peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMIBUTAMOREN/ NUTROBAL (MK 677) 
WZÓR Z CMS:
Cena z rabatem: -20%


190.00
Ilość
- +

IBUTAMOREN/ NUTROBAL (MK 677)
BioNicle

IBUTAMOREN/ NUTROBAL  (MK 677)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 25 mg/tab- 30 tablets 190 zł
152 zł
190 zł
152 zł

MK-677  został pierwotnie został opracowany do leczenia atrofii mięśni, otyłości i osteoporozy, a także do rekonwalescencji osób starszych ze złamaniem biodra. O głównych efektach działania tego związku decyduje wzrost produkcji hormonu wzrostu, który sprzyja szybkiej naprawie tkanek, wzrostowi nowych komórek itp. Równolegle ze wzrostem poziomu GH rośnie poziom IGF-1, co zapewnia silniejszy anabolizm i magazynowanie energii. Efekt przyjmowania Mk677

DZIAŁANIE

MK-677 to środek niepeptydowy bardzo często klasyfikowany jako SARM, jednak nie należy do rodziny SARMów. MK-677 jest mimetykiem greliny oraz należy do grupy leków pobudzających wytwarzanie hormonu wzrostu i IGF-1  (podobnie jak peptydy z rodziny GHRP dlatego też jest bardzo chętnie stosowany jako doskonały zamiennik hormonu wzrostu. Środek można używać zarówno w celach leczniczych jak i regeneracyjnych a także z myślą o budowaniu masy mięśniowej. W USA MK677 został dopuszczony przez FDA do obrotu jako lek. Jako mimetyk greliny pobudza znacząco apetyt. 

ZALETY

•    Budowanie masy mięśniowej beztłuszczowej
•    Utrata tkanki tłuszczowej
•    Poprawa jakości snu
•    Poprawa jakości cery (efekt anti-aging)
•    Zwiększenie apetytu
•    Regeneracja
•    Regeneracja stawów i ścięgien
•    Gojenia się mikro-urazów
•    Nie wpływa na profil hormonalny, nie blokuje osi przysadka-jądra
•    Korzystny profil bezpieczeństwa

DAWKOWANIE

Początkowa dawka to 5-10mg , dawkę można zwiększyć do 25mg/dziennie. 
25mg jest uważane za optymalną skuteczną dawkę

Maksymalna dawka dobowa wynosi 50mg – można ją podzielić na 2-3 porcje, jednak nie jest to obligatoryjne ze względu na 24-godzinny czas półtrwania . Po podaniu max stężenie osiąga po 4-6 godzinach, dlatego optymalnie, aby jedna z dawek przyjmowana była przed treningiem) 
MK-677 można śmiało stosować przez co najmniej kilka miesięcy pod warunkiem monitorowani czy nie wystąpią działania niepożądane. Środek można łączyć z CJC a także hormonami.
 

SKUTKI UBOCZNE 

•    retencja wody
•    zwiększenie apetytu – może utrzymywać się do 3 miesięcy po odstawieniu  środka
•    zaburzenia gospodarki węglowodanowej (insulinoopornośc cukrzyca) – przy długotrwałym stosowaniu
•    możliwy wzrost poziomu kotyzolu i /lub prolaktyny
•    powiększenie narządów przy długotrwałym używaniu bez okresów przerw
•    procesy neoplastyczne wynikające z wielomiesięcznych cykli 
•    działania niepożądane charakterystyczne dla hormonu wzrostu 

BADANIA

MK-677 Ibutamoren jest doustnym anaboliczno-antykatabolicznym produktem opartym na (R)-1'-(2-methylalanyl-O-Benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4'-piperidine], związku chemicznym potocznie znanym jako Ibutamoren lub MK-677. Naśladuje grelinę, której działanie pozwala na zwiększenie stężenia hormonu wzrostu (GH, somatotropina) i insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1) oraz zredukowanie poziomu kortyzolu w organizmie. Ibutamoren oddziałując na receptory hormonu wzrostu (GHS-R) pozwala zwiększyć stężenia: GH, IGF-1 oraz niezbędnego do jego prawidłowego funkcjonowania białka wiążącego insulinopodobny czynnik wzrostu-3 (IGFBP-3). Zdolność aktywacji GHS-R przypisywana była do tej pory jedynie grelinie. Naśladownictwo greliny w tym obszarze pozwoliło na sklasyfikowanie substancji jako mimetyk greliny. Odpowiednio wysoki poziom hormonu wzrostu odpowiada za szereg ważnych procesów zachodzących w organizmie, w tym: rozwój ustroju, gospodarkę substratów energetycznych, stopień nasilenia przemian anabolicznych i katabolicznych, odpowiedź immunologiczną oraz pracę centralnego układu nerwowego. Regulowanie wydzielania somatotropiny to role somatoliberyny, somatostatyny oraz IGF-1, a pośród bodźców zwiększających jej wydzielanie najczęściej wymieniane są: wysiłek fizyczny, sen, podaż odpowiednich aminokwasów, głód i towarzysząca mu grelina oraz dostępność niektórych innych hormonów. Wyrzut GH prowadzi do wzmożonego procesu wiązania aminokwasów przez tkanki mięśniowe, syntezy i odnowy włókien mięśniowych, wzmacniania struktury kośćca oraz niwelację tkanki tłuszczowej.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE