peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMelanotan- 2 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Melanotan- 2
Imperial Life Science

Melanotan- 2

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Melanotan- 2

Melontan 2 znany także jako MT-II czy MT-2, to hormon peptydowy, który jest wykorzystywany do wzmocnienia efektu opalania skóry.

Czym jest Melontan -2 i jak działa ?

Melontan – 2 testowany był początkowo jako środek do leczenia osób, które cechują się nadwrażliwością na światło. Oprócz tego testowano go pod kątem leczenia dysfunkcji seksualnych. Jest to preparat zawierający syntetyczne analogi hormonu melanotropowego. Hormon ten jest wytwarzany w naszym organizmie. Produkuje go przysadka mózgowa, skąd oddziałuje na komórki zawierające pigment, czyli melaninę. Sam Melontan – 2 stymuluje receptory alfa-melanocytów, co sprzyja powstawaniu melaniny w odpowiedzi na ekspozycję na słońce. Zaaplikowanie większej ilości Melontanu – 2 w organizmie powoduje, że osoba opala się dużo szybciej oraz efektywniej. Musimy też pamiętać, że istnieje kilka podtypów receptorów alfa-melanocytów. Melanotan - 2 jest ogólnie nieselektywny i aktywuje wiele typów. Aktywacja receptora MC1 sprzyja pigmentacji skóry, podczas gdy aktywacja receptorów MC4 może zwiększyć tendencję do erekcji prącia.

Kiedy używać peptyd Melanotan- 2?

Sam Melanton – 2 powinien być stosowany w skumulowanej dawce. Ta musi być dostosowana do możliwości indywidualnych organizmu. Jeśli jesteśmy bardziej odporni na działanie słońca, to sama dawka musi zostać zwiększona. Peptyd wprowadza się do organizmu za pośrednictwem zastrzyku. Ten powinien zostać wykonany co najmniej tydzień przed zapotrzebowaniem na ulepszone opalanie. W niektórych przypadkach przyjmowanie środka należy zacząć miesiąc wcześniej. Sam Melontan – 2 może być także stosowany cyklicznie, aby utrzymać lepszą zdolność do opalania. Dodatkowo środek ten może być wykorzystywany, jeśli chodzi o podwyższenia naszego libido i popędu seksualnego.

Jakich efektów możemy się spodziewać po Melanotan- 2?

Melanotan to skuteczny peptyd przeważnie stosowany w celu zwiększenia zdolności naszej skóry do opalania. Jego olbrzymią zaletą jest to, że efekty jego stosowania są długotrwałe. Niekiedy efekt taki może trwać nawet przez rok, a w wyszczególnionych przypadkach nawet do kilku lat. Wtedy jednak musimy stosować regularne cykle podtrzymujące. Oprócz efektów uzyskania opalenizny zwiększymy skłonność do wzwodu w przypadku mężczyzn. Zaobserwowano, że stosując Melontan -2 mężczyźni lepiej reagują na zmęczenie fizyczne. Kiedy chodzi nam o uzyskanie tego efektu, to iniekcja musi być wykonana na kilka godzin przed planowanym stosunkiem seksualnym. Sam czas działania peptydu trwa tutaj od sześciu do dwunastu godzin. Nie wolno nam jednak przekraczać tutaj dawki dwóch miligramów.

Jak stosować Melanotan- 2?

Melanotan -2 dostarczany jest nam w fiolkach, zawierających dziesięć miligramów liofilizowano proszku. Fiolki należy rozprowadzić w sterylnej wodzie. Peptyd powinien być podawany raz dziennie. W niektórych przypadkach, kiedy testujemy naszą tolerancję na środek, wystrzykiwać go możemy dwa razy dziennie. Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 miligrama. Jednak na początku najkorzystniej jest przyjąć dawkę 0,25 miligrama. Po rozpuszczeniu, fiolki Melanotanu -2 należy ją wykorzystać w ciągu trzydziestu dni. Powinna być ona przechowywana w lodówce lub zamrażarce. Poza nią środek może być niechłodzony tylko w formie nierozcieńczonej.

Czy znane są efekty uboczne stosowania Melontan -2

Efekty uboczne występują rzadko i związane są w dużej mierze z niewłaściwym stosowaniem peptydu. Najczęstszym błędem jest wielokrotne i regularne przekraczanie dopuszczalny dawek. W takim przypadku może dojść do pojawienia się piegów na ciele, a także przyciemnienia włosów. Czasami może wystąpić efekt hamowania łaknienia. Niekiedy mogą wystąpić zawroty głowy, uczucie nudności, a także zmęczenia. Objawy jednak bardzo szybko ustępują. Bardzo ważne jest nabycie środka w odpowiednim miejscu. Nie zaleca się kupowania peptydów w niesprawdzonych sklepach, czy na bazarach. Najlepszym miejsce na zakup jest renomowany sklep internetowy. Należy też pamiętać, aby w przypadku pojawienia się jakichkolwiek zjawisk niepożądanych, natychmiast odstawić peptyd i skonsultować się z lekarzem.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE