peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

MGF
Euro-Pharmacies

MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 100 zł 100 zł
3 2 mg 95 zł 285 zł
5 2 mg 90 zł 450 zł
10 2 mg 85 zł 850 zł

Czym jest MGF?

Insulinopodobny czynnik wzrostu I (IGF-I) jest uważany za kluczowy regulator rozwoju i wzrostu mięśni. W przypadku mięśni szkieletowych IGF-I w połączeniu z dodatkowymi czynnikami wzrostu koordynuje proliferację, różnicowanie i tworzenie włókien mioblastów podczas normalnego wzrostu, a także podczas regeneracji po urazie. Gen IGF-I obejmuje ponad 90 kb chromosomalnego DNA i generuje trzy izoformy. Alternatywne składanie pre-mRNA IGF-I może wytworzyć trzy różne rodzaje mRNA, w zależności od włączenia alternatywnego lidera i egzonów C-końcowych. Wszystkie warianty składania mRNA zawierają egzony 3 i 4, które kodują dojrzały 70-aminokwasowy peptyd IGF-I składający się z domen B, C, A i D. Wszystkie trzy warianty składania mRNA kodują rozszerzenia C-końcowe nazywane domenami E w celu oznaczenia ich pozycji w stosunku do domen BCAD dojrzałego IGF-I: mRNA zawierające ekson 4 splicowany z eksonem 6 są oznaczone jako IGF-IEa, mRNA zawierające egzon 5 splicowane do Egzon 4 został oznaczony jako IGF-IEb, podczas gdy te zawierające ekson 4 połączony z eksonem 5 i eksonem 6 są oznaczone jako IGF-IEc u ludzi. Ze względu na pozorną rolę regulacji w górę IGF-IEc w przebudowie mięśni, IGF-IEc jest również nazywany mechanicznym czynnikiem wzrostu (MGF). Zamiast działać endokrynologicznie, IGF-IEc wytwarzany w organizmie z większym prawdopodobieństwem funkcjonuje w trybie parakrynnym / autokrynnym. Na przykład IGF-IEc wytwarzany w mięśniach szkieletowych w odpowiedzi na bodźce mechaniczne lub uszkodzenia, działa w mięśniach szkieletowych prawdopodobnie jako miejscowy czynnik wzrostu / naprawy mięśni. Ponadto po urazie lub treningu miejscowo wytwarzany IGF-IEc w mięśniach jest wymagany do aktywacji komórek macierzystych (satelitarnych) mięśni do podziału, zapewniając w ten sposób dodatkowe jądra niezbędne do naprawy i hipertrofii mięśni.

Jak działa MGF?

Pojedyncze wstrzyknięcie wektora plazmidowego zawierającego MGF-cDNA (co odpowiada IGF-I Ec u człowieka) spowodowało 25% wzrost średniego pola przekroju poprzecznego włókien mięśniowych wstrzykniętego normalnego mięśnia w ciągu dwóch tygodni. W konsekwencji IGF-IEc stanowi lek do leczenia kilku zaburzeń nerwowo-mięśniowych. To peptyd, którego funkcją w organizmie jest naprawa tkanki mięśniowej. MGF stymuluje produkcję MGF, ale dostarczany jest w stabilniejszej postaci z dodatkiem glikolu polietylenowego, który stabilizuje czynnik wzrostu. Działa w celu ochrony MGF.
Peptyd ten jest produkowany w laboratorium i został pierwotnie opracowany dopiero w 1996 roku jako możliwy środek terapeutyczny w leczeniu chorób neuronu ruchowego, raka, chorób serca i skutków starzenia. W organizmie MGF buduje komórki mięśniowe w określonych miejscach i jest produkowany w razie potrzeby. Stwierdzono, że jest obecny w mięśniach po forsownych ćwiczeniach, co wskazuje, że jest on naturalnie wykorzystywany przez organizm do naprawy. Zaletą syntetycznej substancji MGF jest to, że może podróżować w organizmie, w przeciwieństwie do naturalnego MGF, który działa konkretnie w jednym miejscu. Mimo że niska stabilność MGF we krwi prawdopodobnie oznacza, że będzie on skuteczny tylko przez kilka minut, to wystarczy, aby zadziałał na mięśnie i zaczął budować je i naprawiać. Zwiększa się liczba komórek macierzystych, co pozytywnie wpływa na rozwój tkanki mięśniowej. Próby kliniczne MGF wykazały zwiększoną szybkość naprawy uszkodzonych mięśni, zmniejszenie stanu zapalnego wywołanego urazem mięśni i ogólny wzrost siły mięśni.

Jakie są zalety stosowania MGF?

MGF działa na rzecz budowy i naprawy mięśni. Uważa się również, że może być skuteczny w budowaniu i wzmacnianiu kości i tkanki szkieletowej. Chroni zarówno serce, jak i układ neurologiczny organizmu dorosłego człowieka. Jego głównym zastosowaniem dla sportowca lub kulturysty jest naprawa i budowanie mięśni w określonych obszarach ciała. Po wysiłku MGF może być stosowany do wspomagania i przyspieszania naturalnego procesu naprawy mięśni organizmu. Naukowcy odkryli, że MGF może zwiększyć masę włókien mięśniowych nawet o 20% w ciągu zaledwie kilku tygodni, co czyni go jedną z najsilniejszych znanych nauce substancji wzmacniających i naprawiających mięśnie. MGF może mieć nawet wpływ na stare kontuzje i może opóźniać pogorszenie mięśni z powodu choroby lub urazu. Zaletą stosowania MGF jest to, że chociaż jest oparty na naturalnie występującej substancji, działa nawet lepiej niż systemy twojego organizmu.

Jakie są wyniki stosowania MGF?

Ogólnie zalecana dawka MGF to 200 do 400 mcg dziennie i najlepiej jest przyjmować ją natychmiast po wysiłku, aby naprawdę przyspieszyć budowę i regenerację mięśni.
Użytkownicy stosujący w ten sposób MGF zgłaszali szybkie rezultaty w zakresie budowania masy mięśniowej, a także naprawy kontuzji, co oznacza, że możesz wrócić do pełnego poziomu rywalizacji znacznie szybciej. MGF jest preferowany przez sportowców ze względu na jego długoterminowe właściwości i wynikający z tego wpływ na wyniki sportowe. Jest również uważany za bezpieczny w użyciu, bez nieprzyjemnych skutków ubocznych, których można doświadczyć podczas przyjmowania innych produktów związanych z HGF.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE