peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIGF- 1 LR3 
WZÓR Z CMS:


95.00
Ilość
- +

IGF- 1 LR3
Excelsior Peptides

IGF- 1 LR3

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 1 mg 95 zł 95 zł
3 1 mg 90 zł 270 zł
5 1 mg 85 zł 425 zł
10 1 mg 80 zł 800 zł

IGF- 1 LR3- 1 mg

Jeśli mimo wytężonych ćwiczeń na siłowni nie widzisz efektu swojej pracy, a pragniesz rozbudowy masy mięśniowej, to znak, że powinieneś skorzystać z IGF- 1 LR3- 1 mg.

Czym jest IGF- 1 LR3- 1 mg?

IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu-1) jest głównym hormonalnym mediatorem wzrostu naturalnego. W normalnych okolicznościach GH (hormon wzrostu) wiąże się z jego receptorem w wątrobie i innych tkankach oraz stymuluje syntezę / wydzielanie IGF-1. W tkankach docelowych receptor IGF typu 1, który jest homologiczny do receptora insulinowego, jest aktywowany przez IGF-1, co prowadzi do sygnalizacji wewnątrzkomórkowej, która stymuluje wiele procesów prowadzących do naturalnego wzrostu. Działania metaboliczne IGF-1 są częściowo ukierunkowane na stymulowanie wychwytu glukozy, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, dzięki czemu metabolizm wspomaga wzrost tkanek. Podobnie jak insulina o właściwościach molekularnych, IGF-1 jest hormonem polipeptydowym. W naszych ciałach IGF-I jest wytwarzany jako bezpośrednia odpowiedź na hormon wzrostu, a następnie motywuje działania komórkowe. Przykładem tych aktywności komórkowych jest rozrost lub wzrost mięśni.

Jak działa IGF- 1 LR3- 1 mg?

IGF-1 LR3 jest uważany za najbardziej skuteczny peptyd, ponieważ formuła jego została zmieniona chemicznie, aby uniknąć możliwości wiązania się z białkami. Wydłużony został okres półtrwania-do 20 do 30 godzin. Korzyści płynące z tego formatu IGF-1 to wzrost aminokwasów transportowanych do komórek, zwiększona synteza białek i wzrost transportu glukozy. Aktywny w chudej tkance IGF-1 LR3 powstrzymuje insulinę od pobierania glukozy przez błony komórkowe. To zmusza komórki do spalania tłuszczu jako źródła energii zamiast glukozy. IGF- 1 LR3- 1 mg jest aktywny również w budowaniu nowej tkanki mięśniowej, ponieważ promuje syntezę białek i retencję azotu, co powoduje wzrost mięśni poprzez hiperplazję i mitogenezę-nowy wzrost włókien mięśniowych. W praktyce oznacza to, że IGF-1 LR3 będzie stymulował jakość i wielkość masy mięśniowej. IGF- 1 LR3- 1 mg strukturalnie podobny jest do insuliny i jest blisko związany z ludzkim hormonem wzrostu. Hormon ten jest przede wszystkim stosowany w leczeniu niedoboru IGF-1 w warunkach terapeutycznych i jest również stosowany u pacjentów, którzy naturalnie nie reagują na ludzki hormon wzrostu. IGF- 1 LR3- 1 mg stał się jednym z najpopularniejszych hormonów dla kulturystów i sportowców wyczynowych. Jego właściwości anaboliczne mają bardzo silny wpływ na zdrowie.

Jakie jeszcze zalety ma IGF- 1 LR3- 1 mg?

IGF-1 jest hormonem peptydowym, który ma 70 łańcuchów aminokwasów i jest syntetycznie wytwarzany w tej samej sekwencji. Jego głównym celem jest zwiększenie wzrostu poprzez promowanie glukozy, kwasów tłuszczowych i aminokwasów. IGF-1 może również zwiększać liczbę komórek mięśni szkieletowych IGF- 1 LR3- 1 mg wykazuje również zalety w procesie uzdrawiania i regeneracji kulturystów. Poprawiając funkcjonowanie kolagenu, wspomaga także mocniejsze kości i mocne mięśnie dla prawidłowego ruchu. W zależności od masy ciała, ustalenie dokładnego przyrostu masy podczas przy zastosowaniu IGF- 1 LR3- 1 mg jest trudne. Jednak według różnych badań zaobserwowano wzrost masy o 15% dzięki zastosowaniu tego hormonu wzrostu. Ostatecznie IGF- 1 LR3- 1 mg poprawia ogólną regenerację aktywności treningowej i ma bezpośredni efekt leczniczy, który ma charakter terapeutyczny. Stosowanie hormonu IGF-1 może skrócić czas gojenia się ran stawowych lub rozdarcia więzadła, co jest kluczowe dla kariery sportowca i kulturysty.

Czy IGF- 1 LR3- 1 mg powoduje efekty uboczne?

Podobnie jak każdy steryd anaboliczny, IGF-1 ma również pewne skutki uboczne, ale można je łatwo zniwelować za pomocą zdrowego stylu życia i diety. Najczęstszym skutkiem ubocznym jest hipoglikemia, ale jest bardzo łatwo uniknąć, jedząc odpowiednie kalorie, białka i złożone węglowodany. Inne działania niepożądane to:

• Poczucie głodu
• Depresja
• Pocenie się
• Drżenie
• Ból głowy
• Lęk
• Niewyraźna mowa (bardzo mało prawdopodobne)

Możemy też odczuwać ból w miejscu wstrzyknięcia, którego można uniknąć, zmieniając często miejsce wstrzyknięcia. Może również zagęścić tkankę twarzową, a bardzo wysokie dawki tego hormonu mogą spowodować pewne zmiany w strukturze twarzy.

Jak stosować IGF- 1 LR3- 1 mg?

Przede wszystkim utrzymuj liofilizowany peptyd w temperaturze -20 °. Roztwór peptydu powinien być przechowywany w + 4° C. Przed zmieszaniem, peptyd należy przechowywać w lodówce w temperaturze od -18 / -20 ° nie dłużej niż 24 miesiące. Po rozpuszczeniu należy go zużyć w ciągu 20 dni. Ten peptyd nie powinien być zamrażany. IGF- 1 LR3- 1 mg można przyjmować siedem dni w tygodniu w dawkach od 20 do 120 mcg dziennie. Efekty są odczuwalne po 40 dniach lub czterech tygodniach stosowania. Każda grupa mięśni w organizmie jest odpowiednia do wstrzyknięcia tego peptydu. Zalecany czas podawania zastrzyku to ranek lub po treningu siłowym. Sam peptyd można kupić w sprawdzonych i pewnych sklepach internetowych. Nie zaleca się kupowania IGF- 1 LR3- 1 mg na podejrzanych aukcjach i bazarach.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE