peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYIpamorelin 
WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Ipamorelin
Nouveaux

Ipamorelin Ipamorelin

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 160 zł 160 zł
2 10 mg 155 zł 310 zł
3 10 mg 150 zł 450 zł
4 10 mg 145 zł 580 zł
5 10 mg 140 zł 700 zł

Ipamorelin- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

Ipamorelina jest hormonem penta-peptydowym (Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2), substancją pobudzającą wydzielanie hormonu wzrostu i mimetykiem ghreliny drobnocząsteczkowej. Należy do najnowszej generacji GHRP i powoduje znaczne uwalnianie hormonu wzrostu. Podobnie jak GHRP-6 i GHRP-2, hamuje somatostatynę i zwiększa stymulację i uwalnianie hormonu wzrostu (GH) z przedniego płata przysadki. Ipamorelina znacząco zwiększa poziom hormonu wzrostu w osoczu (GH) zarówno u zwierząt, jak i u ludzi. Ponadto stymuluje przyrost masy ciała u zwierząt. Ipamorelina, podobnie jak GHRP-6, nie wpływa na poziom prolaktyny, hormonu folikulotropowego (FSH), hormonu luteinizującego (LH) ani hormonu stymulującego tarczycę (TSH).

Ipamorelina jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

Główne efekty zażywania Ipamoreliny to: stymulacja wydzielania GH, pobudzenie apetytu, zmniejszenie masy tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej, obniżenie poziomu cholesterolu, poprawa stanu skóry i kości, ochrona wątroby i działanie przeciwzapalne.

Po zażyciu Ipamoreliny wysyłany jest selektywny impuls, który stymuluje podwzgórze/przysadkę do uwolnienia GH. Ten impuls może trwać przez około trzy godziny po wstrzyknięciu. Po wysłaniu impulsu GH komórki trafiają bezpośrednio do mięśnia, aby wesprzeć jego rozwój, jednocześnie pozostając w bezpiecznym miejscu, niezależnie od możliwego wzrostu kości lub chrząstki. Długotrwałe użytkowanie zapewnia wzrost mięśni beztłuszczowych bez możliwości wystąpienia jakichkolwiek deformacji kości lub chrząstki.

Ipamorelina zwiększa syntezę komórek, podnosi poziom wydzielania insuliny z tkanki trzustki i zwiększa grelinę w żołądku – co pomaga uwolnić GH i kontrolować głód. Wszystkie te funkcje działają w celu promowania utraty tłuszczu i budowania czystej masy mięśniowej.

Działania niepożądane

Peptyd Ipamorelina jest ogólnie bardzo dobrze tolerowany przez większość osób, gdy jest stosowany w zalecanych dawkach do 200 mikrogramów na wstrzyknięcie.

Sporadycznie zgłaszano następujące skutki uboczne: 

•    zwiększone poziomy kortyzolu
•    zwiększone poziomy prolaktyny
•    niższe libido
•    ginekomastia

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka Ipamoreliny:

•    100 mikrogramów (0,10 mg) raz dziennie, w celu przeciwdziałania starzeniu się
•    500-1000 mikrogramów (0,5-1 mg) mikrogramów dwa razy w tygodniu, w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest Ipamorelin?

Ipamorelin jest obecnie znany jako jeden z najbardziej wszechstronnych receptorów GHRP. Jego działanie jest podobne do tego, jakie powodują GHRP-2 i GHRP-6. Ipamorelin składa się z pięciu aminokwasów, które powodują znaczne uwalnianie hormonu wzrostu z przedniego płata przysadki, a także podwójne działanie hamujące somatostatynę. Jest to hormon peptydowy hamujący uwalnianie hormonu wzrostu. Po zastosowaniu, Ipamorelin wysyła impuls selektywny pobudzający podwzgórze do uwalniania GH. Ten impuls może trwać przez około trzy godziny po wstrzyknięciu. Po wysłaniu impulsu GH komórki kierują się bezpośrednio do mięśnia w celu wspierania rozwoju, pozostając w zgodzie z możliwym wzrostem kości lub chrząstki. Sam Ipamorelin jest obecnie jednym z najczystszych i najbardziej wszechstronny oraz co niezwykle ważne najbezpieczniejszych GHRP. Działa też bardziej efektywnie niż pozostałe substancje i nawet w nadmiernej dawce nie ma żadnego wpływu na stężenie kortyzolu i prolaktyny. Ta funkcja sprawia, że Ipamorelin atrakcyjny dla profesjonalnych sportowców i obecnie zapewne uważa się za najlepszą spośród wszystkich peptydy stymulujące produkcję GH.

Jakie korzyści powoduje Ipamorelin?

Regularne stosowanie środka zdecydowanie wpływa na wzrost mięśni i to bez ryzyka wystąpienia deformacji kości i chrząstek. To duża zmiana, którą docenią kulturyści oraz sportowcy stosujący inne peptydy, powodujące niekiedy obrzęki stawów. W porównaniu do innych podobnych środków Ipamorelin nie posiada właściwości lipogenicznych greliny i nie powoduje łaknienia. Ipamorelin działa synergistycznie, gdy jest stosowany podczas impulsu GHRH lub gdy podaje się go wraz z GHRH. Jednocześnie Ipamorelin jest podobny do GHRP-6, ponieważ oba uwalnia GH w bardzo podobnej sile. Dodatkowo środek ten ma dłuższy okres półtrwania. Bezpośrednią zaletą jest prócz zwiększenia utraty tkanki tłuszczowej, także utrzymanie tkanki chudej mięśni, odmłodzenie i wzmocnienie stawów. Wzmacnia się tkanka łączna i masa kostna oraz poprawia się jakość skóry i włosów. Podwyższony poziom GH poprawi metabolizm, nadając poszczególnym tkankom większą zdolność do spalania tłuszczu i utrzymania odpowiedniego poziom tłuszczu. Ostatecznie stosowanie środka zwiększa LBM, obniża ilość tkanki tłuszczowej, ma właściwości przeciw starzeniowe, poprawia sen i nastrój, odmładza, wzmacnia stawy oraz tkankę kostną. Sam hormon wzrostu wydzielany pod wpływem środka wpływa na niemal wszystkie części ciała z mięśni do konstrukcji szkieletowych, układu nerwowego, skóry, a nawet włosy.

Jak prawidłowo stosować Ipamorelin?

Sam Ipamorelin należy zmieszać z niewielką ilość wody bakteriostatycznej. Średnie dawkowanie preparatu Ipamorelin wynosi dwieście do trzystu miligramów, dwa lub trzy razy na dobę. Można stosować nawet dwanaście cykli tygodniowych. Musimy pamiętać, że woda, która jest stosowana do rozcieńczenia środka, powinna być bakteriostatyczna. Sam produkt końcowy może być przechowywany w lodówce przez osiem tygodni. W trakcie mieszania nie należy potrząsać fiolką, ale pozwolić się proszkowi samodzielnie wymieszać. Samo wstrzykiwanie powinno być dokonywane trzy lub cztery razy w ciągu dwudziestu czterech godzin. Niektórzy używają go tylko raz dziennie. Na ogół ci, którzy korzystają z produktu, aby zażegnać starzenia się go raz dziennie, podczas gdy ci, którzy chcą uzyskać masę mięśniową jak najszybciej, powinni wstrzyknąć środek kilka razy dziennie. Najkorzystniej jest to uczynić przed treningiem lub bezpośrednio po nim oraz na chwilę przed snem.

Jaki są skutki uboczne stosowania Ipamorelin?

Sam środek jest bezpieczny dla zdrowia pod warunkiem, że stosujemy się do wszelkich zaleceń producenta. Nie wolno nam zatem przekraczać zalecanej dawki dobowej, a kiedy chcemy to uczynić, to należy wcześniej skonsultować się z lekarzem. Nie wolno nam też podczas stosowania kuracji stosować narkotyków oraz nadmiernej ilości alkoholu. Sam środek nie jest przeznaczony dla osób niepełnoletnich oraz tych, którzy są w jakikolwiek sposób uczuleni na jeden ze składników będących w składzie produktu. Nie mogą go także stosować osoby przewlekle chore. Jeśli jesteśmy w trakcie leczenia i mamy zapisane regularne przyjmowanie leków, to należy przed zastosowaniem kuracji, skonsultować się także z lekarzem, który jest naszym prowadzących. Przeciwwskazaniem do stosowania środka są też poważne schorzenia serca, choroby układu nerwowego, sercowo – naczyniowego oraz nadciśnienie. W trakcie kuracji należy w najwyższym stopniu zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wszelkie iniekcje wykonujemy za pomocą strzykawek oraz igieł, które samodzielnie zakupimy i są one nierozpakowane. Nie wolno nam stosować igieł i strzykawek, o których pochodzeniu nic nie wiemy i pochodzą one od osób trzecich. Ważne jest też, żeby sam produkt kupować w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się nabywania środka w punktach sprzedaży, co do których mamy uzasadnione podejrzenia, że trwa tam proceder podrabiania produktów przeznaczonych do sprzedaży.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE