peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHexarelin 
WZÓR Z CMS:


175.00
Ilość
- +

Hexarelin
Nouveaux

Hexarelin Hexarelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 175 zł 175 zł
2 10 mg 170 zł 340 zł
3 10 mg 165 zł 495 zł
4 10 mg 160 zł 640 zł
5 10 mg 155 zł 775 zł

Hexarelin- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

Hexarelina jest najsilniejszym ze wszystkich GHRP. Zbudowany jest z sześciu aminokwasów i pomaga uwalniać hormon wzrostu (GH). Mechanizm działania nie jest jeszcze w pełni poznany, ale wiadomo, że heksarelina ma zdolność do działania zarówno na przysadkę mózgową, jak i na podwzgórze. Pod jej wpływem następuje największe uwolnienie GH niż dla jakiegokolwiek innego związku z grupy GHRP.

Podobnie jak inne peptydy, heksarelina ma zdolność do pobudzenia zwiększania produkcji naturalnego hormonu wzrostu i nie blokuje zdolności organizmu do jego wytwarzania. W badaniach wykazano, że Hexarelina zwiększa gęstość mineralną kości, mitozę i mejozę, utratę tłuszczu, wzmocnienie tkanki łącznej i poprawę elastyczności skóry.

Hexarelin jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

Głównymi efektami Hexareliny są: pobudzenie wydzielania GH, pobudzenie apetytu, zmniejszenie masy tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej, obniżenie poziomu cholesterolu, poprawa stanu skóry i kości, ochrona wątroby i działanie przeciwzapalne. 

Gdy Hexarelina jest podawana w postaci zastrzyku podskórnego , aktywuje przysadkę mózgową, podobnie jak GHRP-6, i pomaga w krążeniu hormonu wzrostu w organizmie. W przeciwieństwie do GHRP-6, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych związanych z głodem.

Heksarelina ma zdolność nie tylko do podnoszenia poziomu GH w organizmie, ale także do tłumienia somatostatyny, która jest główną przyczyną hamowania uwalniania GH. Badania potwierdziły wysokie bezpieczeństwo Hexareliny i praktycznie brak skutków ubocznych stosowania, jeśli jest podawana w zalecanym zakresie dawek.

Działania niepożądane

Heksarelina jest bardzo dobrze tolerowany przez większość osób, gdy jest stosowana w zalecanych dawkach do 200 mg na wstrzyknięcie.

Pacjenci zgłaszali sporadycznie:

•    zwiększony poziom kortyzolu
•    zwiększony poziomy prolaktyny
•    niższe libido

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka heksareliny:

•    100 mikrogramów (0,1 mg) raz dziennie na działanie przeciwstarzeniowe
•    400-600 mikrogramów, podzielone na dwie lub trzy dawki na dobę w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest Heksarelin?

Heksarelin jest bardzo silnym środkiem antyadhezyjnym uwalniającym hormon wzrostu. W porównaniu do innych tego typu substancji Heksarelin charakteryzuje się dłuższym okresem półtrwania, który wynosi około siedemdziesięciu minut. Jest tak samo niezwykle skuteczny w uwalnianiu hormonu wzrostu. To długie okresy półtrwania jest związany z peptydami, które zostały zmodyfikowane przez zastąpienie naturalnie występujących aminokwasów w konfiguracji. Heksarelin zawiera krótki łańcuch utworzony z zaledwie sześciu aminokwasów i ma strukturę podobną do białek regulatorowych, która pomaga uwalniać hormon G. Jego masa cząsteczkowa wynosi 877,05, a jego formuła molekularna wynosi C47H58N12O6. Pierwsze badania związane z tym peptydem sięgają lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to zastąpione jeden z aminokwasów, strukturą białkową. W 1995 roku przeprowadzono inne badanie, w których ujawniono działanie na podwzgórze i przysadki mózgowe. Już w pierwotnym zamyśle badania działanie peptydu miało pobudzać gruczoły do uwalniania hormonu wzrostu. Heksarelin działa w połączeniu z dwoma głównymi częściami mózgu. Pierwszy segment mózgu to przysadka mózgowa. Znajduje się ona w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu i jest odpowiedzialna za ogólną regulację i kontrolę procesów systemowych endokrynologicznych. Drugi segment mózgu to podwzgórza. Ta część mózgu służy do połączenia układu hormonalnego z układem nerwowym przez przysadkę mózgową. Ustalono także, że heksarelin dostarcza wsparcia w wydzielaniu białka w wątrobie na bazie znanej jako IGF-1. Ostatecznie peptyd współpracuję także z sercem. Badania na zwierzętach dowiodły, że peptyd może być wykorzystywany w zakresie zmniejszenia ryzyka wystąpienia zaburzeń sercowych. Peptyd może także odegrać istotną rolę w kwestii opieki profilaktycznej dla hormonu wzrostu, które dotyczą również problemów sercowo-naczyniowych.

Jakie są skutki stosowania Heksarelin?

Pierwotnym działaniem heksareliny jest pobudzenie gruczołów do uwalniania hormonu wzrostu. Oznacza to w praktyce ulepszony poziom przyrostu siły mięśniowej, szybsze tempo spalania tłuszczu, wzmocnienie tkanki łącznej, a także lepsza elastyczność kości oraz zwiększenie ich gęstości mineralnej. Peptyd powoduje też podwyższony poziom mitozy i mejozy, a także znacząco wpływa na samą wytrzymałość mięśni i wspomaga wszelkie procesy regeneracji oraz gojenia. Sam peptyd, kiedy zostanie podany, to aktywuję przysadkę, która wspomaga produkcje i krążenie hormonu wzrostu. Jednak w przeciwieństwie do innych tego typu środków, nie powoduje żadnych efektów ubocznych w organizmie i nie pojawia się wraz z nim uczucie łaknienia oraz głodu. Heksarelin nie tylko poprawia poziom GH w organizmie, ale również hamuje somatostatynę, co jest głównym powodem hamowania uwalniania GH. Oznacza to więcej GH. Ponadto heksarelin jest najsilniejszym dostępnym GHRP.

Jak stosować Hexarelin?

Heksarelin jest w proszku liofilizowanym tak samo, jak inne peptydy GHRP i powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu. Po rozpuszczeniu środka w wodzie można go przechowywać nie dłużej niż dwadzieścia jeden dni. Heksarelinę można przechowywać w temperaturze pokojowej, zanim zostanie odtworzona w wodzie bakteriostatycznej. Delikatnie wymieszaj wodę z fiolką, aby nie nagle zakłócić mieszanie. Peptydy są w rzeczywistości dość kruche i należy je uważać ostrożnie. Po dodaniu wody należy przechowywać fiolkę w lodówce. W celu odtworzenia proszku stosuje się wodę bakteriostatyczną, a korzystną metodą podawania podskórnego zastrzyku heksareliny jest strzykawka insulinowa. Heksarelin należy podawać na pusty żołądek. Nie możemy też nic spożywać przez dwadzieścia minut po zaaplikowaniu środka. Wtedy wydzielanie hormonu wzrostu będzie najbardziej efektywne. Jednak dawka nie powinna przekraczać stu do stu pięćdziesięciu mcg. Samo dawkowanie możemy wykonać czterokrotnie w ciągu doby. W celu uzyskania maksymalnego wzrostu GH, Hexarelin powinien być połączony z GHRH

Jakie są efekty uboczne stosowania Heksarelin?

Efekty uboczne stosowania Hexarelin występują dość rzadko. Sporadycznie mogą się pojawić bóle głowy, a także zawroty. W niektórych przypadkach występują zaczerwienienia w miejscu iniekcji, rzadziej opuchnięcia i ból z nimi związany. W razie pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych należy natychmiast zaprzestać przyjmowania środka i skierować się do lekarza specjalisty, celem skonsultowania dalszej kuracji. Nie wolno nam przekraczać dawki zalecanej przez producenta, a kiedy chcemy to uczynić, to ponownie należy to skonsultować z lekarzem. W trakcie stosowania środka nie zaleca się spożywania alkoholu, a tym bardziej stosowania jakichkolwiek narkotyków, a zwłaszcza tak zwanych dopalaczy. Ich wpływ na środek i ich wzajemna reakcja nie jest nam znana i może okazać się bardzo groźna dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Do zastrzyków należy wykorzystywać wyłącznie kupione w aptece lub nierozpakowane igły oraz strzykawki. Pod żadnym pozorem nie wolno nam korzystać z igieł osób trzecich, nawet jeśli je osobiście znamy.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE