peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Generic Peptides

GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 70 zł 70 zł
3 10 mg 65 zł 195 zł
5 10 mg 60 zł 300 zł
10 10 mg 55 zł 550 zł

Czym jest GHRP- 6?

Peptyd GHRP-6 (heksalerina) jest wysoce skutecznym stymulatorem własnego hormonu wzrostu - somatotropiny. Ma właściwości zwiększające wytrzymałość i „budujące” piękne muskularne ciało. W swoim działaniu GHRP-6 jest podobny do innego peptydu GHRP-2, tylko, w przeciwieństwie do tego drugiego, ma łagodniejszy efekt i nie powoduje apetytu. Spośród tych stymulantów wzrostu, GHRP-6 i GHRP-2 są uważane za najlepsze i najbardziej popularne wśród sportowców. GHRP-6 jest peptydem opartym na 6 aminokwasach zlokalizowanym w określonej sekwencji. Lek został zaprojektowany specjalnie w celu stymulowania produkcji hormonu wzrostu (GH) w przypadku niedoboru. Dlatego jego zastosowanie pozwala sportowcom i sportowcom budować mięśnie bez zwiększania tkanki tłuszczowej, a także polegać na nich w celu skutecznego zmniejszenia masy ciała oraz postępu w wytrzymałości i sile.

Jak działa GHRP- 6?

Po otrzymaniu (wprowadzenie domięśniowe) peptydu GHRP-6 w organizmie wydzielanie własnego hormonu wzrostu jest znacznie zwiększone nawet 2-6 razy! To z kolei pozytywnie wpływa na produkcję IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu), który bierze również bezpośredni udział w procesach metabolicznych organizmu. Heksalerina w równym stopniu zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu u osób w różnych kategoriach wiekowych, podczas gdy efekt nie zależy od cech organizmu, ale zależy wyłącznie od dawki. Zdarzają się przypadki, w których GHRP 6 został przepisany nawet dzieciom.

Jakie zalety ma GHRP- 6?

Plus to fakt, że GHRP-6 pomaga obniżyć poziom greliny w organizmie - hormonie, który w nadmiarze ma tendencję do powodowania nadmiernego apetytu i zwiększenia poziomu insuliny - to znaczy, prowokuje procesy przybrania na wadze.

Peptyd GHRP-6 ma wieloaspektowe działanie:

• zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu;
• daje wytrzymałość;
• przyczynia się do powstawania „kostek”;
• pomaga walczyć z dodatkowymi kilogramami;
• „buduje” masę mięśniową;
• obniża poziom cholesterolu;
• nadaje skórze zdrowy, świeży wygląd;
• nie wpływa na wątrobę;
• zapewnia działanie przeciwzapalne;
• nie powoduje apetytu;
• zapobiega wzrostowi poziomu insuliny;
• wzmacnia układ odpornościowy.

Peptyd GHRP-6 jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie powoduje dyskomfortu i skutków ubocznych. Aby zwiększyć skuteczność GHRP-6, zaleca się stosowanie go w połączeniu z peptydem CJC-1295. Lek skutecznie zwiększa masę mięśniową, która jest jakościowo sucha, zwiększa siłę i wytrzymałość. Szeroko stosowany w kulturystyce do przygotowań do turniejów. Bezpośrednio przed zawodami należy utrzymać wagę i zredukować tłuszcz tak bardzo, jak to możliwe. Wraz z tym ulga doskonale się objawia. Lek wykonuje tę samą pracę, co somatropina - hormon wzrostu. Jednak ten lek jest znacznie bardziej opłacalny w cenie. Dużym plusem jest brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Nie ma sztucznego działania jak nienaturalne hormony. GHRP-6 wytwarza naturalny hormon odpowiedzialny za wzrost.

Jak stosować GHRP- 6?

Sam możesz indywidualnie wybrać odpowiednią dawkę. Aby osiągnąć optymalny efekt, zaleca się ustalenie dziennej dawki stymulatora GHRP-6 - 1-3 μg / 1 kg masy ciała. Standardowa dawka wynosi 1 μg na 1 kg masy ciała Zwiększona dawka 2 μg na 1 kg masy ciała daje efekt 150% standardu. Taką dawkę można zastosować w celu uzyskania silniejszego efektu, ale nie należy przyjmować peptydu w takich ilościach przez dłużej niż 2-3 miesiące. Następnie musisz zrobić sobie przerwę na okres do jednego miesiąca. Dawka 3 μg daje efekt 175% standardu. Przy niskich dawkach słaby wzrost hormonu wzrostu w organizmie, przekroczenie dawki nie zwiększa wydzielania hormonu wzrostu. Po podskórnym podaniu GHRP-6 stężenie hormonu wzrostu gwałtownie wzrasta w ciągu trzydziestu minut, a w ciągu następnych czterech godzin spada do wartości początkowej. Z tego powodu zaleca się wstrzykiwanie w odstępie czterech godzin, można go podawać domięśniowo lub podskórnie w warstwę tłuszczową. Jest również skuteczny w terapii przeciwstarzeniowej. Zastrzyki podskórne, po pół godziny po spożyciu, gwałtownie zwiększają stężenie hormonu wzrostu we krwi, które następnie powoli (przez 4 godziny) i stopniowo zmniejszają się do wartości początkowych. Dlatego lepiej jest przyjmować GHRP-6 3 razy dziennie. To utrzyma wysoki poziom GH we krwi. Aby wykonać zastrzyk, należy najpierw rozpuścić peptyd w bakteriobójczym lub sterylnym, lub w wodzie (bakteriobójcze pozwoli na przechowywanie peptydu przez prawie miesiąc). Do wygodnej dawki zużywa się 2 ml wody na ampułkę. W rezultacie 2500mkg leku na 1 ml na butelkę 5 mg lub 2 razy więcej - 5000mkg GHRP-6 na 1 ml na butelkę 10mg. Zastosowanie strzykawki z insuliną o objętości 1 ml (ze stu podziałkami) ułatwi procedurę dawkowania. Peptyd w postaci suchej lub gotowy roztwór należy przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 ° C. Najbardziej skuteczna jest kombinacja GHRP-6 z peptydami CJC-1295 z DAC lub PEG-MGF. Efekt synergiczny poprawi wynik nawet o 30-50%, co w międzyczasie pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE