peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Alpha Peptide

Melanotan- 2

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Melanotan II działa poprzez stymulację receptorów alfa melanocytów, które sprzyjają tworzeniu się melaniny w odpowiedzi na ekspozycję na światło słoneczne. Jeśli znaczna ilość MT-II została zużyta w obecnej fazie „zapamiętywania” komórek skóry, osoba opala się tak, jakby miała genetycznie ciemniejszy typ skóry.

Czym jest Melanotan II?

Melanotan II należy do klasy mimetyków alfa-melanocytów stymulujących hormon (alfa-MSH). Alfa-MSH jest wytwarzana w przysadce mózgowej i aktywuje receptory alfa melanocytów. MT-II działa w ten sam sposób. Istnieje wiele podtypów receptorów alfa melanocytów (MC1-5). Melanotan II ogólnie rzecz biorąc nie jest selektywny i aktywuje kilka ich typów. Aktywacja receptora MC1 sprzyja pigmentacji skóry, podczas gdy aktywacja receptora MC4 może zwiększać skłonność do erekcji. Dla porównania PT-141 działa wybiórczo na receptor MC4 i dlatego wspomaga erekcję, mając minimalny lub żaden wpływ na pigmentację skóry.

Kiedy stosuje się Melanotan II?

Melanotan II wymaga dawkowania kumulacyjnego, aby był skuteczny. W zależności od osoby skumulowana dawka wynosi zwykle od 10 do 40 mg, przy czym osoby o jaśniejszej karnacji zwykle wymagają dawki z wyższego końca zakresu dawkowania. W zależności od całkowitej potrzebnej ilości i dziennej dawki odpowiedniej dla danej osoby, zastrzyki MT-II należy rozpocząć co najmniej tydzień przed czasem, w którym konieczna jest poprawa opalenizny. Zazwyczaj stosowanie MT-II powinno rozpocząć się co najmniej miesiąc wcześniej. Melanotan II może być również stosowany cyklicznie w celu utrzymania lepszej zdolności opalania skóry.

Jak używać Melanotan II do opalania skóry?

Melanotan II jest zazwyczaj dostępny w ampułkach zawierających 10 mg liofilizowanego (liofilizowanego) proszku. Zawartość ampułek miesza się z żądaną ilością wody bakteriostatycznej lub sterylnej, którą dodaje się do ampułki za pomocą strzykawki. Przykładem odpowiedniej ilości wody byłoby 2,5 ml. Po dodaniu takiej ilości wody otrzymany roztwór zawiera 4 mg MT-II na ml. 25 ml lub 25 IU na strzykawce 100 IU / ml insuliny. Roztwór można wstrzykiwać podskórnie, domięśniowo lub dożylnie, w zależności od osobistych preferencji. MT-II jest zwykle wstrzykiwany raz dziennie, ale kiedy osoba próbuje tego leku po raz pierwszy, wstrzykniętą ilość można podzielić na dwa mniejsze wstrzyknięcia dziennie. Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg dziennie. Jednak korzystnie jest najpierw ocenić indywidualną tolerancję przy niższej dawce 0,25 mg na wstrzyknięcie. Po wymieszaniu z wodą ampułkę Melanotan II najlepiej zużyć w ciągu 30 dni. Przed zmieszaniem MT-II należy przechowywać w lodówce lub w zamrażarce, ale dopuszczalna jest wysyłka MT-II bez chłodzenia. Stosowanie należy przerwać, jeśli MT-II w indywidualnych przypadkach powoduje problemy z ciemniejszymi przebarwieniami znamion.

Jakie efekty pojawiają się po stosowaniu MT - II

Efekty Melanotan II utrzymują się bardzo długo. W rzeczywistości może minąć rok lub dłużej, zanim większość efektów cyklu MT-II zniknie. Efekt można utrzymać przez długi czas dzięki cyklom konserwacyjnym. Z reguły potrzebujesz dwa do trzech razy zastosowania MT-II na rok. Ta ilość może być podawana w postaci 2 lub 3 cykli stosowania na rok, wykonywanych w taki sam sposób jak pierwszy cykl lub w formie bardziej regularnego schematu dawkowania, który obejmuje taką samą ilość MT-II na rok.

Jak używać Melanotan II do efektu uzyskania erekcji?

W przypadku braku fizycznych zaburzeń erekcji i przynajmniej pewnego stopnia psychicznego libido, Melanotan II może znacznie zwiększyć skłonność do wystąpienia erekcji. Efekty te nie wystąpią u wszystkich, ale u wielu tak. Wykorzystanie peptydu w tym celu wymaga wstrzyknięcia minimum 4 do 6 godzin przed pożądanym efektem. Efekt może trwać około 6 do 12 godzin. Wymagana dawka to zwykle 1 mg, ale czasami także dawka 0,5 mg może mieć skuteczne działanie. Ze względu na wpływ MT-II na zwiększenie skłonności do opalania się skóry, częstotliwość stosowania MT-II jest ograniczona dla efektu uzyskania erekcji.

Jakie są potencjalne skutki uboczne Melanotan II

Melanotan II może mieć działanie hamujące apetyt, ale rzadko są one tak silne, że stanowią albo problem podczas budowania masy, albo znaczące wsparcie podczas diety. Jeśli włosy są jasne, MT-II może nadać im ciemniejszy kolor, przy czym wpływ na włosy jest znacznie mniejszy niż na skórze i najczęściej niezauważalny. Możliwe jest również, że możesz odczuwać nudności, zawroty głowy lub zmęczenie. Wszystkie te niepożądane skutki szybko ustąpią. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić zwiększony wzrost, liczba lub przebarwienia plam wątrobowych. Te skutki uboczne, jeśli wystąpią, utrzymują się przez dłuższy czas lub nawet mają charakter trwały.

Jak przechowywać Melantonan II?

Niekiedy Melanotan II może być wysłany w stanie schłodzonym (przy użyciu opakowań z lodem). Należy wspomnieć, że wrażliwość Melanotan II jest przeszacowana, więc transport chłodniczy przy normalnych temperaturach zewnętrznych nie jest absolutnie konieczny. Aktualne badania wykazały, że sucha substancja rozkłada się tylko w bardzo wysokich temperaturach lub pod wpływem światła i podwyższonej temperatury przez bardzo długi czas. Po otrzymaniu fiolki z suchą substancją należy jednak jak najszybciej przechowywać w zamrażarce / szafce. Po wymieszaniu substancji czynnej z wodą do wstrzyknięć należy ją przechowywać wyłącznie w lodówce. Melanotan II należy następnie zużyć w ciągu 6 do 8 tygodni. Przed użyciem należy go zmieszać z roztworem NaCl lub wodą w ampułkach do wstrzykiwań. Substancja wyjściowa i woda do wstrzykiwań w preparacie do podawania donosowego i podskórnego są identyczne, różnią się tylko proporcje mieszania. Podczas przygotowywania roztworu do wstrzykiwań zaleca się sterylne obchodzenie się z nim, aby uniknąć późniejszego podrażnienia w miejscu wkłucia po wstrzyknięciu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE