peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYHGH Fragment 176-191 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

HGH Fragment 176-191
COBRAPHARMA

HGH Fragment 176-191

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 90 zł 90 zł
3 10 mg 85 zł 255 zł
5 10 mg 80 zł 400 zł
10 10 mg 75 zł 750 zł

Naukowcy odkryli, że właściwości promujące hormon wzrostu tkanki tłuszczowej jest efektem działania tylko krótkiej część na końcu łańcucha jego cząsteczki (mały obszar, mniej niż 10%), a mianowicie region składający się z aminokwasów 176 do 191. Naukowcom udało się oddzielić tę część łańcucha, tworząc w ten sposób peptyd HGH Fragment 176-191 - niezwykle skuteczny spalacz tłuszczu, spalający bardzo wydajnie oraz twardą i gęstą tkankę tłuszczową (najbardziej odporny i najbardziej problematyczny tłuszcz stacjonarny, jak brzuch), który jest nawet 12,5 razy skuteczniejszy w spalaniu tkanki tłuszczowej, jak sam hormon wzrostu.

Czym jest HGH Fragment 176-191?

HGH Frag (176-191) jest stabilizowanym fragmentem cząsteczki hormonu wzrostu z aminokwasów 176 do 191. Peptyd ten stymuluje lipolizę (spalanie tłuszczu) 12 razy silniej niż hormon wzrostu i hamuje tworzenie się nowego tłuszczu. HGH Frag (176-191) jest znacznie tańszy niż hormon wzrostu. Według profesora Gary'ego Witterta jest to jedna z najbardziej obiecujących metod leczenia otyłości.

HGH Fragment - to obecnie jeden z najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu. Fragment HGH znacząco poprawia profil lipidowy i aktywność lipolityczną. Znacząco spowalnia lipogenezę (tworzenie kwasów tłuszczowych), co oznacza, że po działaniu peptydu (spalaniu nadmiaru tłuszczu) nie następuje tzw. efekt jo-jo i tłuszcz nie wraca do swojej pierwotnej normy. Ma również bardzo pozytywny wpływ na ogólny poziom aktywności fizycznej, zwiększa i przyspiesza metabolizm oraz produkcję energii. Po jego zastosowaniu poczujesz dużo więcej energii i witalności. Regularne stosowanie Fragmentu HGH podnosi poziom hormonu IGF-1, który wykazuje bardzo silne działanie anaboliczne i regeneracyjne. Wraz ze wszystkimi opisanymi pozytywnymi efektami, Fragment HGH zapewnia szereg innych korzyści: nie wpływa niekorzystnie na poziom glukozy we krwi (nie powoduje hipoglikemii), nie oddziałuje na insulinę i nie powoduje proliferacji komórek (dzięki temu całkowicie wykluczona jest hiperplazja narządów wewnętrznych).

Jak działa HGH Fragment 176-191?

Fragment HGH (176-191) nie oddziałuje z receptorami hormonu wzrostu, ale jednocześnie zwiększa ekspresję genu dla receptorów beta-3-adrenergicznych, które powodują lipolizę w organizmie. W efekcie następuje silne spalanie tłuszczu (szczególnie w jamie brzusznej), a sam peptyd nie powoduje proliferacji komórek (rozrost narządów) i nie podnosi poziomu glukozy i nie wpływa na metabolizm insuliny. Efektem jest spowolnienie procesu starzenia. Wzmocnienie kości (mineralizacja). Zwiększa produkcję IGF-1, co zapewnia silne działanie anaboliczne (wzrost mięśni, siłę i wydolność) oraz doskonałą ogólną regenerację organizmu. Przyspiesza metabolizm i produkcję energii.

Jak stosować HGH Fragment 176-191?

Dla osób o wadze 95 kg i więcej do bardzo efektywnego spalania tłuszczu wystarczy dawka 1000 mcg. Można ją podzielić na trzy identyczne zastrzyki, które wykonujemy z odstępem co 6 godzin - pierwszy zastrzyk HGH fragment z 300 mcg rano, na jedną godzinę przed śniadaniem. Druga iniekcja w dawce 300 mcg ok. 30 minut przed treningiem lub aktywnością fizyczną (w dni nietreningowe 1 godzinę przed obiadem). Trzecie wstrzyknięcie w dawce 400 mcg wieczorem przed snem. Może być stosowany samodzielnie, ale jest również dobrze łączony z kilkoma innymi peptydami. Na przykład, jeśli twoim celem jest spalanie mięśni oprócz spalania tłuszczu, użyj HGH Fragment z CJC-1295 lub CJC-1295 DAC, jeśli twoim celem jest spalanie tłuszczu i jednocześnie znaczny wzrost nowej masy mięśniowej, połącz HGH Fragment z Ipamorelin.
Czas trwania kursu to 2-3 miesiące. Iniekcje wykonuje się między posiłkami, aby stworzyć jak najkorzystniejsze warunki do spalania tłuszczu. Lek rozcieńcza się w roztworze izotonicznym lub w wodzie do wstrzykiwań, które są kupowane w aptekach. Aby uzyskać maksymalny efekt, należy przestrzegać diety odchudzającej i przyjmować odpowiednią ilość białka. Przybliżony schemat przyjmowania HGH 176-191 w dniu treningu:

• 200mkg 1 godzinę przed śniadaniem;
• 200mkg 1 godzinę przed obiadem;
• 200mcg 30 minut przed treningiem.

W dni odpoczynku:

• 200mcg przed śniadaniem przez 1 godzinę;
• 200mcg na 1 godzinę obiadu;
• 200mcg przed snem.

Czasami zaleca się wykonanie 5-6 zastrzyków w ciągu dnia. Ponadto należy zauważyć, że w przeciwieństwie do innych peptydów, fragment HGH 176-191 po rozpuszczeniu ma krótki okres trwałości (około 1 tygodnia w lodówce).

Czy podczas stosowania HGH Fragment 176-191 konieczna jest dieta?

Prowadząc kurs z fragmentem bardzo ważne jest przestrzeganie diety niskokalorycznej. Wiadomo, że po posiłku poziom insuliny wzrasta, a insulina jest hormonem pobudzającym fosfodiesterazy, który rozkłada cAMP, wtórną cząsteczkę przekaźnikową, która hamuje proces lipolizy (dlatego ważne jest, aby nie jeść bezpośrednio po zastrzyku). Pulsujące wydzielanie hormonu wzrostu następuje w ciągu 3 godzin po podaniu i tylko pierwsza godzina pulsacji będzie wymagała do działania insuliny. Dlatego zastrzyki wykonuje się między posiłkami, na czczo. Nie ma co martwić się o proces kataboliczny, gdyż wynikiem lipolizy (uwolnienia kwasów tłuszczowych) jest uzupełnienie zapasów energii. W takim przypadku katabolizm nie jest możliwy. Z tych rozważań można wyciągnąć dobrze uzasadniony wniosek, że hormon wzrostu jest antykatabolikiem. Należy pamiętać, że aby uzyskać jak najlepsze efekty, podczas kursu hgh 176-191 należy pić dużo wody. To jeden z głównych warunków. Im więcej wody w organizmie, tym lepiej tłuszcz się rozpuści, a mięśnie będą budować się szybciej. Bardzo ważne jest również przestrzeganie zbilansowanej diety podczas kursu i zapewnienie sobie niezbędnej ilości snu w nocy.

Czy stosowanie HGH Fragment 176-191 powoduje występowanie efektów ubocznych?

Pojawienie się „efektów ubocznych” podczas przyjmowania HGH 176 191 jest rzadkim zjawiskiem. Najczęściej jest to:

• Lekki ból w miejscu wstrzyknięcia;
• Senność

Skutki uboczne są bardzo rzadkie i występują tylko na początku stosowania.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE