, ponieważ powoduje mniejszy wzrost kortyzolu i prolaktyny w porównaniu z GHRP 2. GHRP 6 można również stosować jednocześnie z cyklami HGH, 2–3 razy dziennie, przez dłuższy cykl, trwający kilka tygodni. Gdy wzrost nastolatków ustanie, organizmowi będzie trudno wytwarzać HGH w tak dużych ilościach, jak to czyni, co utrudnia budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. HGH pomógł w rozwoju dzieci z niedoborem hormonu wzrostu, co wywołało syntetyczną wersję, która powstała w 1985 roku.
Od tego czasu przeprowadzono kilka badań, w których szczegółowo opisano, w jaki sposób HGH pomógł budować masę mięśniową, zmniejszać tkankę tłuszczową i w inny sposób przynosić korzyści dorosłym użytkownikom. Badania wykazały, że podawanie CJC-1295 raz w tygodniu pomaga zwiększyć stężenie GH w osoczu (2-10 razy więcej) przez okres do 6 dni po wstrzyknięciu. Ponadto zwiększa poziomy IGF-1 o 1,5 do 3 razy, przez okres od 9 do 11 dni, bez żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

O czym pamiętać przy stosowaniu CJC-1295?

Zastrzyk jest niepirogenny, sterylny i przeznaczony do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych. Należy go podawać po ponownym zatężeniu sterylną wodą do wstrzykiwań. Do wstrzyknięcia podskórnego można użyć strzykawki z insuliną, z dawką 2 mg CJC-1295 na zastrzyk. Na fiolkę należy podać zastrzyk 1 x 2 ml. W przypadku użycia do mieszania 0,5 ml wody zapewnia to dawkę 2 mg (0,5 ml lub 50 jednostek w jednej strzykawce). Przy użyciu 1 ml wody odpowiada to dawce 2 mg (1 ml lub 100 jednostek). Przewidywana częstotliwość wynosi raz w tygodniu, z dawką 2 mg, ze względu na przedłużony okres półtrwania. Podczas korzystania z CJC-1295 ważne jest przestrzeganie odpowiednich instrukcji dawkowania. W zależności od tego, czy zamierzasz wykonać zastrzyk w godzinach porannych, czy wieczornych, częstotliwość wstrzykiwania strzykawki będzie się różnić. Nocny zastrzyk należy podawać na pusty żołądek (najlepiej stosować w nocy z powodu problemów z sennością). Należy wziąć 2-3 godziny po ostatnim posiłku. Wstrzykujesz peptyd GHRP i idziesz prosto do łóżka.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE