peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Generic Peptides

Melanotan- 2

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg 80 zł 80 zł
3 20 mg 75 zł 225 zł
5 20 mg 70 zł 350 zł
10 20 mg 65 zł 650 zł

Menalotan- 2

Problem z opalaniem polega na tym, że uzyskanie pełnej opalenizny wymaga dużej ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe. Jednocześnie zbyt wiele promieni UV jest szkodliwych dla skóry i zdrowia. Menalotan- 2 rozwiązuje wszystkie problemy z opalaniem.

Jak to działa?

Menalotan- 2 jest rodzajem peptydu, który stymuluje produkcję melaniny w organizmie. Wytwarzanie melaniny jest naturalną reakcją organizmu na uszkodzenie promieniami UV, jego głównym celem jest ciemnienie skóry, aby chronić ją przed uszkodzeniem. Peptyd ten został zaprojektowany w celu silnego stymulowania odpowiedzi organizmu na ekspozycję na promieniowanie UV, a ponieważ produkcja melaniny jest doładowana, minimalna ekspozycja na słońce jest wymagana, aby uzyskać maksymalny efekt opalania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o jasnej skórze, aby opalić się bez konieczności spędzania tygodni na słońcu i przechodzenia procesu spalania i gojenia. Użytkownicy MT2 doświadczają znacznie szybszego opalania i szybszego gojenia komórek skóry uszkodzonych przez słońce. Z tego powodu melanotan jest szczególnie odpowiedni dla osób, których skóra jest blada (typ skóry 1 i 2) i są podatne na „spalenie skóry”

Jakie korzyści daje Menalotan- 2?

- Minimalna ekspozycja na promieniowanie UV: MT2 nadal wymaga ekspozycji na światło słoneczne, aby była skuteczna, jednak potrzeba znacznie mniej czasu na opracowanie opalenizny niż bez peptydu.

- Ochrona przed uszkodzeniem skóry: Opalenizna z natury ma na celu ochronę skóry przed uszkodzeniem przez promieniowanie UV, opalenizna opracowana za pomocą melanotanu zapewnia głęboką pigmentację w celu ochrony wszystkich warstw skóry.

- Trwała opalenizna : Nawet jeśli stosowanie peptydu zostanie całkowicie zatrzymane, ciepła opalenizna może trwać przez wiele miesięcy bez ekspozycji na słońce. Natomiast opalenizna naturalnie rozwija się bardzo szybko w ciągu kilku dni, w zależności od rodzaju skóry osoby.

Jak stosować Menalotan- 2?

Należy zauważyć, że stosowanie melantoanu jest ciągłą terapią, która będzie wymagać początkowej dawki i dalszej konserwacji, dopóki użytkownicy nie osiągną pożądanego odcienia skóry. Może to zająć trochę czasu, ale przy odrobinie cierpliwości i prawidłowym dawkowaniu można osiągnąć doskonałe wyniki. MT-2 jest sprzedawany i transportowany jako 10 mg liofilizowanego proszku w sterylnych zamkniętych, wielofunkcyjnych fiolkach. Przed użyciem wymaga odtworzenia w sterylnej wodzie. Odbywa się to w domu, ponieważ po rekonstytucji fiolkę należy przechowywać w lodówce lub powoli zacznie się ona rozkładać (stanie się mniej skuteczna). Odtworzenie peptydu opalającego jest częścią procesu wymaganego do stosowania produktu i będzie wymagało pełnej uwagi, aby uzyskać odpowiednie wyniki. Zwykle stosuje się 1 lub 2 ml jałowej wody, rozcieńczenie większą ilością wody poprawi dokładność dozowania. Nie daj się nabrać na łatwiejsze metody korzystania z MT-2, zastrzyki to jedyny właściwy sposób użycia tego peptydu. Wielu dostawców Internetu sprzedaje takie rzeczy, jak spraye do nosa, wstępnie zmieszany peptyd, tabletki doustne i proszki, które po prostu nie działają.

Jak dawkować Menalotan- 2?

Objętość strzykawek z insuliną mierzy się w jm (jednostki międzynarodowe)

100 jm = 1 ml

10 jm = 0,1 ml

Zazwyczaj do odtworzenia 10 mg peptydu używa się 1 ml (100iu na strzykawce z insuliną) sterylnej wody, co daje gotowy do użycia płynny roztwór o stężeniu 0,1 ml (10iu) = 1 mg. Z tego produktu dawkowanie jest dość proste.

10iu = 1 mg

5iu = 0,5 mg

3iu = 0,3 mg i tak dalej.

Rzeczywiste wstrzyknięcie można wykonać Subq lub IM, czyli podskórnie lub domięśniowo. Miejsce wstrzyknięcia nie ma znaczenia, nie ma lepszego miejsca niż inne, więc skorzystaj z miejsca, do którego dostęp jest łatwiejszy, po wchłonięciu produktu do krwiobiegu i równomiernym rozłożeniu w ciele. Wstrzyknięcie leku Subq odbywa się poprzez ściśnięcie skóry luźno z mięśnia i podniesienie jej, aby igła mogła zostać wprowadzona w warstwę tłuszczu.

Jaka jest dawka początkowa Menalotan- 2?

Pierwsza dawka powinna być dość mała, aby zmierzyć reakcję organizmu użytkownika. Przy zwiększonej dawce za pierwszym razem użytkownik odczuje zaczerwienienie twarzy i łagodne mdłości, jeśli te działania niepożądane wystąpią, dawkę można przyjąć przed pójściem spać, więc wszelkie nieprzyjemne skutki mają miejsce podczas snu użytkownika. Przy regularnym stosowaniu te działania niepożądane znikają, a produkt można przyjmować o dowolnej porze dnia. Kolejne dawki nie jest absolutnie konieczne, odbywa się to tylko w celu szybszego osiągnięcia wyników. Ładowanie oznacza częstsze przyjmowanie dawek w celu szybszego uzyskania początkowej opalenizny, a tym samym wcześniejszego przejścia w tryb podtrzymywania opalenizny. Typowe ładowanie wykonuje się, biorąc 0,5 mg raz dziennie, aż do uzyskania pożądanego odcienia skóry. Dawka nasycająca może nieznacznie różnić się w zależności od osoby, w zależności od rodzaju skóry, masy ciała i innych czynników, ale 0,5 mg jest dość standardowe dla większości. Dawki podtrzymujące są przyjmowane po osiągnięciu pożądanej pigmentacji i wymagają znacznie rzadszego dawkowania. Niestety, w grę wchodzi zbyt wiele zmiennych, aby podać dokładne instrukcje. Rodzaj skóry, masa ciała, metabolizm regulujący szybkość blaknięcia skóry, ekspozycja na promienie UV, preferowany poziom opalenizny - wszystko to uniemożliwia udzielenie prawidłowej porady dotyczącej dawki podtrzymującej. Każdy znajdzie swoją idealną dawkę i częstotliwość dawkowania poprzez próby i błędy.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE