peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Excelsior Peptides

Melanotan- 2

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 110 zł 330 zł
5 10 mg 105 zł 525 zł
10 10 mg 100 zł 1000 zł

Menalotan- 2

Chciałabyś uzyskać niepowtarzalną opaleniznę, a jednocześnie nie masz chwili wolnego czasu, aby wystawić się na działanie promieni słonecznych? Nic prostszego. Wystarczy, że kupisz Menalotan- 2.

Czym jest Menalotan- 2?

Menalotan- 2 to rodzaj peptydu, który stymuluje produkcję melaniny w organizmie. Produkcja melaniny jest naturalną reakcją organizmu na uszkodzenia UV, jej głównym celem jest przyciemnienie skóry, aby chronić ją przed uszkodzeniem. Peptyd ten silnie stymuluję reakcje organizmu na promieniowanie UV. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o jasnej karnacji, aby opalić się bez konieczności spędzania tygodni na słońcu i przechodzenia przez sparzenia słoneczne. Użytkownicy Menalotan- 2 znacznie szybciej się opalają, a także doświadczają i szybszego gojenia komórek skóry uszkodzonych słońcem.

Jakie korzyści wynikają dla mnie ze skorzystania z Menalotan- 2?

Opalenizna z natury ma na celu ochronę skóry przed uszkodzeniem promieniami UV, opalenizna opracowana za pomocą Menalotan- 2 zapewnia głęboką pigmentację, aby chronić wszystkie warstwy skóry. Dodatkowo, nawet jeśli przestaniemy stosować Menalotan- 2 opalenizna może trwać przez wiele miesięcy bez narażenia się na działanie promieni słonecznych. Sama opalenizna rozwija się bardzo szybko w ciągu kilku dni w zależności od rodzaju skóry.

Jak stosować Menalotan- 2?

Stosowanie Menalotan- 2 jest ciągłą terapią, która będzie wymagała początkowej dawki i dalszej konserwacji, aż użytkownicy dojdą do pożądanego przez siebie odcienia skóry. Może to zająć trochę czasu, ale przy odrobinie cierpliwości i prawidłowego dawkowania można osiągnąć doskonałe rezultaty. Menalotan- 2 jest sprzedawany i transportowany jako 10 mg liofilizowanego proszku w sterylnych zamkniętych fiolkach wielokrotnego użytku. Wymaga zmieszania z jałową wodą przed użyciem. Odbywa się to w domu, ponieważ po rekonstytucji fiolka musi być przechowywana w lodówce lub powoli zaczyna się rozkładać (staje się mniej skuteczna). Zwykle stosuje się 1 lub 2 ml jałowej wody, rozcieńczenie większą ilością wody poprawi dokładność dozowania. Zastrzyki to jedyny właściwy sposób użycia tego peptydu. Istnieją pewne pozytywne doniesienia o Menalotan- 2 w aerozolu do nosa. Jednak nie jest ono zbyt opłacalne, ponieważ cząsteczki peptydów w tej postaci są duże i trudne do przejścia przez błonę nosową.

Jak dawkować Menalotan- 2?

Miejsce wstrzyknięcia nie ma znaczenia, nie ma jednego miejsca lepszego od innych, więc należy użyć takiego, które jest wygodniejsze. Po wstrzyknięciu produkt jest wchłaniany do krwiobiegu i równomiernie rozprzestrzenia się w organizmie. Pierwsza dawka powinna być dość mała, zaledwie 0,3 mg, aby zmierzyć reakcję ciała użytkownika. Przy zwiększonej dawce użytkownik może być narażony na zaczerwienienie twarzy i łagodne nudności, jeśli te skutki uboczne wystąpią, dawkę można przyjąć przed pójściem spać. Częstsze przyjmowanie Menalotan- 2 nie jest absolutnie konieczne. Pomaga jednak w szybszym osiągnięciu celu. Dawka nasycająca może się nieznacznie różnić w zależności od osoby, w zależności od rodzaju skóry, masy ciała i innych czynników. Z kolei dawki podtrzymujące są przyjmowane po osiągnięciu pożądanej pigmentacji i wymagają znacznie rzadszego dawkowania. Niestety, w grę wchodzi zbyt wiele zmiennych, aby podać dokładne dawkowanie. Rodzaj skóry, masa ciała, metabolizm regulujący szybkość zanikania skóry, ekspozycja na promieniowanie UV, preferowany poziom opalenizny - wszystko to sprawia, że niemożliwe jest podanie prawidłowej porady dotyczącej dawki podtrzymującej. Każdy znajdzie swoją własną idealną dawkę i częstotliwość dawkowania.

Czy podczas stosowania Menalotan- 2 musimy się opalać?

Użytkownicy nadal będą potrzebowali niewielkiej ekspozycji na promieniowanie UV, aby wywołać opaleniznę. Bez tej ekspozycji skóra nie będzie się opalać. W tym przypadku jednak ekspozycja na słońce powinna być znacznie ograniczone. Bardzo ważne jest zrozumienie, że Menalotan- 2 nie chroni skóry przed pieczeniem i spaleniem. Do czasu rozwinięcia się opalenizny, użytkownicy powinni zachować ostrożność, aby nie wystawiać skóry na działanie promieni UV przez długi czas.

Czy Menalotan- 2 powoduje jakieś skutki uboczne?

Nie odnotowano żadnych długoterminowych skutków ubocznych, ale podczas stosowania Melanotanu 2 występują czasami efekty po wstrzyknięciu. Te pojawiają się podczas pierwszych kilku dni dawkowania i znikają, gdy organizm dostosuje się do peptydu. Efekty te obejmują: uderzenia gorąca, łagodne nudności, zmniejszenie apetytu i zwiększony popęd seksualny. W celu zwalczania nudności można przyjmować produkt antyhistaminowy, dopóki organizm się do niego nie przyzwyczai. Efekty uboczne zwiększają się wraz z dawkowaniem, aby uniknąć niepożądanych efektów po wstrzyknięciu, wysokie dawki końcowe około 1 mg można podzielić na mniejsze dawki, takie jak 2x0,5 mg i przyjmować w pewnych odstępach czasowych. Nie należy też samodzielnie zwiększać dawki powyżej poziomów podanych w instrukcji. W trakcie stosowania peptydu nie powinniśmy spożywać alkoholu w dużych ilościach.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE