peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

GHRP- 6 & CJC- 1295
Nouveaux

GHRP- 6 & CJC- 1295 GHRP- 6 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 150 zł 150 zł
2 10 mg 145 zł 290 zł
3 10 mg 140 zł 420 zł
4 10 mg 135 zł 540 zł
5 10 mg 130 zł 650 zł

GHRP 6 & CJC-1295 Combo- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

GHRP-6 (białko uwalniające hormon wzrostu-6) jest heksapeptydem z łańcuchem składającym się z 6 aminokwasów. Jest to jeden z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, zawierający nienaturalne D-aminokwasy, które wykazują aktywność w uwalniania hormonu wzrostu. GHRP-6 jest prawdziwym środkiem pobudzającym wydzielanie HGH. Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, lecz działa na receptor pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu.

CJC-1295 jest 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). W swoim składzie ma D-Ala, Gln, Ala i Leu odpowiednio w pozycjach 2, 8, 15 i 27.

Mieszanina GHRP-6 & CJC-1295 jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

GHRP-6 nie jest aktywnym fragmentem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Stymuluje wydzielanie HGH przez organizm. W badaniach wykazano, że ludzki hormon wzrostu promuje beztłuszczową masę ciała i zmniejsza otyłość (tłuszcz). Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, lecz działa na receptor pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu.

Uważa się, że specjalna sekwencja GHRP-6 dostarcza sygnał do ciała, aby rozpocząć wydzielanie hormonu wzrostu (GH), jednocześnie blokując somatostatynę, hormon, który hamuje uwalnianie hormonu wzrostu. Badania naukowe wykazały, że stymulacja hormonu wzrostu przez GHRP-6 ma wiele korzystnych efektów, takich jak zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej, oraz zwiększenie siły i wytrzymałości.

Zwiększone ilości hormonu wzrostu mogą następnie powodować wydzielanie przez wątrobę hormonu IGF-1, który również przyczynia się do poprawy zdolności organizmu zwierzęcia do spalania tłuszczu i budowania mięśni. Przypadki kliniczne wykazały, że stosowanie GHRP-6 wiązało się ze zwiększoną masą mięśniową i zmniejszeniem tkanki tłuszczowej.

GHRP-6 został dokładnie przebadany i uważa się, że działa naturalnie zarówno na przysadkę mózgową, jak i na podwzgórze (Fairhall, 1995). W innym badaniu (Fairhall, 1995) wykazano, że głównym celem GHRP-6 in vivo jest podwzgórze – uwalnianie GH (hormonu wzrostu) indukowane przez podawanie GHRP-6 jest hamowane przez działanie somatostatyny. Ponadto zahamowanie przez somatostatynę z aktywowanymi neuronami GRF (GRF = czynnik zwalniający hormon wzrostu), indukowane przez GHRP-6, obserwowano za pośrednictwem receptorów zlokalizowanych na samych GRF lub w ich pobliżu. Zaobserwowano również, że GHRP-6 nie ma wpływu na wewnątrzkomórkowe poziomy cAMP w przeciwieństwie do GHRP-2. Ten konkretny eksperyment wskazywał, że GHRP-6 skutecznie stymuluje uwalnianie GH z somatotropów przez różne receptory, których mechanizmy nie są jeszcze znane (Chan, 1989).

Jednak niektórzy badacze sugerują, że działanie i wydajność hormonu wzrostu zależy od stanu fizycznego jednostki doświadczalnej. Na przykład u ludzi wydzielanie GH zmniejsza się wraz z otyłością. Jest to sprzeczne w przypadku GHRP-6, które wykazało zwiększoną (prawie dwukrotnie większą niż GHRP) odpowiedź GH przy podawaniu pacjentom otyłym (Cordido, 1993). Chociaż otyłość wykazała wpływ na wydajność hormonu, zasugerowano również, że efekty GHRP-6, przynajmniej w sposób zależny od dawki, okazały się niezależne od płci i wieku bez wpływu szlaków noadregenicznych przy użyciu receptorów adrenergicznych a2 (Penalva, 2008).

CJC-1295 jest analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH – znany również jako czynnik uwalniający hormon wzrostu lub somatocrinina, który jest wytwarzany przez jądro łukowate w podwzgórzu). Pobudza wydzielanie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej i jest uwalniany w sposób pulsacyjny, aby ostatecznie stymulować pulsacyjne uwalnianie hormonu wzrostu. Efektem jest wzrost poziomu zarówno HGH (ludzkiego hormonu wzrostu), jak i IGF-1 (czynnik wzrostu przypominający izolację).

Bardzo ważną zaletą CJC-1295 jest to, że ze względu na okres półtrwania, który wynosi od 10 do 30 minut, użytkownik może kontrolować poziomy HGH i IGF-1.

Możliwe korzyści kombinacji GHRP-6/CJC-1295:
 
•    utrata tkanki tłuszczowej
•    wzrost masy mięśniowej
•    zwiększona wytrzymałość
•    poprawiony odcień skóry
•    lepszy sen
•    więcej energii
•    silniejsze kości
•    wzmocnienie tkanek łącznych
 

Działania niepożądane

Zarówno GHRP-6, jak i CJC-1295 są na ogół bardzo dobrze tolerowane przez większość osób, gdy są stosowane w zalecanych dawkach około 100 mikrogramów na zastrzyk.

Zaobserwowane efekty uboczne to:
 
•    retencja wody
•    zmęczenie
•    zwiększenie głodu
•    zawroty głowy

 

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka mieszaniny GHRP-6 & CJC-1295:

•    200 mikrogramów (0,10 mg) raz dziennie w celu przeciwdziałania starzeniu
•    800-1200 mikrogramów, podzielone na dwie lub trzy dawki na dobę w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest GHRP- 6 i CJC- 1295?

Zarówno GHRP, jak i CJC to peptydy, które powodują stymulowanie hormonu wzrostu w organizmie. Połączenie tych dwóch peptydów pozwala osiągnięcie tak zwanego efektu synergistycznego. Występuję on, gdy wszystkie składniki wzajemnie wzmacniają pozytywne implikacje ze sobą. Mamy tu efekt skumulowany, który jest większy niż skutki każdego z leków przyjmowanych oddzielnie. Połączenie leków GHRP6 + CJC 1295 uznaje się za standardowe w świecie kulturystyki. Jednocześnie odrębne podawanie tych peptydów może powodować redukcje rezultatów, które są związanę z samą reakcją organizmu na leki. Sam CJC 1295 to hormon peptydowy, znany również jako GHRH i przeznaczony do stymulowania produkcji hormonu wzrostu. CJC 1295 ma bezpośredni wpływ na przysadkę mózgową, co prowadzi do zwiększonej syntezy hormonu wzrostu w organizmie człowieka. Początkowo był stosowany w połączeniu z innymi peptydami pod koniec cyklu steroidowego w celu zwiększenia efektu anabolicznego. Okres półtrwania peptydu wynosi 30 minut, co jest uważane za stosunkowo dobry wskaźnik. Z kolei działanie GHRP-6 jest podobne do GHRP-2, jednak w tym przypadku nie rośnie nam tak bardzo poczucie łaknienia i głodu. Jego spożycie zwiększa stężenie hormonu wzrostu w ludzkim ciele od 2 do 6 razy. Zwiększa również produkcję IGF-1 (stosując czynnik wzrostu), który odgrywa istotną rolę w procesach metabolicznych w organizmie człowieka.

Jakie efekty daje stosowanie GHRP- 6 i CJC- 1295?

Zastosowanie tego środka pozwala zwiększyć siłę, masę mięśniową, zmniejszyć ilość rezerw tłuszczu w organizmie i spowodować wzrost kości. Dochodzi też do zwiększenia energii, a także do wzmocnienia i przywrócenia właściwego systemu kości i chrząstki. Regularne stosowanie oznacza poprawę ogólnego stanu zdrowia i odporności, Następuje także zmniejszenie czasu regeneracji po wysiłku fizycznym oraz spowolnienie procesu starzenia się i całkowite odmłodzenie ciała. Udowodniono także że sam GHRP 6 ma pozytywny wpływ na przyśpieszenie procesu gojenia ran. GHRP 6 ogranicza też tworzenie zgrubiałych blizn, co udowodniono na razie na szczurach. Szacuje się jednocześnie, że GHRP może znaleźć zastosowanie w leczeniu przewlekłej niewydolności serca. Udowodniono też, że GHRP 6 może mieć kluczowe znaczenie w terapii udaru niedokrwiennego.

Jak prawidłowo stosować GHRP- 6 i CJC- 1295?

Prawidłowe dawkowanie to CJC-1295 – 2 razy dziennie po 100 mcg oraz GHRP-6 – 3 razy dziennie po 100 mcg. Ze względu na swoją specyfikę, środek należy podawać na trzydzieści minut przed posiłkami, najlepiej w wystarczającym odstępie od jedzenia, gdy poziom cukru we krwi jest niski. Lek należy wprowadzić za pomocą igły i strzykawki podskórnie lub domięśniowo. Wpierw należy jednak rozcieńczyć w wodzie. Samo wstrzykiwanie należy przeprowadzać z minimalnym odstępem trzech godzin. Najlepszy czas na przyjęcie peptydu po wysiłku, przed snem, przed jedzeniem. Czas trwałości leku to około dwunastu tygodni. Po tym czasie część środka, która nie została wykorzystana, powinna zostać wyrzucona.

Jakie są działania niepożądane stosowania GHRP- 6 i CJC- 1295?

Sam lek jest bezpieczny dla naszego zdrowia pod warunkiem, że nie przekraczamy dawek zalecanych przez producenta. Jeśli chcemy to uczynić, to obowiązkowo musimy najpierw skonsultować się lekarzem. Nie wolno nam też przyjmować leku, jeżeli jesteśmy uczuleni na jakikolwiek z jego składników. Ogólnie lek jest łatwo tolerowany. Najczęstszymi objawami nietolerancji mogą być zawroty głowy lub nudności. Możliwe są też słabe bóle głowy i lekkie obrzęki stawów. Przy określaniu nadwrażliwości należy odstawić lek. Istnieją jednak czynniki ryzyka, które sprawiają, że stosowanie leku jest ryzykowne, a z pewnością powinno być wcześniej skonsultowane z lekarzem. Chodzi tu o niedokrwienną chorobę serca. To choroba wieńcowa, określana też jako IHD ang. ischaemic heart disease. Nadciśnienie tętnicze, kardiomiopatie, arytmie, zawały, zaawansowany wiek, toksyczne uszkodzenie serca, chorobę zastawkową serca, wady zastawek, przebudowę, włóknienie serca, picie alkoholu, wyniszczenie mięśni, niezamierzona utrata masy ciała, czerwienica. Wszystkie te czynniki są przeciwwskazaniami do stosowania środka. Jednocześnie, jeśli chorujemy na jakąś chorobę lub jesteśmy w trakcie kuracji, przyjmujemy regularnie leki, to zanim podejmiemy się stosowanie środka, to powinniśmy ten fakt skonsultować z lekarzem, który powie nam czy przyjmowane przez nas leki nie kolidują z peptydami. Nie wolno nam też stosować jednocześnie alkoholu oraz tym bardziej narkotyków. Wszelkie zażywane jednocześnie środki muszą być konsultowane z lekarzem. Ważne jest, aby podczas stosowania środka stosować wszelkie zasady higieny. Chodzi tu szczególnie o ostrożność w zakresie wykorzystywanych strzykawek oraz igieł. Nie wolno nam korzystać z igieł i strzykawek, które były już wykorzystywane przez osobę trzecią. Należy korzystać tylko z tych produktów, które zostały przez nas zakupione w aptece. Sam środek można kupić w renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się kupowania produktu w punktach, gdzie istnieje ryzyko, że możemy nabyć środek podrabiany z niesprawdzonym i nieprzebadanym składem.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE