peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHGH Fragment 176-191- 5 mg 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

HGH Fragment 176-191- 5 mg
COBRAPHARMA

HGH Fragment 176-191- 5 mg

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 80 zł 80 zł
3 5 mg 75 zł 225 zł
5 5 mg 70 zł 350 zł
10 5 mg 65 zł 650 zł

Naukowcy odkryli, że właściwości promujące hormon wzrostu tkanki tłuszczowej jest efektem działania tylko krótkiej część na końcu łańcucha jego cząsteczki (mały obszar, mniej niż 10%), a mianowicie region składający się z aminokwasów 176 do 191. Naukowcom udało się oddzielić tę część łańcucha, tworząc w ten sposób peptyd HGH Fragment 176-191 - niezwykle skuteczny spalacz tłuszczu, spalający bardzo wydajnie oraz twardą i gęstą tkankę tłuszczową (najbardziej odporny i najbardziej problematyczny tłuszcz stacjonarny, jak brzuch), który jest nawet 12,5 razy skuteczniejszy w spalaniu tkanki tłuszczowej, jak sam hormon wzrostu.

Czym jest HGH Fragment 176-191?

HGH Frag (176-191) jest stabilizowanym fragmentem cząsteczki hormonu wzrostu z aminokwasów 176 do 191. Peptyd ten stymuluje lipolizę (spalanie tłuszczu) 12 razy silniej niż hormon wzrostu i hamuje tworzenie się nowego tłuszczu. HGH Frag (176-191) jest znacznie tańszy niż hormon wzrostu. Według profesora Gary'ego Witterta jest to jedna z najbardziej obiecujących metod leczenia otyłości.

HGH Fragment - to obecnie jeden z najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu. Fragment HGH znacząco poprawia profil lipidowy i aktywność lipolityczną. Znacząco spowalnia lipogenezę (tworzenie kwasów tłuszczowych), co oznacza, że po działaniu peptydu (spalaniu nadmiaru tłuszczu) nie następuje tzw. efekt jo-jo i tłuszcz nie wraca do swojej pierwotnej normy. Ma również bardzo pozytywny wpływ na ogólny poziom aktywności fizycznej, zwiększa i przyspiesza metabolizm oraz produkcję energii. Po jego zastosowaniu poczujesz dużo więcej energii i witalności. Regularne stosowanie Fragmentu HGH podnosi poziom hormonu IGF-1, który wykazuje bardzo silne działanie anaboliczne i regeneracyjne. Wraz ze wszystkimi opisanymi pozytywnymi efektami, Fragment HGH zapewnia szereg innych korzyści: nie wpływa niekorzystnie na poziom glukozy we krwi (nie powoduje hipoglikemii), nie oddziałuje na insulinę i nie powoduje proliferacji komórek (dzięki temu całkowicie wykluczona jest hiperplazja narządów wewnętrznych).

Jak działa HGH Fragment 176-191?

Fragment HGH (176-191) nie oddziałuje z receptorami hormonu wzrostu, ale jednocześnie zwiększa ekspresję genu dla receptorów beta-3-adrenergicznych, które powodują lipolizę w organizmie. W efekcie następuje silne spalanie tłuszczu (szczególnie w jamie brzusznej), a sam peptyd nie powoduje proliferacji komórek (rozrost narządów) i nie podnosi poziomu glukozy i nie wpływa na metabolizm insuliny. Efektem jest spowolnienie procesu starzenia. Wzmocnienie kości (mineralizacja). Zwiększa produkcję IGF-1, co zapewnia silne działanie anaboliczne (wzrost mięśni, siłę i wydolność) oraz doskonałą ogólną regenerację organizmu. Przyspiesza metabolizm i produkcję energii.

Jak stosować HGH Fragment 176-191?

Dla osób o wadze 95 kg i więcej do bardzo efektywnego spalania tłuszczu wystarczy dawka 1000 mcg. Można ją podzielić na trzy identyczne zastrzyki, które wykonujemy z odstępem co 6 godzin - pierwszy zastrzyk HGH fragment z 300 mcg rano, na jedną godzinę przed śniadaniem. Druga iniekcja w dawce 300 mcg ok. 30 minut przed treningiem lub aktywnością fizyczną (w dni nietreningowe 1 godzinę przed obiadem). Trzecie wstrzyknięcie w dawce 400 mcg wieczorem przed snem. Może być stosowany samodzielnie, ale jest również dobrze łączony z kilkoma innymi peptydami. Na przykład, jeśli twoim celem jest spalanie mięśni oprócz spalania tłuszczu, użyj HGH Fragment z CJC-1295 lub CJC-1295 DAC, jeśli twoim celem jest spalanie tłuszczu i jednocześnie znaczny wzrost nowej masy mięśniowej, połącz HGH Fragment z Ipamorelin.
Czas trwania kursu to 2-3 miesiące. Iniekcje wykonuje się między posiłkami, aby stworzyć jak najkorzystniejsze warunki do spalania tłuszczu. Lek rozcieńcza się w roztworze izotonicznym lub w wodzie do wstrzykiwań, które są kupowane w aptekach. Aby uzyskać maksymalny efekt, należy przestrzegać diety odchudzającej i przyjmować odpowiednią ilość białka. Przybliżony schemat przyjmowania HGH 176-191 w dniu treningu:

• 200mkg 1 godzinę przed śniadaniem;
• 200mkg 1 godzinę przed obiadem;
• 200mcg 30 minut przed treningiem.

W dni odpoczynku:

• 200mcg przed śniadaniem przez 1 godzinę;
• 200mcg na 1 godzinę obiadu;
• 200mcg przed snem.

Czasami zaleca się wykonanie 5-6 zastrzyków w ciągu dnia. Ponadto należy zauważyć, że w przeciwieństwie do innych peptydów, fragment HGH 176-191 po rozpuszczeniu ma krótki okres trwałości (około 1 tygodnia w lodówce).

Czy podczas stosowania HGH Fragment 176-191 konieczna jest dieta?

Prowadząc kurs z fragmentem bardzo ważne jest przestrzeganie diety niskokalorycznej. Wiadomo, że po posiłku poziom insuliny wzrasta, a insulina jest hormonem pobudzającym fosfodiesterazy, który rozkłada cAMP, wtórną cząsteczkę przekaźnikową, która hamuje proces lipolizy (dlatego ważne jest, aby nie jeść bezpośrednio po zastrzyku). Pulsujące wydzielanie hormonu wzrostu następuje w ciągu 3 godzin po podaniu i tylko pierwsza godzina pulsacji będzie wymagała do działania insuliny. Dlatego zastrzyki wykonuje się między posiłkami, na czczo. Nie ma co martwić się o proces kataboliczny, gdyż wynikiem lipolizy (uwolnienia kwasów tłuszczowych) jest uzupełnienie zapasów energii. W takim przypadku katabolizm nie jest możliwy. Z tych rozważań można wyciągnąć dobrze uzasadniony wniosek, że hormon wzrostu jest antykatabolikiem. Należy pamiętać, że aby uzyskać jak najlepsze efekty, podczas kursu hgh 176-191 należy pić dużo wody. To jeden z głównych warunków. Im więcej wody w organizmie, tym lepiej tłuszcz się rozpuści, a mięśnie będą budować się szybciej. Bardzo ważne jest również przestrzeganie zbilansowanej diety podczas kursu i zapewnienie sobie niezbędnej ilości snu w nocy.

Czy stosowanie HGH Fragment 176-191 powoduje występowanie efektów ubocznych?

Pojawienie się „efektów ubocznych” podczas przyjmowania HGH 176 191 jest rzadkim zjawiskiem. Najczęściej jest to:

• Lekki ból w miejscu wstrzyknięcia;
• Senność

Skutki uboczne są bardzo rzadkie i występują tylko na początku stosowania.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE