peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHGH Fragment 176-191- 5 mg 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

HGH Fragment 176-191- 5 mg
Generic Peptides

HGH Fragment 176-191- 5 mg

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 70 zł 70 zł
3 5 mg 65 zł 195 zł
5 5 mg 60 zł 300 zł
10 5 mg 55 zł 550 zł

Czym jest HGH Fragment 176-191?

Peptyd czynnika hormonu wzrostu, fragment HGH 176-191, zwany także HGH Frag 176-191, jest zmodyfikowanym typem aminokwasów 176-191 polipeptydu GH. Badacze z Monash University odkryli, że redukcja tkanki tłuszczowej GH wydaje się być kontrolowana przez niewielki region w pobliżu jednego końca cząsteczki hormonu rozwoju. Obszar ten, obejmujący aminokwasy 176–191, stanowi mniej niż 10% całkowitej wielkości cząsteczki GH i wydaje się, że nie ma wpływu na wzrost ani na insulinooporność. Działa poprzez naśladowanie metody naturalnego hormonu rozwoju, który reguluje proces metabolizmu tłuszczów, ale bez niekorzystnego wpływu na poziom cukru we krwi lub wzrost, który obserwuje się w przypadku niezmodyfikowanego hormonu wzrostu. Jak hormon wzrostu,

Jak dokładnie działa HGH Fragment 176-191?

W testach laboratoryjnych na komórkach tłuszczowych od gryzoni, świń i innych zwierząt, fragment hgH redukował tłuszcz, szczególnie z nadwagą komórek tłuszczowych, jednak nie z komórek chudych, obniżał całkowicie nowe gromadzenie się tłuszczu we wszystkich komórkach tłuszczowych, poprawiał spalanie tłuszczu. U gryzoni (szczurów i myszy) fragment hgH zminimalizował tkankę tłuszczową u otyłych zwierząt, jednak zwiększył utratę tłuszczu bez zmiany zużycia pokarmu lub indukowania rozwoju (ponieważ nie zwiększa poziomów IGF) ani żadnego innego niepożądanego wyniku hormonu wzrostu. Badania dawek 500 μg kawałka hgH 176–191 dziennie przez 30 dni ujawniły zmniejszenie tkanki tłuszczowej w środkowej części brzucha zarówno u osób z nadwagą, nadwagą, jak i u typowo rozwiniętych osób.

Fragment HGH 176–191 jest analogiem czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GRF), który wskazuje wyniki działania hormonu wzrostu. Jest to 15-merowa reszta peptydowa C-końca HGH, do której tyrozyna jest dodawana na N-końcu. Badania wykazały, że faktycznie działa na redukcję nadmiernej ilości tłuszczów, takich jak te znajdujące się w żołądku, zwiększenie masy mięśniowej i poprawia zawartość lipidów w organizmie.
Te sektory sztucznego peptydu HGH 176–191 zostały faktycznie przebadane pod kątem ich działania in vivo na mięśniach myszy laboratoryjnych. Wyniki badań wykazały, że hgH 176–191 faktycznie spowodowało krótkotrwały wzrost poziomu glukozy we krwi i bardziej trwały wzrost poziomu insuliny w osoczu, wraz z innymi częściami, takimi jak 172–191, 177-191 i 178–191. Ponadto naukowcy faktycznie zalecili, że działanie peptydu zależy nie tylko od sekwencji edukacyjnej, ale musi również mieć odpowiednią konfigurację fizyczną. Tym samym Element hgH 176–191 wykazuje zdolność do spalania trwałego tłuszczu, jednocześnie zwiększając koszt energii, masę mięśniową i utlenianie tłuszczu. Wszystkie badania faktycznie wskazały, że fragment ten jest skutecznym lekarstwem na problemy z odchudzaniem i utratą masy ciała i jest znacznie bezpieczniejszy niż jego odpowiednik hormonu wzrostu ludzkiego.

Jakie są funkcje i cechy HGH Fragment 176-191 w organizmie?

Hormony wzrostu są wytwarzane przez przysadkę mózgową. Proces wytwarzania HGH Frag 176-191 zachodzi w laboratorium, gdzie produkowana jest syntetyczna wersja hormonu wzrostu. Ma to na celu podniesienie poziomu fragmentu GH, który od dawna związany jest z procesem utraty tłuszczu w organizmie. Ponadto wiadomo, że HGH Frag 176 pomaga w innych funkcjach, takich jak wzrost mięśni, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracja i szeroka gama innych korzyści zdrowotnych. Jedną z zalet HGH Frag 176-191 jest to, że koncentruje się on wyłącznie na komórkach tłuszczowych. Oznacza to, że nie wpływa on na wzrost ani na poziom cukru we krwi, a zatem nie mogą wystąpić problemy z poziomem cukru we krwi podczas stosowania HGH Frag 176-191. Koncentrując się na komórkach tłuszczowych, HGH Frag 176-191 działa skutecznie w hamowaniu tworzenia się kwasów tłuszczowych i lipidów, głównych czynników przyczyniających się do rozwoju komórek tłuszczowych w organizmie. Korzyści z HGH Fragment 176-191 to:

- spalanie tłuszczu
- utrata masy ciała
- stymuluje lipolizę (rozpad lub zniszczenie tłuszczu)
- zwiększona energia
- korzyści przeciw starzeniu się

Bez wzrostu insuliny lub glukozy

- silniejsze kości
- zwiększona regeneracja mięśni

Jaka jest skuteczna dawka HGH Fragment 176-191?

Zaleca się codzienną dawkę 400–600 mcg. Należy to podzielić na 2 zastrzyki dziennie. Zaleca się przyjmowanie tych zastrzyków między posiłkami lub 30 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Typowy kurs powinien trwać od 4 do 6 miesięcy. Sugerowana częstotliwość stosowania: 3 razy dziennie 5-7 dni w tygodniu, przed każdym posiłkiem i / lub również 30 minut przed treningiem. Środek powinien wstrzyknięty do tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Zaciągnąć 2,5 ml wody do strzykawki i wstrzyknąć do fiolki z proszkiem, nigdy nie wstrząsać, delikatnie obracać fiolkę między palcami, aż cały proszek się rozpuści. Najlepiej jest podawać na pusty żołądek i pod koniec przerywanego okresu na czczo. Fragment HGH to świetne narzędzie, które pomaga spalić tłuszcz i schudnąć. W razie wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych należy natychmiast przestać przyjmować środek i skontaktować się z lekarzem specjalistą.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE