peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Nouveaux

GHRP- 6 GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 140 zł 140 zł
2 10 mg 130 zł 260 zł
3 10 mg 125 zł 375 zł
4 10 mg 120 zł 480 zł
5 10 mg 115 zł 575 zł

GHRP-6- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

GHRP-6 (peptyd uwalniający hormon wzrostu - 6) jest peptydem zbudowanym z 6 aminokwasów. Jest to jeden z kilku syntetycznych analogów metenkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy, opracowane dla ich aktywności uwalniania hormonu wzrostu i nazywane są wydzielaczami hormonu wzrostu. GHRP-6 jest prawdziwym środkiem pobudzającym wydzielanie HGH. 
Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, lecz działa na receptor pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu, obecnie przemianowany na receptor greliny.

GHRP-6 jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

GHRP-6 nie jest aktywnym fragmentem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) – stymuluje wydzielanie HGH przez organizm. W badaniach wykazano, że ludzki hormon wzrostu promuje beztłuszczową masę ciała i zmniejsza otyłość (tłuszcz). Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, lecz działa na receptor pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu.

Uważa się, że specjalna sekwencja GHRP-6 dostarcza sygnał do ciała, aby rozpocząć wydzielanie hormonu wzrostu (GH), jednocześnie blokując Somatostatynę, hormon, który hamuje uwalnianie hormonu wzrostu. Badania naukowe wykazały, że stymulacja hormonu wzrostu przez GHRP-6 ma wiele korzystnych efektów, takich jak zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej, oraz zwiększenie siły i wytrzymałości, dzięki czemu może być doskonałym dodatkiem do hodowli zwierząt. Zwiększone ilości hormonu wzrostu mogą następnie powodować wydzielanie przez wątrobę hormonu IGF-1, który również przyczynia się do poprawy zdolności organizmu zwierzęcia do spalania tłuszczu i budowania mięśni. Przypadki kliniczne wykazały, że stosowanie GHRP-6 wiązało się ze zwiększoną masą mięśniową i zmniejszeniem tkanki tłuszczowej.

GHRP-6 był jednym z najdokładniej przebadanych związków i uważa się, że działa naturalnie zarówno na miejsca przysadki mózgowej, jak i na podwzgórze (Fairhall, 1995). Badania przeprowadzono na komórkach przysadki szczurów, zmieniając czas i dawki podawania. W innym badaniu Fairhall (1995) wykazano, że głównym celem GHRP-6 in vivo jest podwzgórze, po zaobserwowaniu, że uwalnianie GH (hormonu wzrostu) indukowane przez centralne podawanie GHRP-6 jest hamowane przez centralne działanie somatostatyny. Ponadto zahamowanie przez somatostatynę z aktywowanymi neuronami GRF (GRF = czynnik zwalniający hormon wzrostu), indukowane przez GHRP-6, obserwowano za pośrednictwem receptorów zlokalizowanych na samych GRF lub w ich pobliżu. Zaobserwowano również, że GHRP-6 nie ma wpływu na wewnątrzkomórkowe poziomy cAMP w przeciwieństwie do GHRP-2. Ten konkretny eksperyment wskazywał, że GHRP-6 skutecznie stymuluje uwalnianie GH z somatotropów przez różne receptory, których mechanizmy nie są jeszcze znane (Chan, 1989).
Jednak niektórzy badacze sugerują, że działanie i wydajność hormonu wzrostu zależy od stanu fizycznego jednostki doświadczalnej. Na przykład u ludzi wydzielanie GH zmniejsza się wraz z otyłością. Jest to sprzeczne w przypadku GHRP-6, które wykazało zwiększoną (prawie dwukrotnie większą niż GHRP) odpowiedź GH przy podawaniu pacjentom otyłym (Cordido, 1993). Chociaż otyłość wykazała wpływ na wydajność hormonu, zasugerowano również, że efekty GHRP-6, przynajmniej w sposób zależny od dawki, okazały się niezależne od płci i wieku bez wpływu szlaków noadregenicznych przy użyciu receptorów adrenergicznych (Penalva, 2008).

Działania niepożądane

Peptyd GHRP-6 jest ogólnie bardzo dobrze tolerowany przez większość osób, gdy jest stosowany w zalecanych dawkach do 200 mikrogramów na zastrzyk.

Sporadycznie zgłaszano: 

•    problemy z retencja wody
•    zmęczenie
•    zwiększony głód

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka GHRP-6:

•    100 mikrogramów (0,10 mg) raz dziennie w celu przeciwdziałania starzeniu się
•    400-600 mikrogramów, podzielone na dwie lub trzy dawki na dobę w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest GHRP-6?

GHRP-6 jest hormonem uwalniającym heksapeptyd. Jego głównym zadaniem jest zwiększenie kwoty produkcji naturalnego hormonu wzrostu w organizmie. Inne peptydy w tej kategorii obejmują GHRP-2, heksarelinę i ipamorelinę. GHRP-2 powoduje też zwiększony poziom IGF-1. Peptyd GHRP 6 jest heksapeptydem, co oznacza, że jego konstrukcja jest z sieci składającej się z sześciu aminokwasów. Ma ona wzór cząsteczkowy C46H56N12O6, a jego ciężar cząsteczkowy 873,014. Obejmuje nienaturalny kwaśny łańcuch D-aminokwasów. To jest hexapeptyd 6 aminowy kwaśny łańcuch . Peptyd ten został rozwinięty w badaniach, by móc wykorzystać go w eksperymentach. Ten konkretny peptyd jest zdolny do stymulowania HGH w naturalnym środowisku, a wiele syntetycznych peptydów nie jest zdolne do ich produkcji. Sam hormon działa na przysadkę mózgową, która jest odpowiedzialna za regulację i sterowanie systemem endokrynologicznym funkcji ciała, od wzrostu i przemiany materii do złagodzenia bólu i kontroli temperatury. Wpływa także na centralny układ nerwowy, który koordynuje wszystkie informacje w organizmie. Ostatecznie oddziałuje na żołądek oraz wątrobę. Ta ostatnia to narząd istotny dla życia, który jest odpowiedzialny za detoksykację, syntezę białkową, i produkcję enzynów istotnych dla trawienia.

Jak działa GHRP-6?

Podstawowe korzyści ze stosowanie GHRP-6 to zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej, zwiększenie ilości samego kolagenu. Dodatkowo środek ten poprawia jakość snu, zwiększa skuteczność naprawy komórkowej, powoduje wzrost gęstości kosci oraz IGF. Hormon wzrostu jest bowiem jednym z czynników anabolicznych, który wykazuje stymulujące syntezy białek. Ta odbywa się głównie w mięśniach, a także kościach, stawach, wątrobie, skórze, czerwonych krwinkach. Jak wspomnieliśmy uruchamia też lipolizę, która wpływa na zwielokrotnienie spalania tłuszczu. Warto dodać, że nawet systematyczne podawanie GHRP-6 w 100mcg podawane kilka razy dziennie nie spowoduje problemów z przysadką. Użycie środka ma również inne skutki biologiczne, takie jak mediacja żywienia i zwiększony metabolizm energetyczny. Pozwala na zwiększenie kontroli funkcji przewodu pokarmowego i hamowanie proliferacji komórek nowotworowych.

Jak stosować środek GHRP-6?

Samo GHRP-6 jest wstrzykiwane na bazie wody, więc zanim nada się do zastosowania, musimy go rozmieszać w prawidłowych proporcjach. GHRP-6 jest najczęściej podawany w małych fiolkach po 5 mg, które należy przechowywać w lodówce.(Dopuszczalne jest jednak wysyłanie ich pocztą nierozpuszczoną). Fiolkę rozcieńcza się odpowiednią ilością sterylnej lub bakteriostatycznej wody. Na przykład fiolkę można rozcieńczyć 2,5 ml wody, uzyskując roztwór 2 mg / ml (2000 μg / ml). Po dodaniu wody fiolka ponownie będzie przechowywana w lodówce. Przechowywanie produktu w lodówce pozwoli nam przedłużyć jego ważność i skuteczność. Przechowywany w prawidłowych warunkach środek może być przydatny do zastosowania nawet przez trzy do czterech tygodni. Sam środek działa najlepiej, kiedy poziom cukru we krwi jest najniższy. Dlatego stosowany powinien być z samego rana na czczo. Po użyciu środka przez co najmniej dwie godziny nie powinniśmy spożywać żadnego posiłku. Kolejną dawkę powinniśmy przyjmować wieczorem, minimum dwie godziny po ostatnim posiłku, bezpośrednio przed snem. W przypadku kiedy lek jest przyjmowany samodzielnie, bez żadnych dodatków, to możemy zastosować dawkę nawet stu mikrogramów na dobę. W przypadku kiedy jest stosowany z innymi, podobnymi środkami, to należy dawkę zmniejszyć o połowę.

Czy stosowanie środka GHRP-6 ma skutki uboczne?

Środek może być stosowany tylko przez osoby pełnoletnie. Dzieci nie mogą używać tego produktu. Ważne jest jego przechowywanie. Środek musi być przetrzymywany w miejscu, suchym, chłodnym oraz zaciemnionym. Sam produkt nie powoduje skutków ubocznych, ale nie należy przekraczać dawki zalecone przez producenta. Każdorazowe zwiększenie dawki musi być skonsultowane z lekarzem specjalistą. Skutki uboczne mogą wystąpić u osób, które cierpią na nadciśnienie oraz choroby układu sercowo – naczyniowego. Podczas stosowania środka nie wolno nam spożywać zbyt dużych ilości alkoholu oraz zażywać narkotyków. Jeśli jesteśmy w stałej terapii i w związku z tym przyjmujemy na stałe leki, to fakt ten należy skonsultować z lekarzem, zanim podejmiemy kuracje hormonem. Ważne jest to, gdzie kupimy środek. Zamawianie GHRP-6 z pewnego punktu sprzedaży zapewnia, że produkt, jest wysokiej jakości, co gwarantuje, że będzie korzystny dla szerokiej gamy zastosowań laboratoryjnych. Po otrzymaniu przesyłki sprawdźmy, czy wszystkie produkty były czyste i profesjonalnie pakowane, aby zapobiec ewentualnemu zanieczyszczeniu produktu podczas transportu. Duże ilości GHRP-6 powinno się zamykać w pojemniku, które mogą być przechowywane w niskich temperaturach, aby zapewnić stabilność. Nie zaleca się kupowania środka w punktach handlowych, co do których mamy podejrzanie, że sprzedawane tam produkty są podrabiane. Należy również zadbać o higienę i bezpieczeństwo podczas stosowania środka i nie korzystać ze strzykawek oraz igieł nieznanego pochodzenia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE