peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIGF- 1 LR3 
WZÓR Z CMS:
Cena z rabatem: -30%


155.00
Ilość
- +

IGF- 1 LR3
Bioniche Pharma

IGF- 1 LR3 IGF- 1 LR3 IGF- 1 LR3 IGF- 1 LR3

Cennik i opis produktu- termin ważności do 30 kwietnia 2023

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 1 mg 155 zł
108.5 zł
155 zł
108.5 zł

Czym jest IGF- 1 LR3?

Insulinopodobny czynnik wzrostu (IGF-1, IGF-1, somatomedyna) to peptyd wytwarzany w wątrobie i mięśniach pod wpływem hormonu wzrostu. Cząsteczka IGF-1 składa się z 70 aminokwasów. Jednym typem insulinopodobnego czynnika wzrostu jest mechaniczny czynnik wzrostu. Ponieważ IGF-1 ma krótki okres półtrwania, jego cząsteczka została zmodyfikowana i otrzymano postać IGF-1 LR3, która ma okres półtrwania 20-30 godzin i jest dwa razy bardziej aktywna. Peptyd IGF-1 LR3 stał się ostatnio coraz bardziej popularny. IGF-1 LR3 jest idealny dla tych, którzy chcą zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową. Ten peptyd działa niezwykle szybko, więc zobaczysz wynik od razu. IGF-1 LR3 jest zmodyfikowanym IGF-1. Główną różnicą jest przedłużenie żywotności IGF-1 w organizmie, co czyni go jeszcze bardziej skutecznym. Działanie peptydu LF3 IGF ma na celu przede wszystkim metabolizm węglowodanów. Po wejściu do organizmu substancja jest adsorbowana do krwioobiegu, a następnie dociera do komórek. Substancja blokuje przepływ glukozy do komórek, co stymuluje organizm do odbierania brakującej energii z zapasów tłuszczu (rozpoczyna się złożony proces neoglukogenezy z tkanek tłuszczowych). Widocznym rezultatem jest znaczne zmniejszenie rezerw tłuszczu po kilku tygodniach regularnego stosowania leku.

Kolejnym poziomem pracy IGF LR3 jest jego działanie ukierunkowane na wzrost tkanki mięśniowej. Hormon stymuluje procesy proliferacji i różnicowania mioblastów, na które mięśnie reagują hiperplazją (wzrost liczby komórek mięśniowych) poprzez aktywację komórek mięśni macierzystych. Ponadto peptyd rozpoczyna procesy syntezy białek w mięśniach i ma pozytywny wpływ na samopoczucie, zdrowie, a także na libido u mężczyzn.

Jak działa IGF- 1 LR3?

IGF-1 LR3 ma wysoki indeks anaboliczny. Główny efekt wyraża się w rozrostu mięśni (wzrost włókien mięśniowych). Jak wykazały badania, hiperplazja objawia się nawet u sportowców związanych z wiekiem. IGF-1 LR3 hamuje wychwyt glukozy przez komórki organizmu, co powoduje spalanie tłuszczu podczas treningu. Jak pokazuje praktyka stosowania insulinopodobnego czynnika wzrostu przez kulturystów, lek działa w 100%. Głównym celem leku jest zwiększenie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu. Wpływ leku na organizm ludzki jest podobny do działania hormonu wzrostu, ponieważ zgodnie z danymi przedstawionymi w literaturze naukowej 100 μg IGF-1 odpowiada 16,25 - 25 ME hormonu wzrostu. Główne efekty stosowania insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1 LR3:

Stymulacja przerostu włókien mięśniowych.
Zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
Zwiększenie rezerwy energetycznej organizmu.
Poprawa transportu glukozy i aminokwasów.
IGF-1 LR3 ma lepsze właściwości spalania tłuszczu niż działanie sztucznego hormonu wzrostu somatotropiny.

Jak stosować IGF- 1 LR3?

Głównym celem IGF-1 jest stymulacja tworzenia włókien mięśniowych. Odbiór IGF-1 LR3 obejmuje trening w stylu dużej objętości o średniej i niskiej intensywności, które zwiększają liczbę włókien mięśniowych. IGF-1 LR3 podaje się podskórnie lub domięśniowo. Minimalna dawka może wynosić 20 mikrogramów dziennie, ale dla uzyskania wymiernego efektu dawkowanie powinno rozpocząć się od 40 mikrogramów dziennie. Maksymalnie można wziąć 120 mcg dziennie. Jeśli zwiększysz dawkę, mogą pojawić się działania niepożądane, które przewyższają zalety leku. IGF-1 LR3 można podawać zarówno codziennie, jak i 2-4 razy w tygodniu w dni treningowe, w zależności od zadań. Zastrzyki podaje się rano i w dni treningowe 1-2 godziny przed rozpoczęciem zajęć lub, jeśli to możliwe, bezpośrednio po treningu. Opcja po treningu jest bardziej preferowana, ale nie jest niezbędna. Czas trwania kursu wynosi 4-6 tygodni, z przerwą między kursami co najmniej jednego miesiąca, aby uniknąć przyzwyczajenia się organizmu do leku. Zalecane warunki przechowywania: w postaci rozcieńczonej w temperaturze +2 + 8 0 С nie dłużej niż 2 miesiące. Rozcieńczyć IGF-1 LR3, można podlewać do iniekcji, 0,9 chlorku sodu (lub po prostu - sól fizjologiczna). Można je kupić w dowolnej aptece. Jeśli fiolka z peptydem jest liofilizowana, to po zmieszaniu roztwór można przechowywać do 7 dni. Ponadto peptyd można rozcieńczać wodą bakteriobójczą. Woda bakteriobójcza znacznie wydłuża okres trwałości substancji i niszczy wszelkie bakterie, ale także zmniejsza aktywność peptydu, co wpływa na wyniki jego pracy, dlatego zalecamy stosowanie wody bakteriobójczej tylko w przypadkach, gdy konieczne jest znaczne wydłużenie okresu trwałości otwartego peptydu.

Jaka jest różnica między hormonem wzrostu a IGF LR3?

Hormon wzrostu wpływa pośrednio na syntezę białek i wzrost włókien mięśniowych, a także więzadeł, chrząstki, kości i narządów wewnętrznych. Hormon wzrostu jest w stanie przedłużyć okres półtrwania IGF LR3, ale czy jest to konieczne w przypadku już wystarczająco długowiecznego R3 IGF-1? Wydłużenie okresu półtrwania insulinopodobnego czynnika wzrostu ponad konieczną miarę obiecuje więcej negatywnych perspektyw niż pozytywnych, co, nawiasem mówiąc, jest również potwierdzone przez praktykę.

Insulinopodobny czynnik wzrostu może być stosowany samodzielnie, a hormon wzrostu wymaga użycia androgenów do efektywnej pracy. Z drugiej strony tempo wzrostu mięśni pod wpływem połączenia androgenów i hormonu wzrostu jest znacznie bardziej stabilne.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE