peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

WZÓR Z CMS:


85.00
Ilość
- +

MGF
Bio- Peptide

MGF MGF MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 85 zł 85 zł
3 5 mg 80 zł 240 zł
5 5 mg 75 zł 375 zł
10 5 mg 70 zł 700 zł

MGF- Bio- Peptide- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

MGF jest stosowany przez kulturystów i sportowców już od kilku lat. Podczas  ćwiczeń IGF-1 jest uwalniany w mięśniach. W tym momencie, bezpośrednio po mechanicznym użyciu mięśnia, gen IGF-I jest przekształcany w MGF, który inicjuje przerost i naprawę miejscowego uszkodzenia mięśni. Robi to zarówno poprzez aktywację komórek macierzystych mięśni i komórek satelitarnych, jak i poprzez różne inne procesy anaboliczne. Różni się od IGF-1 głównie dzięki sekwencji na C-końcu peptydu.

MGF jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

Gdy do mięśnia wprowadzane jest przeciążenie mechaniczne (jak trening siłowy), gen IGF-1 uwalnia się i jest w różny sposób łączony podczas reakcji ciała. Początkowo jest on łączony w celu wytworzenia głównie IGF-1Ec (zwanego wariantem splotu MGF IGF-1). To wczesne łączenie stymuluje komórki satelitarne do aktywacji. To z kolei pozwala na aktywację dodatkowych nieuszkodzonych jąder do wzrostu nowego włókna mięśniowego i tkanki.

Pojawienie się MGF inicjuje również zwiększoną regulację nowej syntezy białek. Po tym początkowym łączeniu IGF-1 z MGF, produkcja zmienia się w kierunku systemowego uwalniania IGF-1 z wątroby, co również reguluje syntezę białek.

Uważa się, że wzrost stężenia IGF-1 w trakcie fazy gojenia, odrastania i naprawy mięśni jest podstawowym mechanizmem anabolicznym, dzięki któremu organizm wytwarza nowe mięśnie. MGF jest dostępny jako peptyd do wstrzykiwania i okazało się, że wstrzyknięcie powoduje miejscowy wzrost mięśni.

Inne obserwowane efekty użycia:
 
•    poprawa regeneracji mięśni szkieletowych
•    poprawiona gęstość kości
•    skuteczniejsza regeneracji po kontuzji

Działania niepożądane

Negatywnym skutkiem ubocznym związanym przede wszystkim z czynnikiem wzrostu mechanicznego jest hipoglikemia. Za ten stan, powszechnie określany jako niski poziom cukru we krwi, odpowiada zwiększona wydajność funkcjonalności komórkowej, którą stymuluje peptyd. Badania naukowe oparte na testach na zwierzętach wykazały również, że temu negatywnemu efektowi ubocznemu można przeciwdziałać dzięki zwiększeniu spożycia glukozy przez badane zwierzę.

Inne potencjalne negatywne skutki uboczne, zaobserwowane podczas badań naukowych na zwierzętach, obejmują spadek ciśnienia krwi, obrzęk kończyn i zwiększone nieprawidłowości sercowo-naczyniowe aż do zatrzymania krążenia włącznie. Badania naukowe wykazały, że potencjalne negatywne skutki uboczne są mniej prawdopodobne niż teoretyczne korzyści pozytywne.

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka MGF:
•    200-400 mikrogramów kilka razy w tygodniu

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest MGF?

MGF jest nowym wariantem insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1. Jego forma RNA jest tworzona w tkankach mięśniowych w odpowiedzi na przeciążenie lub uszkodzenie tkanki wzrostu mięśni. C-końcowy peptyd czynnika wzrostu mechanika MGF jest kluczowym regionem dla alternatywnego tworzenia peptydu. Alternatywne składanie w MGF następuje poprzez przesunięcie w ramce odczytu, w której specyficzna C-końcowa sekwencja jest kodowana przez ekson 5 i pierwszą część egzonu 6. Ma bardzo silne działanie neuroprotekcyjne, co potwierdzają badania, w których wykazano funkcjonalne kopie cDNA MGF do ekspresji w wektorze plazmidowym, który następnie chronił neurony twarzy po uszkodzeniu nerwu. Jednym z takich efektów jest sarkopenia.

Jak działa MGF?

MGF pomaga w gojeniu się uszkodzonych mięśni. Może też stymulować komórki macierzyste i satelitarne do niezbędnych procesów anabolicznych w celu promowania wzrostu nowej tkanki mięśniowej lub włókien, które nie zostały uszkodzone. Jego działanie jest kluczowe dla odradzania się mięśni i traktowane są jako podstawowy mechanizm anaboliczny wykorzystywany do tworzenia nowych tkanek. Po wprowadzeniu MGF do mięśnia, gen IGF-1 zostaje uwolniony i jest różnicowo łącznie podczas reakcji. Początkowo produkuje głównie IGF-1Ec. To wczesne łączenie stymuluje komórki satelitarne do aktywacji. To z kolei umożliwia aktywację dodatkowych nieuszkodzonych jąder, aby wytworzyć nowe włókno i tkankę mięśniową. Pojawienie się MGF również inicjuje zwiększenie ekspresji nowej syntezy białek. Potem produkcja następnie przełącza się w kierunku wytworzenia ogólnoustrojowego uwalniania IGF-1Ea z wątroby, co również zwiększa regulację syntezy białek.

Czy działanie MGF zostało potwierdzone?

Najnowsze badania z użyciem MFG pokazują, że ekspresja transkryptów genu IGF-1 w mięśniu sercowym szczura trwała od jednej godziny do ośmiu tygodni po zawale mięśnia sercowego wywołanym podwiązaniem tętnicy wieńcowej przedniej zstępującej. Ponadto scharakteryzowano działanie peptydów IGF-1 i MGF-E oraz ich odpowiednią sygnalizację w komórkach podobnych do miokardium H9C2 in vitro. Ekspresja IGF-1Ea i MGF była istotnie zwiększona, zarówno na poziomie transkrypcyjnym, jak i translacyjnym, w późnym okresie po zawale. Ponadto, specyficzne przeciwciało neutralizujące anty-IGF-1R nie blokowało syntetycznego działania peptydu MGFE, podczas gdy całkowicie blokowało działanie IGF-1 na proliferację komórek H9C2. Co więcej, ten syntetyczny peptyd MGF E nie aktywował fosforylacji Akt, podczas gdy aktywował ERK1 / 2 w komórkach miokardialnych. Wszystkie te badania potwierdzają rolę ekspresji IGF-1 w procesie naprawy mięśnia sercowego i sugerują, że syntetyczne działania peptydów MGF E mogą być wykorzystywane do odbudowania tkanek. Niedawne badania ujawniły również, że dwa klony przeciwciał monoklonalnych wydzielających hybrydomę z czynnikiem mechanicznego wzrostu. Monoklonalne przeciwciało jednego klonu rozpoznaje ludzki peptyd MGF, który jest nieobecny w insulinopodobnym czynniku wzrostu. Test immunoenzymatyczny dodatkowo wykazał, że istnieją stałe wiązania o wysokim powinowactwie z pełną długością MGF i fragmentami klonów 87-111.

Jakie efekty dla naszego organizmu ma MGF?

MGF-E i IGF-1 stymuluje sygnały do H9C2 komórki mięśnia, które są wykorzystywane choćby w leczeniu in vitro. Stąd wykorzystywano je przy badaniu schorzeń bezpłodności MGF jest formą IGF-1,który jest hormonem peptydowym, który prowadzi do tworzenia nowych komórek mięśniowych i stymuluje wzrost mięśni. Pomoże nam naprawić uszkodzone mięśnie, i wytworzyć nowe włókna mięśniowe. Jest bardzo mocnym peptydem, dlatego, jeżeli chodzi o jego dawkowanie, wystarczy brać go raz dziennie po treningu lub przed snem. Szczególnie lek ten wykorzystywany jest przez kulturystów, sportowców i osoby, które są niezwykle aktywne fizycznie.

Jak stosować MGF?

Bezpieczne przyjmowanie leku wiążę się z całkowitym podporządkowaniem dawki do zaleceń producenta. Na samym początku dawka nie powinna przekraczać stu mikrogramów. Bardziej doświadczeni sportowcy mogą zwiększyć dawkę do dwustu mikrogramów. Częstotliwość dawkowania zmienia się w zależności od poziomu. Jednak nie powinna ona być częstsza niż dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu. Sam środek należy podawać bezpośrednio po treningu. Służy do symulacji maksymalnego rozładowania fizjologicznego. Sama kuracja ma trwać około pięciu tygodni, ale w niektórych przypadkach może zostać wydłużona do sześciu tygodni. Bardzo ważne jest, aby w przypadku pojawienia się ewentualnych niepożądanych efektów ubocznych, natychmiast skontaktować się z lekarzem i przede wszystkim zaprzestać przyjmowania leku. Jeśli środek nie działa tak, jak powinien, nie wolno nam samodzielnie zwiększać dawki, a należy zgłosić się do producenta lub lekarza. Sam produkt jest bezpieczny pod warunkiem, że zostanie dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Kupowanie podrobionych egzemplarzy naraża nas na wielkie ryzyko i może być groźne dla naszego zdrowia, a nawet życia. Dlatego lek należy kupować wyłącznie w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE