peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIGF- 1 LR3 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

IGF- 1 LR3
Generic Peptides

IGF- 1 LR3

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 100 mcg 70 zł 70 zł
3 100 mcg 65 zł 195 zł
5 100 mcg 60 zł 300 zł
10 100 mcg 55 zł 550 zł

Czym jest IGF- 1 LR3?

IGF1 jest skrótem od Insulinopodobnego czynnika wzrostu-1, znanego również jako Somatomedin-C. Znaczenie tego peptydu jest dokładnie takie samo jak hormonu wzrostu, który znajduje się w osoczu krwi przez dość krótki czas. Trzy do pięciu minut po wstrzyknięciu hormonu wzrostu jest on wchłaniany przez komórki wątroby, które przekształcają go w zestaw czynników wzrostu - IGF-1, IGF-2, IGF-3 i tak dalej. Ponadto IGF-1 jest najbardziej znaczącym ze wszystkich wytwarzanych czynników. W związku z tym IGF-1 jest hormonem podobnym do GR, ale jego poziom w ludzkim ciele jest znacznie łatwiejszy do zmierzenia, ponieważ znajduje się we krwi znacznie dłużej niż hormon wzrostu. Jeśli uważasz, że hormon wzrostu jest najważniejszy - pomyliłeś się. Główną pracę wykonuje pierwszy czynnik wzrostu uwolniony w wątrobie - IGF-1 (lub IGF-1). Peptyd DES IGF-1 ma zmodyfikowaną cząsteczkę IGF-1przy krótszym łańcuchu polipeptydowym składającym się z 67 aminokwasów usunięcie pierwszych 3 aminokwasów z łańcucha polipeptydowego grupy aminowej umożliwiło 10-krotne zwiększenie aktywności IGF-1. Struktura cząsteczki DES IGF-1 pozwoliła nie wiązać się z białkami osocza, co doprowadziło do tak znacznego wzrostu aktywności. Uważa się, że IGF-1 DES jest najsilniejszym lekiem z tych, które przyczyniają się do rozrostu tkanki mięśniowej. Ogromną zaletą IGF-1 DES jest możliwość jednoczesnej aktywacji wszystkich dostępnych receptorów. Należy pamiętać, że poziom IGF-1 wpływa bezpośrednio na wydzielanie hormonu wzrostu i ma procesy regulacyjne dotyczące produkcji somatostatyny.

Jak się wykorzystuje ten peptyd?

Peptyd IGF1 LR3 jest stosowany w medycynie do leczenia wielu chorób i zaburzeń hormonalnych. Ponadto służy do zapobiegania i przeciwdziałania starzeniu. Główne wskazania do stosowania to:

- otyłość
- choroba sercowo-naczyniowa;
- choroby żołądka i jelit;
- choroby układu rozrodczego;
- opóźnienie wzrostu u dzieci.


W kulturystyce IGF LR3 stosuje się w połączeniu z wymienionymi cechami. Stosowanie leku może zwiększyć masę mięśniową, spalić rezerwy tłuszczu, a także „leczyć” więzadła sportowców. Wszyscy są świadomi skuteczności stosowania IGF-1 ( insulinopodobny czynnik wzrostu 1) w kulturystyce, a pozytywny wpływ na rozrost tkanki mięśniowej i spalanie tłuszczu można porównać z wynikami uzyskanymi z zastosowania rekombinowanego hormonu wzrostu.

- Wpływa na przyspieszenie gojenia się ran, pomaga w odbudowie włókien mięśniowych
- Przyspiesza metabolizm białek, transportuje aminokwasy
- Zwiększa siłę

Takie użyteczne właściwości IGF-1 pomagające zwiększyć masę mięśniową, zmniejszając podaż tłuszczu z efektem odmładzającym organizmu, dały impuls firmom farmakologicznym w oparciu o resztę aminokwasową białka mającego łańcuch polipeptydowy z grupą aminokwasową 70 aminokwasów w celu stworzenia leków, które zwiększają okres ekspozycji na IGF-1. W oparciu o peptyd Somatomedin, inżynierowie genetyczni zrekombinowali na drodze rekombinacji dwa preparaty, IGF-1 DES i IGF-1 LR3, które różnią się różnymi resztami aminokwasowymi. Lek Igf 1 lr3 1 mg działa głównie na metabolizm węglowodanów. Gdy wchodzi do ludzkiego ciała, substancja jest wchłaniana do krwioobiegu i dociera do komórek ciała. Substancja blokuje wnikanie komórek glukozy, zmuszając organizm do przetworzenia samej tkanki tłuszczowej w celu uzyskania brakującej energii (zachodzi proces braku glukogenezy z rezerw tłuszczu), a po pewnym czasie obserwuje się znaczny spadek warstwy tłuszczowej. Działa jako hormon wzrostu. Inną interesującą właściwością peptydu Ig 1lr3 jest jego wpływ na tkankę mięśniową. Stymuluje procesy różnicowania i proliferacji mioblastów. Mięsień reaguje przerostem (wzrost liczby komórek mięśniowych) z powodu aktywacji komórek mięśni macierzystych.

Jak stosować IGF 1LR3?

Aby uzyskać pożądaną masę mięśniową, konieczne jest przyjmowanie IGF1-LR3 przez cztery tygodnie. Jeśli podoba Ci się wynik i z czasem chcesz go poprawić, pamiętaj: przerwa między kursami powinna wynosić co najmniej cztery tygodnie. Jeśli chodzi o optymalną dzienną dawkę, wynosi ona od 50 do 200 mcg - wszystko zależy od kondycji fizycznej sportowca, który zdecydował się kupić IGF1-LR3 i jakie cele chce osiągnąć. Do wstrzyknięcia należy stosować strzykawki insulinowe podzielone na sto jednostek, które pozbędą się pomyłek w dawkach. Kurs trwa zwykle od 4 do 6 tygodni. Jest to najbardziej optymalny czas trwania, wystarczający do manifestacji wszystkich efektów potrzebnych sportowcowi. Liofilizowany proszek IGF-1 DES można przechowywać w temperaturze -8 ° C przez nieograniczony okres trwałości. Przechowywanie w temperaturze pokojowej pozwala zachować stabilność przez 80-90 dni. Insulinopodobny czynnik wzrostu igf-1 lr3 może być stosowany samodzielnie (chociaż wskaźniki wzrostu masy mięśniowej pod wpływem igf-1 lr3 znajdują się w dość dużych zakresach - od absolutnie małych do ogromnych, chodzi tylko o „suchą” masę mięśniową) i hormon wzrost do produktywnej pracy wymaga użycia androgenów. Z drugiej strony wzrost mięśni pod wpływem hormonu wzrostu i androgenów jest znacznie bardziej stabilny. Wprowadzamy igf 1 lr3 do brzucha pod kątem 45 stopni. Należy przetrzeć miejsce wstrzyknięcia alkoholem lub środkiem antyseptycznym.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE