peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHexarelin 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Hexarelin
Euro-Pharmacies

Hexarelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 80 zł 80 zł
3 2 mg 75 zł 225 zł
5 2 mg 70 zł 350 zł
10 2 mg 65 zł 650 zł

Czym jest Hexarelin?

Hexarelin jest syntetycznie wytwarzanym środkiem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu, peptydem stymulującym organizm do zwiększenia naturalnej produkcji hormonu wzrostu. Hormon wzrostu lub GH jest wytwarzany i uwalniany przez przysadkę mózgową. Hexarelin działa w celu zwiększenia tej naturalnej produkcji GH na dwa różne sposoby. Po pierwsze, peptyd wzmacnia naturalny sygnał uwalniający hormon wzrostu. Powoduje to większe wydzielanie GH z przysadki mózgowej. Po drugie, hamuje w organizmie hormon zwany somatostatyną, znany również jako hormon hamujący hormon wzrostu (GHIH). Somatostatyna powoduje, że organizm zmniejsza naturalną produkcję GH. Ograniczając działanie somatostatyny, Hexarelin usuwa tę barierę dla wyższej produkcji GH, co skutkuje znacznym zwiększeniem naturalnego poziomu hormonu wzrostu.

Jak działa Hexarelin?

Wykazano, że jako najsilniejszy peptyd uwalniający hormon wzrostu, Hexarelin powoduje znaczny wzrost naturalnej produkcji hormonu wzrostu, choć przez ograniczony czas (do około 16 tygodni). Chociaż cykliczne działanie peptydu jest wymagane w celu uzyskania maksymalnych korzyści, jest to spowodowane stopniowym zmniejszaniem wrażliwości na działanie Hexarelin w czasie, a nie wyłączaniem naturalnej produkcji GH w organizmie. Ponieważ Hexarelin pobudza organizm do produkcji GH, nie dochodzi do zatrzymania naturalnego wydzielania hormonu wzrostu, jak ma to miejsce przy podawaniu syntetycznego hormonu wzrostu. Heksarelin powoduje wydzielanie GH w sposób, który bardziej przypomina naturalne wzorce uwalniania, powodując, że hormon wzrostu jest uwalniany w sposób „pulsacyjny”, a nie stale podwyższany. Powoduje to mniej skutków ubocznych w porównaniu z syntetycznym hGH. Mimo to, ponieważ Hexarelin stymuluje tak duży puls uwalniania GH, postawiono hipotezę, że może to być odpowiedzialne za stopniowy spadek odpowiedzi organizmu na podanie w czasie. Jednak badania wykazały, że przy odpowiednich protokołach cykli Hexarelin może nadal być w pełni skuteczny po wznowieniu po wystarczającym czasie przerwy od podania (zwykle od 4 do 8 tygodni).

Jakie są korzyści ze stosowania Hexarelin?

Korzyści ze stosowania Hexarelin obejmują beztłuszczowy wzrost mięśni, szybką utratę tłuszczu, zwiększoną siłę ścięgien i więzadeł oraz zwiększoną elastyczność i zdrowie stawów. Promuje również lepszą regenerację po kontuzjach i sesjach treningowych, odporność na urazy mięśniowo-szkieletowe, głębszy, bardziej spokojny sen oraz poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Wyniki sportowe, wydolność fizyczna i regeneracja mają zdolność do radykalnej poprawy dzięki zastosowaniu tego potężnego peptydu stymulującego hormon wzrostu. Zwiększając naturalny poziom hormonu wzrostu, Hexarelin zwiększa również produkcję insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1) w organizmie. To dodatkowo napędza wzrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej, poprawiając siłę. Podobnie, Hexarelin promuje znaczny wzrost wyników sportowych, zapobiegając urazom mięśniowo-szkieletowym, jednocześnie skracając czas regeneracji między sesjami treningowymi. Ponadto sposób jego działania zapobiega wielu negatywnym skutkom ubocznym podawania syntetycznego hormonu wzrostu, w tym zatrzymaniu naturalnej produkcji hormonu wzrostu. Hexarelin jest uważany za najsilniejszy peptyd uwalniający hormon wzrostu (GHRP), promujący największy wzrost naturalnego hormonu wzrostu spośród wszystkich peptydów stymulujących GH. Jednak w badaniach klinicznych, po zastosowaniu trwającym dłużej niż około 16 tygodni, zaobserwowano, że działanie heksareliny się ustabilizowało. Dlatego cykliczne używanie tego peptydu ma kluczowe znaczenie dla dalszego uzyskiwania długoterminowych korzyści. Hexarelin najlepiej nadaje się do poprawy wyników sportowych, a nie do celów przeciwdziałających starzeniu.

Jak stosować Hexarelin?

Hexarelin na ogół podaje się 2-3 razy dziennie w dawkach 100 mcg. Ponieważ Hexarelin najlepiej nadaje się do poprawy wyników sportowych, a nie do przeciwdziałania starzeniu się, jest powszechnie podawany co najmniej 2 razy dziennie w celu maksymalnego zwiększenia hormonu wzrostu w ograniczonym czasie trwania cyklu (do 16 tygodni). Dawki te zapewniają znaczny wzrost produkcji hormonu wzrostu w celu ułatwienia wzrostu mięśni, zwiększenia siły, utraty tłuszczu oraz regeneracji po treningu i kontuzji. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się unikać jedzenia 1 godzinę przed i po podaniu Hexarelin.

Czy stosowanie Hexarelin powoduje skutki uboczne?

Typowe skutki uboczne Hexarelin mogą obejmować uczucie zmęczenia lub letargu, ponieważ hormon wzrostu może zwiększać pragnienie snu, a także jego jakość i właściwości regeneracyjne. Chociaż Hexarelin jest peptydem uwalniającym hormon wzrostu, nie stymuluje wzrostu apetytu poprzez zwiększoną aktywność greliny. Nadmierne dawki mogą prowadzić do zatrzymywania wody, a także mrowienia lub drętwienia dłoni i stóp. Może to oznaczać, że dawka jest zbyt wysoka i należy ją zmniejszyć. Heksarelin może mieć stymulujący wpływ na hormon adrenokortykotropowy (ACTH), kortyzol i prolaktynę. Chociaż nie stanowi to problemu dla zdecydowanej większości użytkowników, może to powodować interakcje z niektórymi lekami lub niepożądane skutki u osób z określonymi schorzeniami.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE