peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Excelsior Peptides

GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 105 zł 105 zł
3 10 mg 100 zł 300 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 90 zł 900 zł

GHRP- 6 - 10 mg

Starasz się zwiększyć swoją masę mięśniową? Codziennie trenujesz na siłowni, a nie widzisz przekonujących rezultatów? Wypróbuj GHRP- 6 - 10 mg.

Czym jest GHRP- 6 - 10 mg?

Peptydy uwalniające hormon wzrostu (GHRP) są silnymi uwalniaczami GH, które działają na poziomie przysadki i podwzgórza poprzez specyficzne receptory sprzężone z białkiem G. Peptyd uwalniający hormon wzrostu-6 (GHRP-6) jest małym, sześcioskładnikowym peptydem, który stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu przez aktywację receptora greliny znajdującego się w mózgu. Aktywacja tego receptora i zwiększenie poziomu hormonu wzrostu w organizmie może wpływać na przyjmowanie pokarmu i metabolizm energii, a także wpływa na metabolizm glukozy i tłuszczu. GHRP-6 uniemożliwia przysadce mózgowej blokowanie wytwarzania wydzielin, które bezpośrednio wiążą się z procesami regulacyjnymi.

Jak działa GHRP- 6 - 10 mg?

Zmiany metaboliczne indukowane przez GHRP-6 powodują mniejsze wchłanianie tłuszczu, zwiększony rozkład tłuszczu i stymulują produkcję beztłuszczowej masy mięśniowej. GHRP-6 można również łączyć z dodatkowymi wzmacniaczami hormonu wzrostu, takimi jak GHRP2, sermorelin i CJC-1295. GHRP-2 jest kolejnym aktywatorem peptydowym receptora greliny i wykazano, że silnie stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu i zwiększa apetyt, prowadząc do zwiększenia beztłuszczowego wzrostu mięśni. Połączone dawkowanie sermoreliny i GHRP-6 powoduje zwiększoną produkcję ludzkiego hormonu wzrostu i zwiększoną masę mięśniową, podobnie jak łączne dawkowanie CJC-1295 i GHRP-6. Peptyd GHRP-6, który jest strukturalnie bardzo podobny do swoich poprzedników, GHRP-2. GHRP-6 jest wysoce skuteczny w zwiększaniu poziomu HGH i IGF-1 we krwi, co jest bardzo wygodne dla tych, którzy chcą poprawić swój ogólny stan zdrowia fizycznego, ale także psychicznego.

Jakie korzyści odnosimy ze stosowania GHRP- 6 - 10 mg?

GHRP-6 stymuluje i wzmacnia układ odpornościowy. Pomaga uzyskać znaczny przyrost mięśni i spalić tkankę tłuszczową, ma bardzo wyraźny efekt przeciwstarzeniowy, wygładza zmarszczki, poprawia kondycję włosów i skóry. Pozytywnym efektem jest lepszy sen i doskonała regeneracja, zwiększa wytrzymałość kości, ma działanie przeciwzapalne, przynosi poczucie dużego napływu energii i witalności oraz powoduje ogólne odmłodzenie ciała i wszystkich tkanek organizmu. GHRP-6 można skutecznie stosować u osób starszych. Jest bardzo skuteczną terapię przeciwstarzeniową. W przypadku kulturystów i sportowców GHRP-6 pomaga bardzo skutecznie uzyskać masę mięśniową, zwiększyć siłę, regenerację i spalić tłuszcz. GHRP-6 poprawia metabolizm energetyczny.

Jak stosować GHRP- 6 - 10 mg?

GHRP-6 należy stosować na pusty żołądek, co najmniej pół godziny przed posiłkiem. Po podaniu GHRP-6 pojawia się szybko zwiększony apetyt, często obserwowany w związku z wypłukiwaniem stymulacji greliny (około 20 minut po wstrzyknięciu). Grelina jest hormonem naturalnie uwalnianym w ścianach żołądka. Ze względu na te cechy GHRP-6 czasami stosowany jest również w leczeniu kacheksji (wyniszczenia), zaburzeń odżywiania i otyłości. Optymalne dawkowanie GHRP-6 to trzy razy dziennie, wstrzyknięcie 1 mcg / 1 kg własnej masy ciała pod skórę. Do celów anabolicznych (zwiększenie siły i masy mięśniowej) można stosować GHRP-6 razy w ciągu dnia (3-4 dawki) do terapii przeciwstarzeniowej najważniejsze, że GHRP-6 - przed snem. GHRP-6 jest pakowany w fiolki w postaci proszku i musi być całkowicie rozpuszczony w sterylnej wodzie. Wodę należy wstrzyknąć bezpośrednio do fiolki. Fiolki nie należy wstrząsać, ale można ją delikatnie obracać w celu rozpuszczenia pozostałego proszku. GHRP-6 10 mg można rozpuścić przez dodanie 5 ml wody, aby uzyskać 2 mg GHRP-6 w każdym 1 ml roztworu. Podawanie podskórne i domięśniowe są odpowiednie przy podawaniu tych peptydów i powinny być przeprowadzane za pomocą czystych, jałowych igieł po oczyszczeniu miejsca wstrzyknięcia środkami przeciwbakteryjnymi.

Jak przechowywać GHRP- 6 - 10 mg. I czy powoduje on skutki uboczne?

Produkt powinien być przechowywany w niskiej temperaturze. Roztwory te należy przechowywać w lodówce do jednego miesiąca. Skutki uboczne stosowania GHRP-6 mogą obejmować zwiększenie apetytu, początkowy spadek stężenia glukozy we krwi i bóle głowy. Jednak te działania niepożądane mogą być zminimalizowane przez dostosowanie diety, które przeciwdziałają spadkowi glukozy. Działania niepożądane można zminimalizować, nie przekraczając zalecanej dawki trzech wstrzyknięć 100 µg dziennie. Ostatecznie organizm w końcu dostosuje się do GHRP-6 i efekty uboczne powinny ustąpić. Bardzo ważne w przypadku stosowania środka jest nieprzekraczanie dawki i kierowanie się instrukcją. Sam produkt może zostać zakupiony w jednym ze sprawdzonych i wiarygodnych sklepów internetowych. Nie zaleca się kupowania GHRP- 6 - 10 mg na podejrzanych aukcjach. Nie powinniśmy też stosować GHRP- 6 - 10 mg, jeśli jednocześnie stosujemy inne leki. W takich przypadkach zawsze należy przede wszystkim skonsultować stosowania GHRP- 6 - 10 mg ze swoim lekarzem prowadzącym lub farmaceutą.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE