peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Bioniche Pharma

Melanotan- 2 Melanotan- 2 Melanotan- 2 Melanotan- 2

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Melanotan- 2

Melanotan - 2 to laboratoryjna substancja chemiczna podobna do hormonu występującego u ludzi.

Czym jest Melanotan- 2?

Melanotan- 2 jest podobny do substancji w naszym ciele, zwanej hormonem stymulującym melanocyty, który zwiększa produkcję pigmentów zaciemniających skórę. Melanotan-2 może również działać, stymulując erekcję penisa. Substancja ta jest analogami hormonu peptydowego alfa hormonu stymulującego melanocyty (a-MSH), które mają tendencję do wywoływania opalania skóry. W przeciwieństwie do Melanotanu, Melanotan-2 ma dodatkowy wpływ na zwiększenie libido. Melanotan 2 ma właściwości afrodyzjaku. Melanotany obejmują melanotan I (afamelanotyd) i melanotan 2. Zarówno melanotan 1, jak i 2 są powszechnie używane w celu uzyskania kosmetycznej opalenizny.

Jak działa Melanotan- 2?

Melanotany są silnymi, nieselektywnymi agonistami receptora melanokortyny wpływającymi na receptory MC1, MC3, MC4 i MC5. Receptory te są odpowiedzialne za wiele układów fizjologicznych, w tym: pigmentację, energię, funkcje seksualne, układ odpornościowy, stany zapalne i układ sercowo-naczyniowy. Melanotan - 2 jest syntetycznym analogiem hormonu stymulującego α-melanocyt (α-MSH). Ten jest agonistą receptora melanokortyny I, który odgrywa rolę w pigmentacji człowieka poprzez stymulowanie produkcji eumelaniny. Melanotan - 2 został pierwotnie opracowany celem leczenie zaburzeń seksualnych. Efekty działania preparatu Melanotan – 2 dotyczą opalania i możliwej ulgi w zaburzeniach erekcji. Ciemniejszą i głębszą opaleniznę można zauważyć w ciągu kilku dni. Wpływ Melanotanu -2 na zaburzenia erekcji trwa od około 4-6 godzin w zależności od indywidualnej reakcji. Nawet jeśli dawkowanie zostanie zatrzymane, ciepła opalona opalenizna może trwać miesiące bez konieczności wystawiania ciała na działanie słońca. Melanotan - 2 nadal wymaga ekspozycji na działanie promieni słonecznych, aby był skuteczny. Jednakże pozwoli użytkownikowi na znaczną redukcję czasu w celu uzyskania pożądanej opalenizny.

Czy działanie Melanotan- 2 zostało jakoś potwierdzone?

Po zsyntetyzowaniu i przeszukaniu setek cząsteczek naukowcy pod przewodnictwem Victora J. Hruby'ego i Maca E. Hadleya odkryli peptyd [Nle4, D-Phe7] MSH, który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH. Nazwali tę nową cząsteczkę peptydu Melanotan. Naukowcy mieli nadzieję wykorzystać te peptydy do walki z czerniakiem, stymulując naturalny mechanizm pigmentowy organizmu w celu uzyskania opalenizny bez uprzedniej ekspozycji na szkodliwe poziomy promieniowania UV. Pilotażowe badanie kliniczne fazy I przeprowadzone na trzech mężczyznach przez College of Medicine, Departament Farmakologii, University of Arizona w Tuscon, Arizona zostały opublikowane w 1996 r., Donosiły, że „Melanotan” ma działanie opalające u ludzi, którym podawano tylko 5 niskich dawek co drugi dzień przez wstrzyknięcie podskórne. Zgłaszane działania niepożądane to łagodne nudności. Department of Pharmacology, University of Arizona College of Medicine opublikował artykuł w 1998 r., W którym udział wzięło 10 mężczyzn cierpiących na psychogenne zaburzenia erekcji. W badaniu stwierdzono, że opalanie „melanotanem” jest silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z psychogennymi zaburzeniami erekcji i ma skuteczne działania niepożądane w dawce 0,025 mg / kg. W kolejnym badaniu klinicznym opublikowanym w 2000 r. Z udziałem 20 mężczyzn z psychogennymi i organicznymi zaburzeniami erekcji, przeprowadzonym na Wydziale Urologii University of Arizona College of Medicine, stwierdzono: Melanotan -2 Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji prącia u mężczyzn z zaburzeniami erekcji”.

Jak stosować Melanotan- 2?

Melanotan - 2 wstrzykuje się zwykle podskórnie za pomocą igły typu insuliny. Zaleca się odtworzenie liofilizowanego Melanotanu- 2 w sterylnej wodzie. Liofilizowany melanotan-2, chociaż stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w stanie wysuszonym poniżej -18 stopni C. Po odtworzeniu powinien być przechowywany w temperaturze 4 stopni C przez 2-7 dni, a do przyszłego użycia w temperaturze poniżej -18 stopni C. W celu długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego. Należy unikać cykli zamrażania i rozmrażania. Melanotan - 2 jest zwykle przyjmowany w dawce 0,5-2 mg na dobę, przy czym 0,5-1 mg wystarczy dla większości osób, które używają go do opalania. Ta sama dawka 0,5-1 mg jest wystarczająca do leczenia zaburzeń erekcji.

Jakie są skutki uboczne stosowania Melanotan- 2?

Skutki uboczne przy zastosowaniu tej substancji pojawiają się niezwykle rzadko i wynikają gównie z przedawkowania. Najczęściej są to zaburzenia czynności nerek, rabdomioliza, nadpobudliwość sympatykomimetyczna, priapizm, duszność, ból w klatce piersiowej, skurcze i bóle brzucha, zawroty głowy i letarg. Z tego powodu w żadnym przypadku nie należy samodzielnie decydować się na podniesienie dawki substancji ponad tą, jaka jest zalecana przez producenta. Zwiększenie dawki jest możliwe jedynie po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Nie powinniśmy też stosować Melanotan - 2 przez zbyt długi czas.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE