peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Euro-Pharmacies

Melanotan- 2

Cennik opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Melanotan II

Melanotan hormon stymulujący alfa-melanocyty, peptyd melanotanu, czyli MSH to syntetyczny wariant naturalnego hormonu peptydowego, który odpowiada za melanogenezę (proces powodujący pigmentację skóry) w organizmie.

Czym jest Melanotan II?

Syntetycznie wytwarzany i wstrzykiwany hormon peptydowy jest powszechnie stosowany w celu poprawy wytrzymałości seksualnej i przyciemnienia pigmentu skóry. Lek jest jednym z legalnych peptydów na sprzedaż, sprzedawany w postaci proszku, który jest później odtwarzany do wstrzyknięć podskórnych. Melanotan został pierwotnie opracowany w latach 90-tych na Uniwersytecie Arizony. Kierowany przez popularnego dermatologa Normana Levine'a zespół badawczy, który stał za wynalezieniem leku, użył żab do eksperymentowania ze skutecznością i bezpieczeństwem hormonu znanego jako Alpha MSH przed zastosowaniem go na ludziach. Hormon spowodował ciemnienie pigmentów żab użytych w eksperymencie. Po potwierdzeniu skuteczności Alpha MSH w przyciemnianiu pigmentów skóry żaby zmodyfikowali peptyd Melanotan II w sposób przyjazny dla ludzkiego organizmu i poddali go badaniom klinicznym. Podczas testów jedna z osób, która zażyła lek, zgłosiła Levine'owi, że w wyniku tego odczuwa spontaniczne erekcje.

Jakie są zalety stosowania Melanotan II?

Po takich doniesieniach zespół badawczy odniósł również kolejny sukces, jeśli chodzi o odkrycie korzyści Melanotan, co dotyczy odkrycia Bremelanotydu (PT-141), pochodnej leku ukierunkowanej na dysfunkcje. Zarówno peptyd Melanotan, jak i Bremelanotide zostały opatentowane i licencjonowane do sprzedaży i stosowania przez firmy biotechnologiczne w celu ewentualnego opracowania cennych leków na receptę. Melanotan działa poprzez aktywację niektórych receptorów melanokortyny, co prowadzi do poprawy opalenizny skóry, zwiększenia libido seksualnego, lepszego metabolizmu lipidów i zmniejszenia apetytu. W badaniu, które przeprowadzono w celu zbadania wpływu Melanotan na spożycie pokarmu, zauważono, że hormon peptydowy aktywował centralną melanokortynę (MC), gdy był karmiony, indukowany i podawany myszom. Myszy, które wykorzystano w eksperymencie, miały zmniejszoną masę ciała i tkankę tłuszczową narządów wewnętrznych po sześciodniowym leczeniu peptydem Melanotan. Substancja doprowadziła również do zmniejszenia spożycia kalorii przez myszy. Odkrycia jasno wskazują, że peptyd Melanotan może pomóc osobom, które chcą schudnąć, zwłaszcza osobom otyłym i nadwagą, w zminimalizowaniu spożycia węglowodanów i kalorii.

Dlaczego Melanotan II jest tak popularny?

Biała skóra nie jest czymś, co chcielibyśmy widzieć na letnim urlopie, zwłaszcza że taka cera jest bardzo podatna na oparzenia słoneczne i raka skóry. Na szczęście, nawet jeśli urodziłeś się z bladą skórą, możesz dodać jej trochę opalenizny, przyjmując Melanotan, aby zwiększyć produkcję pigmentu przyciemniającego skórę. Ten produkt zapewnia głęboką i długotrwałą opaleniznę przez cały rok. Ponadto łagodzi stresujący wpływ nadmiernej deprywacji słońca w okresie zimowym. Istnieją trzy pozytywne skutki Melanotan, ale głównym z nich jest zdolność opalania każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku. Warto zauważyć, że osoby, które znajdują się w górnym spektrum skali Fitzpatricka (szczególnie typy 1, 2 i 3), są tymi, którzy prawdopodobnie uzyskają najlepszą i łatwą w utrzymaniu czarną skórę melanotanową w najkrótszym czasie w porównaniu z resztą. W przypadku, gdy na twojej skórze występują małe plamy jasnobrązowego koloru (piegi), działanie Melanotan pomoże ci uzyskać jednolicie ciemniejszą karnację, jeśli będziesz odpowiednio zażywać lek. Z czasem zobaczysz piegi, a reszta skóry ciemnieje. Ostatecznie uzyskasz wymarzony odcień skóry. Należy pamiętać, że efekt czarnej skóry Melanotan utrzymuje się dłużej niż zwykła opalenizna. Naturalnie, gdy jesteś wystawiony na działanie promieni słonecznych, pigment skóry ciemnieje w wyniku produkcji melaniny, aby chronić warstwę pod skórą (podskórną) przed potencjalnie szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dlatego opalenizna działa jak tarcza.

Niemniej, jednak jeśli masz bardzo białą skórę, zdasz sobie sprawę, że twoja skóra traci opaleniznę, którą uzyskuje z powodu ekspozycji na światło słoneczne. Ta trwa tylko kilka tygodni, przeważnie jeden lub dwa, gdy przestaniesz być wystawiony na działanie promieni słonecznych. W końcu skóra nie musi wytwarzać większej ochrony (melaniny), ponieważ nie ma promieni słonecznych, które mogłyby ją uszkodzić. Z drugiej strony ciemna skóra melanotanowa będąca wynikiem działania peptydów opalenizny zwykle utrzymuje się dłużej niż naturalna opalenizna. Przeważnie trwa to miesiące po zaprzestaniu wystawiania się na działanie promieni słonecznych. Podobnie jak inne legalne peptydy na sprzedaż, przyjmowanie suplementu Melanotan stymuluje organizm do produkcji melaniny na wykładniczo wyższym poziomie niż normalnie.

Jak Melanotan II wpływa na poziom libido?

Jeśli chodzi o problemy seksualne, takie jak dysfunkcje, niektórzy ludzie wolą radzić sobie z nimi samodzielnie, zamiast iść do lekarza, aby uniknąć zakłopotania. Inni nie są ubezpieczeni lub nie są odpowiednio ubezpieczeni, aby uzyskać dostęp do takich usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego. W takich przypadkach przydaje się lek poprawiający sprawność seksualną, który niekoniecznie wymaga recepty. Melanotan nie tylko zapewnia naturalne efekty opalania, ale także wzmacnia podniecenie seksualne (libido). Mężczyźni i kobiety, którzy chcą mieć lepsze życie seksualne ze swoimi partnerami, mogą stosować bezpiecznie ten produkt. Daje mężczyznom cierpiącym na dysfunkcję twardszą i silniejszą erekcję.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE