peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHGH Fragment 176-191- 5 mg 
WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

HGH Fragment 176-191- 5 mg
Bio- Peptide

HGH Fragment 176-191- 5 mg HGH Fragment 176-191- 5 mg HGH Fragment 176-191- 5 mg

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 105 zł 105 zł
3 5 mg 100 zł 300 zł
5 5 mg 95 zł 475 zł
10 5 mg 90 zł 900 zł

Co to jest HGH Fragment 176-191?

Fragment 176-191 jest fragmentem peptydu HGH. Powstał w wyniku odcinania peptydów przy terminalu C, co pozwoliło mi odizolować atrybutu tłuszczu oraz uniknąć strat związanych z HGH. Tym samym powstał peptyd, który reguluje utratę tłuszczu dwanaście razy lepiej niż zwykły HGH. Środek ten nie wykazuje działań typowych dla hormonu wzrostu, czyli podwyższenia insulinooporności, modyfikacji gospodarki cukrowej, czy podniesienia poziomu IGF-1. Jego rola ogranicza się tylko do procesów lipolitycznych, nawet jeśli użytkownik pozostaję przy swoich doświadczeniach i nawykach żywieniowych. Został on opracowany tak, aby kulturyści i sportowcy nie patrząc na właściwości wzrostu z HGH mogli nadal korzystać z właściwości środka. Ma on niezwykle zdolności do regulowania przemiany tłuszczowej, bez niepożądanych działań ubocznych na wrażliwość na insulinę. W przeciwieństwie do innych spalaczy tłuszczu, użytkownicy korzystający z tego peptydu nie będą doświadczać głodu, tłumienia cech ani wahań nastroju, które mogą być związane z użyciem innych środków.

Jak działa HGH Fragment 176-191?

Zalety tego peptydu są nie do przecenienia. Jego stosowanie powoduje powstawanie beztłuszczowej masy ciała, zwiększa syntezę białej, wzrasta gęstość mineralna kości i gwarantuje lepszy i bardziej komfortowy sen. Sam peptyd nie powoduje też hiperglikemii. Dodatkowo zwiększa się nasza siła i wytrzymałość całego organizmu. Wspomaga też działanie wątroby. Spalanie tłuszczu jest tutaj dużo bardziej intensywne niż przy zastosowaniu tradycyjnych, dostępnych dotąd środków. Poprawia też metabolizm tłuszczów w organizmie, czyniąc go znacznie bardziej wydajnym. Wszystko to, bez typowych negatywnych skutków ubocznych, takich jak zmniejszona wrażliwość na insulinę. Warto również wiedzieć, że działa bez osłabienia apetytu, dzięki czemu będziemy w stanie dobrze zjeść, podczas gdy go zażywamy. Nie powoduje podwyższenia nerwowości i nie wpływa na zmiany nastroju.

Jak stosować HGH Fragment 176-191?

Sam peptyd dostarczany jest w postaci proszku, który poddaje się liofilizacji. Należy go przechowywać w ciemnym, suchym oraz chłodnym miejscu, to zapewni dłuższą żywotność i skuteczność. Sam proszek mieszamy z wodą zgodnie z zaleceniami producenta. Nie możemy użyć większej ilości wody, niż jest to zapisane na instrukcji. Środek wtedy bowiem nie będzie tak skuteczny, jak powinien. Najkorzystniej jest zaaplikować sobie środek rano przed treningiem oraz drugi raz bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek. Standardowa dawna wynosi dwieście pięćdziesiąt mcg. Samą dawkę można zwiększyć do pięćset mcg na dobę. Procedura użycia powinna być następująca. Po porannych ćwiczenia dokonać pierwszego wtrysku, a następnie odczekać kilka godzin przed zjedzeniem śniadania. W ten sposób spalanie tłuszczu jest najbardziej wydajne. Sam posiłek powinien być bogaty w białka o niskiej zawartości tłuszczu i węglowodanów. Trzy godziny po wieczornym posiłku, możemy wykonać drugi wtrysk. Nie wolno nam przyjmować niczego co zawiera kalorię, oprócz wody lub innych napojów bez dodatku cukru. Sam zastrzyk należy wykonać bezpośrednio przed zaśnięciem. W ten sposób do spalania tłuszczu w stopniu najwyższym dojdzie już podczas snu, co będzie znacznie efektowniejsze i wydajniejsze. W przypadku, jeśli utrata masy następowałaby według nas zbyt szybko, możemy zastosować niewielkie ilości białka, które spożywamy co dwie trzy godziny. Dostępne jest ono w tabletkach, które można kupić w sklepach internetowych oraz w aptekach. Ponadto, w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników i największą ilość utraty tłuszczu z HGH Fragment 176-191 należy zastosować dietę bogatą w białka, tłuszcz i niewielkie ilości węglowodanów. Nie wolno nam także rezygnować z aktywności fizycznej oraz ćwiczeń.

Czy istnieją skutki uboczne stosowania HGH Fragment 176-191?

Działania niepożądane najczęściej związane z HGH Fragment 176-191 są nieliczne, ale mogą obejmować: zaczerwienienie lub bolesność w miejscu wstrzyknięcia oraz nadmierną senność, lub uczucie letargu. Środek jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. Osoby przed osiemnastym rokiem życia nie mogą stosować tego produktu. W przypadku, kiedy bierzemy inne leki, związane z naszymi ewentualnymi chorobami, to zanim zastosujemy środek, powinniśmy skonsultować ten fakt z lekarzem specjalistą, który jest naszym prowadzącym. Nie wolno nam jednocześnie ze stosowaniem peptydu spożywać nadmiernej ilości alkoholu oraz brać narkotyków. Osoby które cierpią z powodu chorób serca lub układu sercowo – naczyniowego albo zmagają się z nadciśnieniem, powinny fakt podjęcia kuracji peptydem skonsultować ze swoim lekarzem. Sam produkt jest bezpieczny dla naszego zdrowia oraz życia, pod warunkiem zakupienia produktu oryginalnego. Należy zatem kupować go w miejscach sprawdzonych, co do których mamy całkowitą pewność, że sprzedawcy nie udostępniają tam produktów podrobionych i niewłaściwych. Nie zaleca się kupowania środka od osób trzecich, zwłaszcza jeśli opakowanie zostało wcześniej rozpakowane, sam środek był w części używany.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE