peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHGH Fragment 176-191- 5 mg 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

HGH Fragment 176-191- 5 mg
BIOWELL

HGH Fragment 176-191- 5 mg HGH Fragment 176-191- 5 mg HGH Fragment 176-191- 5 mg

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 120 zł 120 zł
5 5 mg 115 zł 575 zł
10 5 mg 100 zł 1000 zł

Czym jest HGH FRAG 176-191?

Fragment HGH 176-191 jest syntetycznym peptydem, który stanowi krótką specyficzną część łańcucha aminokwasowego HGH (aminokwasy w pozycjach 176-191 na końcu C ludzkiego hormonu wzrostu). Ma silne właściwości, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, ale nie ma tak silnego wpływu na poziom insuliny jak HGH. Badania kliniczne potwierdzają, że zarówno u ludzi, jak i zwierząt fragment HGH prowadzi do lipolizy (rozpadu tłuszczu) i hamuje lipogenezę, dzięki czemu fragment HGH może być nawet 12,5 razy silniejszy niż HGH. Fragment HGH 176-191 działa w taki sam sposób, jak naturalny ludzki hormon wzrostu reguluje rozkład tłuszczu, ale bez niepożądanych skutków ubocznych na poziom cukru we krwi, poziom insuliny lub proliferację komórek.

Jak działa HGH FRAG 176-191?

Fragment HGH 176-191 badano głównie na modelach zwierzęcych. Chociaż zachowuje działanie HGH jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, pozwala uniknąć niektórych innych skutków białka macierzystego, takich jak podwyższenie poziomu IGF-1, negatywny wpływ na metabolizm węglowodanów, zmianę wrażliwości na insulinę lub zwiększenie wzrostu kości długich. Badanie kliniczne oceniało 6 badań fragmentu HGH 176-191 w celu oceny szybkości i znaczenia możliwych negatywnych skutków związanych z fragmentem HGH. Wyniki pokazały, że podanie fragmentu HGH 176-191 (w porównaniu z placebo) nie spowodowało zmian w poziomach glukozy, tolerancji glukozy, wrażliwości na insulinę ani poziomów IGF-1.

Podobnie jak niezmieniony HGH, ta skrócona forma ludzkiego hormonu wzrostu pomaga w metabolizmie tłuszczów i hamuje tworzenie kwasów tłuszczowych i innych lipidów w organizmie. Jednak fragment HGH bezpośrednio wpływa na tkankę tłuszczową, szczególnie na komórki tłuszczowe, i zwiększa efekt lipolityczny. Dzięki temu metabolizm tłuszczów przebiega szybciej niż w przypadku HGH.

Kto powinien z niego skorzystać i jakie ma zalety?

Fragment HGH 176-191 jest fragmentem peptydu hormonu wzrostu, który został zmodyfikowany na aminokwasach 176-191 w regionie C-końcowym, a tym samym wszystkie właściwości hormonu wzrostu spalające tłuszcz, ale bez wpływu na wzrost mięśni. W wyniku modyfikacji zawiera mniej niż 10% cząsteczki hormonu wzrostu. Pierwsze badania miały miejsce w latach 70. XX wieku, kiedy naukowcy eksperymentowali z podobnymi składnikami aktywnymi, aby zrozumieć ich strukturę i funkcje. Fragment HGH 176-191 jest obecnie badany pod kątem zastosowania u pacjentów z HIV, którzy cierpią na lipodystrofię (insulinooporność i odkładanie się tłuszczu w okolicy brzucha).

Jest wskazany dla wszystkich użytkowników, którzy chcą tylko skorzystać z efektu spalania tłuszczu i nie potrzebują jego efektu budowy mięśni. Wynika to z faktu, że Fragment HGH 176-191 wykazał w badaniach klinicznych nawet dwunastokrotnie większą utratę tkanki tłuszczowej niż niezmodyfikowany hormon wzrostu.

Podobnie jak w przypadku stosowania hormonu wzrostu i GHRH, niski poziom insuliny podczas stosowania jest niezwykle ważny, ponieważ insulina blokuje uwalnianie hormonu wzrostu. Z tego powodu HGH Fragment 176-191 jest zawsze wstrzykiwany rano, pół godziny przed posiłkiem i bezpośrednio przed snem. Ponieważ uwalnia kwasy tłuszczowe ze złogów tkanki tłuszczowej, powinny one zostać spalone tak szybko, jak to możliwe, dlatego regularne wykonywanie treningu cardio optymalizuje wyniki. Udowodnione zalety to:

• Spalanie tłuszczu bez skutków ubocznych
• Stymuluje lipolizę i hamuje lipogenezę
• Nie powoduje zmian poziomu glukozy i tolerancji, wrażliwości na insulinę ani poziomu IGF-1
• Fragment HGH może być nawet 12,5 razy silniejszy niż HGH do spalania tłuszczu
• Jest bardziej odpowiedni przy spalaniu tłuszczu i leczeniu otyłości niż zwykły hGH

• Zwiększa poziom energii

Czy Fragment HGH 176-191 wywołuje efekty uboczne?

Jak każdy środek medyczny także Fragment HGH 176-191 może wywoływać efekty uboczne. Są to:

• Możliwe podrażnienie skóry w miejscu wstrzyknięcia
• Ból w miejscu wstrzyknięcia
• Ból głowy.

Jak stosować Fragment HGH 176-191?

Optymalna dawka to 250-300 MCG trzy razy dziennie. Jednak w większości badań najlepsze wyniki dawały dawki od 400 do 600 mcg lub 4-6 mcg / kg masy ciała, podzielone na kilka dawek. W kulturystyce przeważa stosowanie 1000 mcg dziennie, podzielone na 5 zastrzyków. Powszechny schemat zastosowania wygląda tak:

• Zastrzyk zaraz po przebudzeniu, potem trening cardio (na czczo)
• Wstrzyknięcie na pół godziny przed drugim śniadaniem
• Wstrzyknięcie bezpośrednio po treningu siłowym, potem trening cardio
• Kolejny zastrzyk pół godziny przed ostatnim posiłkiem dnia
• Ostatni zastrzyk bezpośrednio przed snem.

Maksymalny czas stosowania wynosi zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy. W większości badań nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. Jednak przy stosowaniu zbyt dużych dawek lub zbyt długim przyjmowaniu może pojawić się senność, lub odwrotnie – bezsenność.

Ten peptyd jest bezpieczny w użyciu, o ile używasz go zgodnie z powyższymi zaleceniami. Należy jednak pamiętać, że ma również pewne skutki uboczne. Te działania niepożądane są łagodne i krótkotrwałe. Dzieje się tak tylko dlatego, że twoje ciało wciąż dostosowuje się do działania peptydu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE