peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIpamorelin 
WZÓR Z CMS:


155.00
Ilość
- +

Ipamorelin
Excelsior Peptides

Ipamorelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 155 zł 155 zł
3 5 mg 150 zł 450 zł
5 5 mg 145 zł 725 zł
10 5 mg 140 zł 1400 zł

Ipamorelin- 5 mg

Intensywne ćwiczenia fizyczne oraz Ipamorelin- 5 mg mogą dać niesamowity efekt w postaci szybkiego wzrostu masy mięśniowej i spalania tłuszczu.

Jak działa Ipamorelin?

Ipamorelina jest hormonem penta-peptydowym (Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2), substancją pobudzającą wydzielanie hormonu wzrostu i mimetykiem greliny drobnocząsteczkowej. Ipamorelin należy do najnowszej generacji GHRP i powoduje znaczne uwalnianie hormonu wzrostu. Podobnie jak GHRP-6 i GHRP-2, hamuje somatostatynę i zwiększa stymulację i uwalnianie hormonu wzrostu (GH) z przedniego płata przysadki. Ipamorelin to trzecia generacja GHRP za GHRP-6 i GHRP-2 i ma bardzo podobne cechy. Ipamorelina działa synergistycznie, gdy jest stosowana podczas pulsu hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) lub gdy jest podawana razem z GHRH, lub analogiem, takim jak Sermorelina lub zmodyfikowany GRF 1-29 (czynnik uwalniający wzrost, aminokwasy 1-29). Synergia wynika zarówno z tłumienia somatostatyny, jak i z faktu, że IPamorelina zwiększa uwalnianie GH, podczas gdy GHRH zwiększa liczbę somatotropów uwalniających GH. Z drugiej strony, Ipamorelin jest podobny do GHRP-6, ponieważ oba uwalniają GH przy bardzo podobnej sile. Zarówno GHRP-6, jak i GHRP-2 powodują uwalnianie i wzrost poziomu kortyzolu i prolaktyny, jednakże tylko Ipamorelin selektywnie uwalnia GH w dowolnej dawce. Ipamorelin ma podobną funkcjonalność jak Hexarelin i w porównaniu z innymi peptydami, jest o wiele bardziej stabilną formą greliny i ma dłuższe okresy półtrwania wynoszące co najmniej dwie godziny.

Jaki jest efekt stosowania Ipamorelin?

Głównym efektem działania jest wzrost biosyntezy białek, co znacznie przyspieszenie wzrost masy mięśniowej. To dlatego Ipamorelin jest dla profesjonalnych sportowców tak atrakcyjny i obecnie uważa się go za najlepszy wybór spośród wszystkich peptydów granicznych, które stymulują GH (peptydy GHR). Ipamorelina zwiększa też produkcję testosteronu, co dodatkowo zwiększa jego silne działanie anaboliczne. Ipamorelin bardzo skutecznie wpływa na wzrost siły, wydajność, silnie wspiera spalanie tłuszczu, zwiększa odporność, chroni wątrobę, zapewnia działanie przeciwzapalne i ma pozytywny wpływ na sen. Ten jest głębszy, lepszy i dłuższy. Ipamorelin dodatkowo poprawia regenerację, skórę i włosy, wygładza zmarszczki i ma silny efekt przeciwstarzeniowy. Ipamorelin wzmacnia kości, zapewnia skuteczną regenerację stawów i więzadeł oraz poprawia regenerację, daje poczucie energii i witalności

Jak stosować Ipamorelin?

Optymalna dawka dobowa wynosi 1 mcg Ipamoreliny na 1 kg masy ciała, 3 razy na dobę. Aby zwiększyć masę mięśniową Ipamorelin najlepiej stosować na czterdzieści minut przed posiłkiem. Dawka powinna zostać przyjęta bezpośrednio przed treningiem. Kolejną dawkę przyjmujemy bezpośrednio po wysiłku i trzecią dawkę przed snem. Cykl z Ipamorelin powinien trwać co najmniej 3 miesiące i nie powinien przekraczać 6 miesięcy. Można go mieszać z innymi peptydami. Można je mieszać w tej samej strzykawce, aby zmniejszyć liczbę codziennych wstrzyknięć. Sam środek jest podawany przez wstrzyknięcie podskórne. Aby zwiększyć efektywność działania Ipamorelin- 5 mg należy jeść pokarmy bogate w białko i bogate w węglowodany po 1 godzinie od stosowania Ipamorelin- 5 mg. Najlepszą kombinacją jest połączenie Ipamorelin z peptydem CJC-1295, co prowadzi do ich wzajemnego efektu synergistycznego.

Czy Ipamorelin może powodować jakieś skutki uboczne?

Ipamorelin- 5 mg jest bardzo bezpieczny i niezwykle rzadko wywołuje efekty uboczne. Sportowcy bardzo rzadko doświadczają skutków ubocznych leku, a działania niepożądane nie są związane ze stymulacją hormonu wzrostu. Jeśli jednak zalecana dawka dzienna zostanie znacznie zwiększona, możliwe są następujące działania niepożądane:

- Ból głowy
- Obrzęk wynikający z zatrzymania wody w organizmie
- Senność.

Pamiętaj zatem, że nawet jeśli chcesz osiągnąć wyraźniejszy efekt, nie powinieneś zwiększać dawki. Podczas przyjmowania Ipamorelin- 5 mg zaleca się regularne wizyty u lekarza w celu nadzorowania skutków ubocznych. Przekraczanie dawki zalecanej przez producenta może być w skrajnych przypadkach niebezpieczne dla naszego zdrowia. Bardzo ważne jest to, aby przed zastosowaniem Ipamorelin- 5 mg odstawić wszelkie inne leki i środki. Jeśli jesteś zmuszony przyjmować inne leki, to skonsultuj z lekarzem, czy stosowanie jednocześnie Ipamorelin- 5 mg jest bezpieczne i czy Ipamorelin- 5 mg nie powoduje obniżenia skuteczności danego leku. W trakcie przyjmowania Ipamorelin- 5 mg nie powinno się pić dużych ilości alkoholu i nie wolno nam zażywać narkotyków. Bardzo ważne jest to, aby sam Ipamorelin- 5 mg zakupić w znanym nam i zweryfikowanym sklepie internetowym. Musimy mieć bowiem pewność, że kupujemy środek, który nie jest podróbką, a tym samym ma skład deklarowany przez producenta. Nie zaleca się tym samym kupowania Ipamorelin- 5 mg na podejrzanych aukcjach internetowych, a zwłaszcza od osób nam nieznanych, jeśli lek został wcześniej przez nich rozpakowany i przygotowany do użycia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE