peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 AMINOKWASYJOINT LIVER SUPPORT 
WZÓR Z CMS:


169.00
Ilość
- +

JOINT LIVER SUPPORT
BIOLAB

JOINT LIVER SUPPORT

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 350 mg/ 1ml 169 zł 169 zł
3 350 mg/ 1ml 164 zł 492 zł
5 350 mg/ 1ml 159 zł 795 zł

Join Liver Support to kompleksowy preparat zawierający glutation oraz glukozaminę, które działając synergicznie stanowią wsparcie dla całego aparatu ruchu. Stanowią zarówno profilaktykę, jak i przyspieszają regenerację uszkodzonych struktur. 

Glutation jest czynnikiem, który decyduje o zdrowiu każdego organizmu i długowieczności. Bez tego składnika komórki organizmu nie są w stanie chronić człowieka przed wnikaniem wirusów i bakterii, a także rozrostem komórek nowotworowych. Glutation to substancja, która określana jest jako niezwykle skuteczny antyoksydant, gdyż to właśnie ona warunkuje prawidłowe działanie praktycznie całego organizmu, umożliwia oczyszczanie organizmu z toksyn, metali ciężkich i wolnych rodników. To właśnie dzięki niemu możliwa jest detoksykacja organizmu, która chroni przed wieloma chorobami i schorzeniami. Jest to kluczowy przeciwutleniacz w organizmie każdego człowieka. Znajduje się również we wszystkich organizmach zwierzęcych i roślinnych. Jest trójpeptydem, który składa się z trzech aminokwasów jak: glicyna, kwas glutaminowy i cysteina połączonych wiązaniem peptydowym.  W wielu badaniach wykazano również ogromną rolę glutationu w ochronie organizmu przed rozwojem chorób serca, płuc i oczu. To właśnie większość chorób wiąże się z utratą przeciwutleniaczy, dlatego tak istotne jest, aby dostarczać je wraz z pożywieniem lub poprzez suplementację. Wysoki poziom glutationu pozwala na detoksykację organizmu, pozbywając się wielu szkodliwych substancji, które mogłyby przyczynić się do zaistnienia wielu schorzeń. Zdrowy organizm z ogromną odpornością dużo łatwiej radzi sobie z wirusami i bakteriami, dzięki temu możliwe jest uniknięcie wielu chorób i schorzeń.

Zalety stosowania glutationu:

Oczyszczanie organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji
Redukuje stres oksydacyjny
Profilaktyka przed wieloma ciężkimi chorobami jak nowotwory i choroby neurodegradacyjne
Wspomaganiu funkcji rozrodcze 
Hamuje produkcję cytokin prozapalnych
Profilaktyka chorób układu sercowo-naczyniowego
Chroni skórę przed wczesnym starzeniem
Wspomaganiu leczenia chorób skóry (w tym łuszczycy) i płuc

Glukozamina 

Glukozamina jest kluczowa do syntezy, m.in. siarczanu chondroityny lub kwasu hialuronowego. Proces ten ma istotne znaczenie dla zdrowia ścięgien, chrząstki i płynu stawowego. Glukozamina występuje naturalnie w ludzkim organizmie i służy do syntezy glikozaminoglikanów odpowiadających za odbudowę uszkodzonych chrząstek. Substancja ta jest fizjologicznie syntetyzowana z glukozy i stanowi substrat do biosyntezy proteoglikanów, wchodzących w skład substancji podstawowej chrząstki. Dzięki swoim właściwościom wpływa na regenerację uszkodzonych tkanek, wzmacniając je i uelastyczniając. Glukozamina z wiekiem jest syntetyzowana w mniejszych ilościach przez organizm, co może powodować niedobór tej substancji, a w konsekwencji pojawienie się lub nasilenie zmian zwyrodnieniowych aparatu ruchu.

Dawkowanie

Kobiety- ¼- ½ ml dziennie

Mężczyzni- ½ - 1 ml dziennie

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE