peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIpamorelin 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

Ipamorelin
Bioniche Pharma

Ipamorelin Ipamorelin Ipamorelin Ipamorelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 110 zł 330 zł
5 10 mg 105 zł 525 zł
10 10 mg 100 zł 1000 zł

Czym jest Ipamorelin?

Ipamorelin jest jednym z najnowszych peptydów i został wyprodukowany dopiero w 1998 roku, dzięki czemu zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoje wyjątkowe i wyjątkowe właściwości wśród innych produktów. Głównym celem peptydu ipamoreliny jest zwiększenie tempa wydzielania hormonu wzrostu. Osiąga się to poprzez działanie na komórkę somatotropową, stymulując ją do dodatkowego uwalniania hormonu wzrostu. Ipamorelin działa również jako czynnik hamujący, działając na somatostatynę, substancję, która hamuje uwalnianie hormonu wzrostu. Pod tym względem jest bardzo podobny do GHRP-2 i GHRP-6, ale w przeciwieństwie do nich praktycznie nie zwiększa poziomu kortyzolu (hormonu zniszczenia) i prolaktyny (hormonu żeńskiego). Tak więc, wybierając Ipamorelin, można wykluczyć niepożądane skutki uboczne. Ipamorelina działa na komórkę somatotropową poprzez somatoliberinę (czyli substancję, która promuje uwalnianie hormonu wzrostu). Somatoliberina jest kluczem do zamkniętych drzwi, w których przechowywany jest hormon wzrostu, peptyd działa na nią, jakby prowadził ręką i wkładał klucz do dziurki od klucza, otwierając w ten sposób dostęp do substancji czynnej somatotropiny. Somatoliberin, znany również jako GHRH, czyli hormon uwalniający hormon wzrostu, działa poprzez pośrednika, receptor GHRP-R, który jest dziurką od klucza, która daje dostęp do hormonu wzrostu.

Jak działa Ipamorelin?

Ipamorelin w znacznie mniejszym stopniu wpływa na hormon głodu - Ghrelinę. Co jest znaczącą zaletą dla osób z nadwagą i niechcących prowokować ciała do spożywania dodatkowych kalorii. Ipamorelin można stosować podczas suszenia, odchudzania i przygotowań do zawodów. Idealnie nadaje się do przywracania aparatu więzadłowo-stawowego, leczenia urazów fizycznych, zwiększania masy kostnej i siły kości dzięki przyspieszonej regeneracji tkanek pod wpływem hormonu wzrostu. Ipamorelinę można łączyć z takimi peptydami jak: HGH 176-191, TB-500, CJC 1295, CJC 1295 DAC, MGF, Peg MGF. Nie tylko nie koliduje to z ich pracą, ale w ten sam sposób, w połączeniu z nimi, można osiągnąć efekt synergiczny. Oznacza to, że przyjmowanie różnych leków poprawia wzajemne działanie. Warto zauważyć kolejną ważną cechę, po wstrzyknięciu Ipamoreliny pojawia się przyjemna senność, ponieważ GABA, tak zwany kwas gamma-aminomasłowy, który jest neuroprzekaźnikiem mózgu, ma łagodne działanie hamujące i uspokajające. To z kolei pomaga złagodzić stres i nerwowość psychiczną.

Ipamorelina zwiększa również fazę wolnego snu, podczas której uwalniane są główne hormony anaboliczne: testosteron i hormon wzrostu. Oznacza to, że Ipamorelin pomaga nie tylko wydać hormon wzrostu przechowywany w przysadce mózgowej, ale także stworzyć korzystne warunki do rozmnażania nowego. Warto zauważyć, że naturalna podaż hormonu wzrostu w ludzkiej przysadce mózgowej waha się średnio od 3 do 5 mg, a pod wpływem peptydów wyczerpuje się dość szybko, więc dobry sen i odpoczynek są niezbędne do jego szybszego uzupełnienia.

Jak wypada Ipamorelina w porównaniu z innymi produktami?

Ipamorelinę można porównać z GHRP-6 pod względem stymulowania produkcji hormonu wzrostu, przynajmniej z GHRP-2, znacznie słabszym niż heksarelin, jest w przybliżeniu na tym samym poziomie z GHRP-6, ale w przeciwieństwie do tego ma dłuższy okres półtrwania do dwóch godzin. I ma minimalny zestaw efektów ubocznych, które mogą wystąpić tylko przy ekstremalnie wysokich dawkach, czego nie można powiedzieć na przykład o Geksarelin, z którego użycia prolaktyna może wzrosnąć nawet przy minimalnych dawkach.

Jakie są konkretnie pozytywne właściwości Ipamoreliny?

Stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu i IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu);
Zwiększa masę mięśniową;
Ma efekt spalania tłuszczu;
Poprawia tkankę mięśniową;
Wzmacnia kość i tkankę łączną (kości, stawy, wiązadła, ścięgna);
Regenerujący wpływ na wszystkie tkanki ciała;
Zwiększenie elastyczności skóry;
Wzmocnienie włosów i nadanie im bogatego, naturalnego koloru.

Jak stosować ipamorelin?

Pojedyncza dawka leku wynosi 1 mcg na kilogram masy ciała. Zaleca się zacząć od 100 mcg na zastrzyk. W ciągu dnia musisz wykonać 2-4 zastrzyki. Zastrzyki podaje się na pusty żołądek, optymalny czas to rano, po treningu i przed snem. Musisz również przestrzegać ścisłych zasad, Ipamorelin należy przyjmować co najmniej godzinę przed posiłkiem, a nie wcześniej niż 1,5-2 godziny później. Zwiększy to wielokrotnie skuteczność aplikacji, ponieważ naturalnym i sprzyjającym środowiskiem we krwi przez długi okres życia hormonu wzrostu jest niski poziom glukozy.

Ponieważ Ipamorelin znajduje się w „suchym” stanie w butelce, należy go rozcieńczyć, w tym celu idealna jest zwykła woda apteczna do wstrzykiwań. Kup go w opakowaniach po 2 ml to uprości obliczenia wymaganej dawki. Mamy więc butelkę Ipamoreliny 2 mg i ampułkę z wodą 2 ml. Zdejmij plastikową nakrętkę z butelki peptydu i napompuj tam wodę (najwygodniej jest to zrobić za pomocą strzykawki 2 ml). Czekamy, aż zawartość się rozpuści, nie musisz się trząść i rozmawiać. W rezultacie otrzymujemy jednorodny roztwór 2 ml, gdzie na każdy 1 ml przypada 1000 μg Ipamoreliny. W takim przypadku obliczenie zalecanej dawki jest dość proste, jeśli wstrzykujemy strzykawkę z insuliną na 100 podziałów, co 10 podziałów odpowiada 100 μg, co jest początkową zalecaną dawką dla początkującego.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE