peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SUPLEMENTYHUPERCYNA-A 
WZÓR Z CMS:


79.00
Ilość
- +

HUPERCYNA-A
BIOLAB

HUPERCYNA-A

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 250 mg 79 zł 79 zł
3 60 capsules x 250 mg 74 zł 222 zł
5 60 capsules x 250 mg 69 zł 345 zł

Hupercyna A to występujący głównie w roślinie Huperzia Serrata (Toothed Clubmoss). Ten alkaloid znany jest z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, gdzie już tysiące lat temu pomagał ludziom usprawniać pracę mózgu. Głównym mechanizmem działania hupercyny jest hamowanie acetylocholinoesterazy — enzymu, który rozkłada acetylocholinę. Kolejnym mechanizmem jest hamowanie receptorów NMDA układu glutaminianu. Dzięki antagonizmowi tych receptorów hupercyna A chroni neurony przed nadmierną aktywacją wywołaną glutaminianem, co jest zjawiskiem toksycznym i mogłoby prowadzić do ich śmierci. Hupercyna A podnosi stężenia czynników neurotroficznych BDNF oraz NGF. Dzięki temu wspomaga rozwój neuronów i dodatkowo chroni je przed degeneracją. Hupercyna A podnosi również w pewnym stopniu stężenia dopaminy i norepinefryny, nie wpływa jednak na stężenia serotoniny.

Hupercyna A wykazuje wiele korzystnych właściwości dla zdrowia, w tym:

Poprawa funkcji poznawczych: Hupercyna A może zwiększać poziom acetylocholiny w mózgu, która jest niezbędna dla pamięci, koncentracji i uczenia się.

Ochrona przed uszkodzeniami mózgu: Hupercyna A może chronić komórki mózgu przed uszkodzeniami spowodowanymi stresem oksydacyjnym, udarem mózgu i chorobą Alzheimera.Działa neuroprotekcyjnie, podnosi poziom czynników neurotroficznych – BDNF i NGF. 

Zwiększenie energii: Hupercyna A może zwiększać poziom energii i poprawiać nastrój.

Lepszy performance treningowy: Zwiększa połaczenie mózg-mięsień, poprawiając czas reakcji i czucie mięśniowe

Złagodzenie objawów depresji: Hupercyna A może być skuteczna w leczeniu depresji, zwłaszcza w połączeniu z innymi lekami przeciwdepresyjnymi.

Hupercyna A jest stosowana w suplementach diety jako środek poprawiający funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację. Może być również stosowana w leczeniu depresji, stresu i zaburzeń lękowych.

Dawkowanie:

Zalecana dawka hupercyny A to 1-2 na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. 


 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE