peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHexarelin 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Hexarelin
Generic Peptides

Hexarelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 85 zł 85 zł
3 10 mg 75 zł 225 zł
5 10 mg 70 zł 350 zł
10 10 mg 65 zł 650 zł

Czym jest Hexarelin?

Peptyd heksarelinowy jest stymulatorem wydzielania hormonu wzrostu. Absolutnie podobny do heksareliny jest lek o nazwie GHRP-6 (GHRP-6). Kilka badań wykazało, że GH może poprawić wydolność serca u szczurów po eksperymentalnym zawale mięśnia sercowego i u ludzi z zastoinową niewydolnością serca. W niniejszym badaniu porównano działanie hemodynamiczne heksareliny (Hex), analogu peptydu uwalniającego GH-6 i silnego sekretarza hormonu wzrostu, z działaniem GH. Cztery tygodnie po podwiązaniu lewej tętnicy wieńcowej samcom szczurów podawano sc dwa razy dziennie heksareliną [10 μg / kg • dzień (Hex10) lub 100 μg / kg • dzień (Hex100)], rekombinowanym ludzkim hormonem wzrostu (2,5 mg / kg • dzień ) lub 0,9% NaCl przez 2 tygodnie. Przezklatkowe badanie echokardiograficzne wykonano przed i po okresie leczenia. GH, ale nie Hex, zwiększony przyrost masy ciała. GH i Hex100 zmniejszały całkowity opór obwodowy ( P <0,05) i zwiększały objętość skoku ( P <0,05 iP <0,01 odpowiednio) i wskaźnik objętości wyrzutowej (odpowiednio P = 0,06 i P <0,01 odpowiednio) w stosunku do NaCl. Wydajność serca została zwiększona przez GH i Hex100 ( p <0,05), a indeks serca został zwiększony o heks100 z granicznym znaczeniem dla GH ( p = 0,06). Podsumowując, Hex poprawia czynność serca i zmniejsza opór obwodowy w podobnym stopniu jak egzogenny hormon wzrostu u szczurów po zawale mięśnia sercowego. Mechanizmy tych efektów są niejasne; mogą być mediowane przez GH lub bezpośredni wpływ Hex na układ sercowo-naczyniowy.

Jak działa Hexarelin?

GH to heterogeniczna grupa syntetycznie wytwarzanych peptydów [peptydy uwalniające GH (GHRP)] i niepeptydów, które stymulują wydzielanie GH zarówno u zwierząt, jak i u ludzi. W przypadku klonowania GHS-R wspierany jest pomysł jeszcze niezidentyfikowanego endogennego ligandu jako dodatkowego regulatora wydzielania GH. Funkcjonalny typ Ia GHS-R jest wyrażany w podwzgórzu i przysadce mózgowej, i wydaje się, że istnieje negatywne sprzężenie zwrotne GH na ekspresję GHS-R. GHRP-6, który jest najszerzej badanym GHS, wywiera działanie zarówno w miejscach podwzgórza, jak i przysadki mózgowej. Główne działanie jest wywierane w podwzgórzu, gdzie uwalnianie hormonu uwalniającego GH (GHRH) jest większa od GHRP-6 i somatostatyny antagonizowane funkcjonalnym. Ponadto GHRP-6 promuje uwalnianie GH bezpośrednio z komórek szczurzej i ludzkiej przysadki mózgowej. Jednak mechanizmy leżące u podstaw właściwości GHS uwalniających GH nie są do końca poznane.

Jakie zalety ma Hexarelin- 10mg?

Hexarelin zyskał już popularność wśród profesjonalistów, a także entuzjastów sportu. Peptyd ten zwiększa wytrzymałość sportowca, zwiększa odciążenie mięśni. Można powiedzieć, że opinie na temat Hexarelinu są bardzo pozytywne. Warto zauważyć, że GHRP-6 i GHRP-2 są bardzo do siebie podobne we wszystkich głównych cechach. Ze względu na silniejszy wpływ na organizm heksarelin zwiększa stężenie kortyzolu i prolaktyny w organizmie. Bardzo często kulturyści przyjmują jednocześnie GHRP-6 i GHRP-2. Ta kombinacja pozwala osiągnąć efekt synergiczny. Zostało naukowo udowodnione, że to połączone stosowanie GHRP-6 i GHRP-2 prowadzi do najwyższego możliwego stężenia hormonu wzrostu we krwi. Heksarelin znacznie poprawia apetyt. Jednak w ciągu dwóch tygodni po rozpoczęciu kursu efekt ten słabnie. Heksarelin ma następujące działanie na organizm:

- zwiększa wskaźniki mocy,
- stymuluje wzrost mięśni,
- ma efekt spalania tłuszczu,
- wzmacnia ulgę mięśni
- wzmacnia kości,
- ma działanie przeciwzapalne,
- zwiększa apetyt,
- działa odmładzająco,
- poprawia właściwości skóry i włosów,
- wzmacnia układ odpornościowy,
- chroni wątrobę

Jak stosować Hexarelin- 10mg?

Sportowcy biorą Hexarelin na różne sposoby. Niektórzy wstrzykują lek podskórnie, inni przyjmują go doustnie, inni - pod język, podpoliczkowo. Jednak najczęstszą metodą stosowania heksareliny wśród sportowców jest domięśniowa, ponieważ ta metoda zapewnia optymalną biodostępność. Zalecana dawka heksareliny wynosi 1 mcg na 1 kg masy ciała. Zmniejszenie dawki powoduje również słabszy wzrost poziomu hormonu wzrostu. Ale zwiększenie zalecanej dawki niestety nie doprowadzi do fantastycznych poziomów hormonu wzrostu we krwi. Dla jasności podajemy przykład, że zalecana dawka oparta na masie ciała wynosi 100 mg. Po przyjęciu 200 mg zamiast zalecanej dawki sportowiec otrzyma nie 100% wzrost poziomu hormonu wzrostu, ale tylko 25%. Heksarelin należy wstrzykiwać trzy razy dziennie o określonej godzinie. Tak więc zastrzyki należy podawać po treningu, przed jedzeniem (około 15 minut przed jedzeniem) i przed snem.

Eksperymentalnie stwierdzono, że z czasem ciało przyzwyczaja się do heksareliny, a jego wpływ na ciało maleje. Uzależnienie występuje po 4-16 tygodniach stosowania leku. Oczywiście, aby nie wydawać dodatkowych pieniędzy, lepiej jest ograniczyć czas trwania kursu Hexarelin do 4-8 tygodni. Następnie daj ciału „odpoczynek” przez 1-2 tygodnie. Następnie możesz powtórzyć kurs. Dość często problem przyzwyczajenia się do heksareliny rozwiązuje się przez jednoczesne stosowanie CJC-1295 z nim. Specjaliści nazywają to połączenie „złotym”. Przebieg heksareliny stanie się znacznie bardziej skuteczny, jeśli dodasz do niego inne stymulatory wzrostu lub sterydy anaboliczne. Aby kilkakrotnie wzmocnić działanie heksareliny, możesz peptydować CJC-1295 DAC. Możesz zwiększyć skuteczność cyklu o 30-40%, włączając w to insulinę i argininę o 10-20%.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE