peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Euro-Pharmacies

GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 80 zł 80 zł
3 5 mg 75 zł 225 zł
5 5 mg 70 zł 350 zł
10 5 mg 65 zł 650 zł

GHRP-6

GHRP-6 jest skrótem od peptydu uwalniającego hormon wzrostu 6, który jest heksapeptydem z łańcuchem składającym się z 6 aminokwasów. Ta specjalna sekwencja sygnalizuje organizmowi rozpoczęcie wydzielania hormonu wzrostu (GH), jednocześnie blokując somatostatynę, hormon, który hamuje uwalnianie hormonu wzrostu.

Czym jest GHRP-6?

Około lat 80. XX wieku powstał pierwszy GHRP 6. Podczas badań naukowcy odkryli silną reakcję na uwalnianie hormonu wzrostu z syntetycznie wytwarzanych peptydów uwalniających GH. Ten syntetyczny wyprodukowany GHRP- 6 zapewnia bardzo dokładną odpowiedź, taką jak naturalny hormon wzrostu używany do produkcji z ludzkich szczątków. Staje się wtedy znacznie bezpieczniejszą i niedrogą alternatywą dla zwykłego GH. Badania naukowe wykazały, że stymulacja wydzielania hormonu wzrostu przez GHRP-6 ma wiele korzystnych skutków związanych ze zwiększonym poziomem hormonu wzrostu, takimi jak zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej oraz zwiększenie siły i wytrzymałości. Zwiększone ilości hormonu wzrostu mogą następnie powodować wydzielanie przez wątrobę hormonu IGF-1, który jest również zaangażowany w poprawę zdolności organizmu zwierzęcia do spalania tłuszczu i budowy mięśni. Przypadki kliniczne wykazały, że stosowanie GHRP-6 wiązało się ze zwiększeniem masy mięśniowej i redukcją tkanki tłuszczowej. GHRP-6 stał się realną alternatywą dla suplementacji hormonu wzrostu dla korzyści przeciwstarzeniowych. GHRP-6 działa na przysadkę i podwzgórze badanych obiektów. Badania te wykazały również, że uwalnianie hormonu wzrostu wywołane przez GHRP-6 było hamowane przez somatostatynę, co sugeruje, że jego głównym celem jest w rzeczywistości podwzgórze. Somatostatyna była również hamowana, gdy GHRP-6 ożywiał neurony GRF.

Jak działa peptyd GHRP- 6?

Peptyd GHRP 6 jest heksapeptydem uwalniającym hormon wzrostu, który zawiera 6 aminokwasów w swojej sekwencji. Ta sekwencja GHRP- 6 sygnalizuje ludzkiemu mózgowi uwolnienie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej, jednocześnie hamując uwalnianie somatostatyny. Uwolnienie hormonu wzrostu sygnalizuje następnie wątrobie wydzielanie hormonu anabolicznego, mianowicie insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1). GHRP 6 inicjuje reakcję mimetyczną greliny w organizmie, która stymuluje receptory greliny w organizmie. Następnie receptory greliny umożliwiają mózgowi wysyłanie sygnału do przysadki mózgowej w celu wydzielenia hormonu wzrostu. Wydzielany GH pomaga następnie wątrobie w uwalnianiu IGF-1, dzięki czemu uzyskujesz jego dobrze znane korzyści.

Jakie korzyści daje nam GHRP- 6?

Podawanie GHRP 6 umożliwia uwolnienie hormonu wzrostu w organizmie. Sygnalizuje przysadce mózgowej, aby wydzielała bardziej naturalny hormon wzrostu w organizmie. W ten sposób promuje reakcję anaboliczną i zapewnia użytkownikowi wiele korzyści. Peptyd GHRP- 6 promuje środowisko anaboliczne w organizmie, które umożliwia szybszy przyrost masy mięśniowej. Dzieje się tak głównie na skutek uwolnienia hormonu wzrostu z przysadki mózgowej i zwiększenia produkcji insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF1). Ten połączony wzrost tych dwóch czynników zwiększa syntezę białek w organizmie. Peptyd GHRP- 6 pomaga w utracie tłuszczu i umożliwia organizmowi spalanie tłuszczu w optymalnym tempie. Stosowanie GHRP 6 poprawia tempo metabolizmu twojego organizmu. Ta poprawa tempa metabolizmu poprawia następnie wszystkie funkcje organizmu związane z metabolizmem, który obejmuje nawet potencjał spalania tłuszczu w organizmie. Peptyd Ghrp 6 służy jako źródło młodości dla wszystkich, którzy szukają korzyści przeciwstarzeniowych. Z wykorzystaniem GHRP- 6; możesz doświadczyć wzrostu produkcji kolagenu, promować beztłuszczową masę mięśniową i znacznie lepszy poziom energii. Dodatkowo poprawia zdrowie stawów i zwiększa zdolność organizmu do naprawy starych i zużytych komórek. Istnieje również kilka innych korzyści zdrowotnych wynikających ze stosowania GHRP- 6:
• Poprawiona ogólna funkcja nerek i wątroby.
• Zwiększona gęstość kości.
• Obniża podwyższone ciśnienie krwi.
• Blokuje hormon somatostatyny, który hamuje zdrową produkcję hormonu wzrostu.
• Poprawa zdrowia seksualnego.
• Promuje zdrowy sen i dobry ogólny nastrój.
• Promuje zdrowy cholesterol.
• Zmniejszenie liczby cellulitów.

Jak stosować GHRP- 6?

GHRP 6 na ogół występuje w fiolkach 5 mg w postaci suszonego proszku. Fiolki 5 mg należy rozpuścić w wodzie bakteriostatycznej lub po prostu w wodzie jałowej. Odtworzenie odnosi się po prostu do zmieszania wysuszonego proszku z wodą bakteriostatyczną lub sterylną. Jednak okres przechowywania GHRP 6 znacznie wydłuża się wraz z użyciem wody bakteriostatycznej, ale jest uzależniony od dostępności. Preferowaną metodą obliczania jest rekonstytucja fiolki 5 mg GHRP- 6 w 2 ml jałowej wody lub wody bakteriostatycznej. Mała wskazówka to wyczyszczenie górnej części fiolki wacikiem nasączonym alkoholem w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń bakteriami przed rozpuszczeniem. Musisz wstrzyknąć 2 ml wody do fiolki w bardzo powolnym tempie i pozostawić ją, aby proszek sam wchłonął wodę. Należy zachować ostrożność i nie wstrząsać fiolką w celu wchłonięcia, a jeśli proszek nie wchłania wody, należy stopniowo obracać fiolkę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby pozostały proszek, można było równomiernie wymieszać. Odtworzony roztwór GHRP 6 należy zawsze przechowywać w lodówce w temperaturze około 8 stopni Celsjusza przed i po użyciu. Roztwór nie powinien być wystawiany na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ciepła, ponieważ może to zmienić właściwości roztworu.

Jak korzystać z GHRP- 6? (Wstrzykiwanie na miejscu)

GHRP 6 należy wstrzyknąć podskórnie pod skórę, a preferowane miejsce wstrzyknięcia znajduje się pod skórą żołądka. Możesz wstrzyknąć go w brzuch w dowolnym miejscu, ściskając skórę do przodu i pozostawiając odstęp co najmniej 3 cale od pępka. Pełny 1 ml roztworu do rekonstytucji w dostarczy 2,5 mg lub 2500 mcg GHRP 6. Należy pamiętać, aby nie dawkować więcej niż 100 mcg w jednym zastrzyku. Tak więc w przypadku dawki 100 mcg musisz wstrzyknąć 2 jednostki, jeśli używasz strzykawki insulinowej o pojemności 50 jednostek

OSTATNIO PRZEGLĄDANE