peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 AMINOKWASYLIPO BURN 
WZÓR Z CMS:


129.00
Ilość
- +

LIPO BURN
BIOLAB

LIPO BURN

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 65 mg/ 1ml 129 zł 129 zł
3 65 mg/ 1ml 124 zł 372 zł
5 65 mg/ 1ml 119 zł 595 zł

Lipo Burn, to złożony preparat zawierający w sobie metioninę, inozytol i cholinę, które synergicznie wywierają bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm, w tym skutecznie wspierają redukcję tkanki tłuszczowej. Plejotroowe działanie substancji zawartych w Lipo Burn powoduje, iż jest to jedna z ciekawiej prezentujących się substancji tego typu na rynku.

Metionina 12,5mg– to organiczny związek chemiczny, którego organizm ludzki nie jest w stanie sam zsyntetyzować, czyli musi zostać dostarczony wraz z pożywieniem. Metionina bierze udział w syntezie białek, m.in. kolagenu i keratyny w skórze, włosach, paznokciach jako prekursor cysteiny i źródło grup metylowych w procesach metylacji różnych cząsteczek. Obok cysteiny jest jedynym aminokwasem, który zawiera siarkę i dostarcza organizmowi grupy siarkowe. Metionina bierze udział praktycznie we wszystkich procesach metabolicznych w ludzkim organizmie. Jest składnikiem, który wspomaga produkcję glutationu, najsilniejszego przeciwutleniacza w ludzkim ciele. Ponadto wspiera procesy odtruwania organizmu, wywiera pozytywny wpływ na nerki i wątrobę. Wspiera regenerację tkanki łącznej czy łagodzi objawy trądziku.

Inozytol 25mg – należy do grupy alkoholi cukrowych, tzw. polioli. Do niedawna jeszcze uważano, że organizm człowieka nie jest w stanie sam wytworzyć inozytolu i musi być on dostarczany wraz z dietą. Obecnie wiadomo, że inozytol jest syntetyzowany endogennie. Jako składnik witaminopodobny odgrywa istotną rolę w regulacji gospodarki hormonalnej, układu nerwowego, a także działa przeciwzapalnie. Inozytol pozytywnie wpływa na stan psychiczny, funkcje kognitywne, poprawia samopoczucie, pomaga przeciwdziałać skutkom przewlekłego stresu na organizm, jak również poprawia wrażliwość receptorów na serotoninę. Inozytol wykazuje dużą skuteczność u osób chorujących na cukrzycę, pomaga stabilizować poziom glukozy we krwi. Wspiera metabolizm lipidów i cholesterolu, zapobiega odkładaniu się ich w wątrobie, a więc może być skutecznym narzędzie w profilaktyce NAFLD – Niealkoholowa choroba stłuszczeniowa wątroby. Mówi się o dużej skuteczności działania inozytolu jako narzędzia do leczenia pewnych nowotworów. Ponadto poprawia stan skóry, włosów i paznokci, może być skutecznym narzędzie przy PCOS, działa silnie przeciwzapalnie, pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy…

Cholina 25mg – uczestniczy w tworzeniu oraz utrzymywaniu prawidłowej struktury komórek, kontrolowaniu funkcji mięśni, układu oddechowego, czynności serca oraz pracy mózgu związanej z pamięcią. Cholinie przypisuje również rolę w zmniejszaniu ryzyka rozwoju chorób nowotworowych Jej obecność jest niezbędna do utrzymania niezaburzonej pracy narządów wewnętrznych, a także właściwego działania układu nerwowego człowieka oraz wątroby. To właśnie w wątrobie bierze udział w metabolizmie cholesterolu i innych składników tłuszczowych. Dzięki temu jest w stanie przeciwdziałać zbieraniu się tych związków w pęcherzyku żółciowym i okolicach ścian naczyń krwionośnych. Cholina wpływa na prawidłowemu funkcjonowaniu układu nerwowego oraz jest prekursorem fosfatydylocholiny (główny składnik mający wpływ na prawidłowe działanie błon komórkowych neuronów) i acetylocholiny, której niedobór może przyczynić się do początków choroby Alzheimera. Ponadto, ma swój wpływ na rozwój i kształtowanie komórek nerwowych. Posiada także swój wkład w wydzielaniu przez rdzeń nadnerczy adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy, które pobudzają układ nerwowy, przyczyniając się do poprawy pamięci czy obniżeniu stanów depresyjnych, lękowych. Dodatkowo, cholina odgrywa bardzo ważną rolę dla rozwoju życia płodowego.

Dawkowanie

Kobiety- ¼- ½ ml dziennie

Mężczyzni- ½ - 1 ml dziennie

OSTATNIO PRZEGLĄDANE