peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIpamorelin 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Ipamorelin
Euro-Pharmacies

Ipamorelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 120 zł 120 zł
3 5 mg 115 zł 345 zł
5 5 mg 110 zł 550 zł
10 5 mg 105 zł 1050 zł

Ipamorelin- 5mg

Jeśli szukasz narzędzia, które pomoże Ci zwalczyć oznaki i objawy starzenia, a może po prostu chcesz zwiększyć poziom energii, sprawność fizyczną lub metabolizm, być może spotkałeś się z dyskusją na temat peptydów. Peptydy to związki złożone z aminokwasów, które mogą działać jako chemiczne wyzwalacze w organizmie - wiążąc się z określonymi receptorami i pobudzając organizm do produkcji lub uwalniania różnych hormonów, lub substancji chemicznych. W szczególności peptydy przeciwstarzeniowe stanowią podgrupę tej grupy związków i stają się coraz bardziej popularne. Dla wielu są skutecznym sposobem walki z oznakami i symptomami starzenia się, a także realizowania określonych korzyści w wielu układach organizmu, przy minimalnych skutkach ubocznych. Jeden z takich peptydów, który zyskał dużą popularność w ostatnich latach, jest znany jako Ipamorelin.

Czym jest Ipamorelin?

Ipamorelin to prosty peptyd - składa się z łańcucha 5 aminokwasów. To związek, który sam nie jest hormonem wzrostu, ale pobudza i wyzwala produkcję hormonu wzrostu w przysadce mózgowej człowieka. W tym przypadku Ipamorelinyadziała również jako agonista receptora greliny / hormonu wzrostu pobudzającego wydzielanie. Mówiąc mniej naukowo, działanie Ipamorelin naśladuje działanie naturalnego hormonu greliny w organizmie. Dzięki temu procesowi wyzwala produkcję ludzkiego hormonu wzrostu i uwalnianie go z przysadki mózgowej. Zwykle w tym procesie może również uwalniać się wiele innych substancji chemicznych lub hormonów (znany problem lub efekt uboczny kilku typów preparatów peptydów uwalniających hormon wzrostu), ale Ipamorelin ma bardziej ograniczone działanie i zakres, skupiając się tylko na hormonie wzrostu.
Ludzki hormon wzrostu jest kluczową substancją chemiczną, której organizm używa do różnych celów. Poziom hormonu wzrostu zwykle spada, często znacznie - w wieku około 30 lat. W rzeczywistości dorośli średnio tracą do 15% swojego krążącego poziomu ludzkiego hormonu wzrostu na dekadę po 30 roku życia. Przyczynia się to do wielu różnych i powszechnych „efekty starzenia ”, takie jak zmniejszona energia, zwiększona trudność w utrzymaniu lub budowaniu mięśni, spowolniony metabolizm, spowolniony lub mniej efektywny uraz, lub gojenie się ran i inne. Naturalnie, zwiększając poziom ludzkiego hormonu wzrostu, niektóre z tych negatywnych skutków można odwrócić.

Jak działa Ipamorelin?

Bezpośrednie leczenie ludzkim hormonem wzrostu ma znaczące skutki uboczne. Dostarczanie syntetycznego hormonu wzrostu bezpośrednio do organizmu nie jest naturalnym procesem, powoduje skoki i nierówny poziom hormonu krążącego w organizmie oraz znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych, włącznie z poważnymi skutkami ubocznymi, takimi jak zwiększone ryzyko raka. Nie różni się to od innych form leczenia hormonalnego, takich jak terapia estrogenami lub testosteronem, pod względem bezpośredniego powiązania hormonalnego.

Peptydy takie jak Ipamorelin są jednak inne, ponieważ same nie są hormonami. Zamiast tego, naśladując działanie pewnych wyzwalających cząsteczek i hormonów, takich jak grelina, pobudzają organizm - szczególnie przysadkę mózgową - do wytwarzania i uwalniania własnych naturalnych hormonów wzrostu w sposób spójny i stabilny. Zmniejsza to lub eliminuje zdecydowaną większość skutków ubocznych w porównaniu z bezpośrednim leczeniem hormonalnym. To jeden z głównych powodów, dla których peptydy przeciwstarzeniowe stały się tak popularne - zyskujesz korzyści z hormonalnej wymiany lub leczenia bez ryzyka. Ipamorelin ma wiele potencjalnych zastosowań, w tym jako terapię zastępczą niskiego poziomu ludzkiego hormonu wzrostu u dzieci. W tym kontekście uwalnianie ludzkiego hormonu wzrostu przez Ipamorelin i podobne peptydy uwalniające hormon wzrostu ma dość dobrze poznane korzyści i ścieżki działania. Obejmują one:

• Zwiększony poziom energii i lepszy metabolizm energetyczny przy zmniejszonym zmęczeniu
• Zmniejszona ilość tkanki tłuszczowej
• Łatwiejsze utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i zwiększona łatwość uzyskania nowej beztłuszczowej masy mięśniowej
• Wyższe wskaźniki naprawy, replikacji i regeneracji komórek, co ułatwia gojenie się po urazach i wzmacnia układ odpornościowy
• Większa zawartość minerałów w kościach, które mogą skutecznie zrównoważyć lub zmniejszyć ryzyko osteoporozy
• Poprawiona jakość snu

Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do niektórych innych peptydów przeciwstarzeniowych, które działają w podobny sposób, Ipamorelin nie powoduje uwalniania dodatkowej greliny, kortyzolu, ATCH ani kilku innych hormonów, które mogą być wyzwalane przez konwencjonalne uwalnianie hormonu wzrostu peptydy. W rezultacie wiele z tych korzyści jest pozbawionych szkodliwych skutków związanych z nadmiernym poziomem kortyzolu lub ATCH (unikając w ten sposób skoków poziomu cukru we krwi i niszczenia kości przez te substancje).

Czy są jakieś skutki uboczne przy zastosowaniu Ipamorelin?

Ipamorelin jest ogólnie dobrze tolerowany i u większości przyjmujących go osób nie wykazuje skutków ubocznych. Skutki uboczne mogą zależeć od dawkowania i formatu. Dla naszych celów mówimy jednak o Ipamorelinie przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych. Efekty uboczne Ipamorelin obejmują:

• Zaczerwienienie, swędzenie lub podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia, które zwykle jest przejściowe
• Zwiększony apetyt / głód (chociaż może to być również spowodowane efektem netto przyspieszonego metabolizmu i większych przyrostów masy mięśniowej)
• Suchość w ustach
• Nudności
• Zwiększona waga (zwykle z powodu przyrostu masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej, ponieważ mięśnie ważą więcej niż tłuszcz)
• Może wystąpić nadmierne zatrzymywanie wody, ale występuje rzadko, gdy jest stosowane zgodnie z odpowiednimi instrukcjami dotyczącymi dawkowania. Jest to jednak powszechny objaw przedawkowania lub przyjęcia zbyt dużej dawki Ipamoreliny.

Przeciwwskazania do stosowania mogą istnieć, jeśli przyjmujesz niektóre istniejące leki lub suplementy, zwłaszcza te, które działają na tych samych biologicznych ścieżkach co Ipamorelin. Dlatego ważne jest, aby omówić stosowanie Ipamorelin, wraz z wszelkimi istniejącymi lekami, suplementami, witaminami lub preparatami ziołowymi, w ramach konsultacji z lekarzem.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE