peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIpamorelin & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

Ipamorelin & CJC- 1295
Bioniche Pharma

Ipamorelin & CJC- 1295 Ipamorelin & CJC- 1295 Ipamorelin & CJC- 1295 Ipamorelin & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 105 zł 105 zł
3 10 mg 100 zł 300 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 90 zł 900 zł

Czym jest Ipamorelin & CJC-1295?

CJC 1295 (zwany także GRF 1-29) jest 29-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog GHRH. Badania potwierdzają, że CJC 1295 stymuluje wydzielanie GH i może prowadzić do bardziej młodzieńczego i wzmocnionego uwalniania GH i IGF-1 przy minimalnym wpływie na poziom kortyzolu i prolaktyny. CJC 125 Z DAC jest 30-aminokwasowym hormonem peptydowym. Ten jest zwykle stosowany jako hormon uwalniający hormon wzrostu. Peptyd CJC 125 jest bardzo skuteczny w celach leczniczych. CJC 125 został wykorzystany przez naukowców do procesu podwójnej koniugacji. Bikonjugacja jest procesem, w którym grupa reaktywna jest pobierana i wiązana z peptydem. Teraz CJC 125 wraz z DAC pomaga wydłużyć okres półtrwania w jego czynnym czynniku. Połączone peptydy CJC 1295 i ipamorelina zapewniają zarówno hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH) lub wzmacniacz, jak i peptyd uwalniający hormon wzrostu (GHRP) lub induktor. Ta kombinacja będzie sprzyjać wzrostowi hormonu wzrostu (GH) i jest skutecznie stosowana w celach przeciwstarzeniowych, a także w stanach zapalnych, chorobach lub u osób z niskim poziomem IGF-1. Ipamorelin jest pentapeptydem, co oznacza, że składa się z pięciu aminokwasów, które naśladują naturalne uwalnianie hormonu wzrostu w organizmie. Ipamorelin jest GHRP i analogiem hormonu Ghrelina. Indukuje uwalnianie GH i zwiększa liczbę somatarofów (komórek odpowiedzialnych za uwalnianie GH) w impulsie GH poprzez tłumienie somatostatyny.

Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą promować stałe i ulepszone uwalnianie hormonu wzrostu, aby uzyskać korzyści wynikające ze wzrostu hormonu wzrostu, a następnie insulinopodobnego czynnika wzrostu -1 (IGF-1) bez prawie żadnych skutków ubocznych.

Jakie są korzyści ze stosowania Ipamorelin & CJC-1295?

Korzyści z CJC 1295 / Ipamorelin obejmują:

• Poprzez stymulację produkcji i wydzielania GH, CJC 1295 / Ipamorelin pomaga zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, zwiększyć siłę i zmniejszyć tkankę tłuszczową.

• CJC 1295 / Ipamorelin zwiększa metabolizm tłuszczu, co może prowadzić do ogólnej poprawy składu ciała.

• Zastosowanie CJC 1295 / Ipamorelin może pomóc w regeneracji mięśni po treningach, co pozwala na szybszy postęp i zazwyczaj większą utratę tłuszczu.

• Inne zalety CJC 1295 / Ipamorelin obejmują szerokie właściwości przeciwstarzeniowe, w tym poprawę snu, energii, nastroju, gęstości kości, funkcji odpornościowej i budowy ciała. Ipamorelina może być również stosowana w celu osiągnięcia bardziej młodzieńczego i energetycznego stanu przez długotrwałe stosowanie (6-12 miesięcy).

Jakie jeszcze zalety mają te peptydy?

Syntetycznie wytwarzany peptyd, który może zwiększać poziomy hormonu wzrostu w osoczu (GH), a także zwiększać poziomy IGF-1. To długo działający analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Korzyści to: Odchudzanie masy ciała, przyrost masy mięśniowej i wzrost siły. Istnieje wiele peptydów uwalniających hormon wzrostu, ale spośród nich Ipamorelin jest najczystszym, najbezpieczniejszym i najbardziej wszechstronnym. Wiele cech i sposobów działania Ipamorelina przypomina GHRP2 i GHRP6, ale jest znacznie czystsze. Ipamorelina działa jak wszystkie inne peptydy uwalniające hormon wzrostu, ale bez luzowania skutków ubocznych zwiększonego problemu głodu. Jest uwalniany powoli, równomiernie i okresowo. Dzięki temu będziesz w stanie naśladować naturalną produkcję hormonu wzrostu w twoim ciele, a nawet osiągnąć lepsze wyniki poprzez ciągłe uwalnianie silnego i stałego impulsu. Ta technika udowodniła, że działa lepiej i ułatwia większy przyrost masy. Pomaga także uniknąć negatywnych skutków ubocznych, jakie może wywołać ten lek. Ipamorelina działa dokładnie tak samo, jak mimetyk Ghrelina, ale w przeciwieństwie do innych peptydów, ten konkretny peptyd wykazał większą stabilność w obniżaniu somatostatyny i stymulowaniu uwalniania hormonu wzrostu.

Główne zalety w porównaniu z innymi peptydami:

Zwiększy twoją beztłuszczową masę ciała
Znacznie obniży tkankę tłuszczową
Nie spowoduje to nagłych skoków poziomu kortyzolu i prolaktyny
Ma właściwości przeciwstarzeniowe, które wpływają na wiele aspektów zdrowia jednostki
Poprawi twoje nastroje i sen
Zwłaszcza u kobiet bardzo popularny ze względu na napięcie skóry, działanie przeciwstarzeniowe, piękniejszą skórę (przeciw starzeniu się i zmarszczkom). Jest jednym z najpopularniejszych peptydów do wzrostu mięśni, kulturystyki i redukcji tłuszczu.

Jak działa GHRP6 & CJC1295 & Ipamorelin w kulturystyce?

Ta kombinacja peptydów Ipamorelin, GHRP6, CJC1295 (GHRP 6 + CJC 1296 + Ipamorelin) osiąga efekt synergiczny i ogromnie zwiększa poziom hormonu wzrostu. Na podstawie oświadczeń sportowców właśnie ta kombinacja umożliwia trwały wzrost masy mięśniowej. Podaje się średni wzrost masy mięśniowej o 9,6 kg w okresie od 6 do 8 tygodni. GHRP6 CJC1295 Ipamorelin zapewnia silniejsze i zwiększone uwalnianie hormonu wzrostu oraz równoczesne maksymalne wytwarzanie IGF-1. GHRP6 CJC1295 Ipamorelin jest stosowany przede wszystkim w sporcie, kulturystyce i przeciw starzeniu się. Tutaj właściwości anaboliczne są stosowane w odniesieniu do budowy mięśni. Ponadto w dłuższej perspektywie zmniejsza się zawartość tłuszczu w ciele.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE