peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

MGF
Excelsior Peptides

MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 105 zł 105 zł
3 5 mg 100 zł 300 zł
5 5 mg 95 zł 475 zł
10 5 mg 90 zł 900 zł

MGF- 5 mg

Zwiększanie masy mięśniowej nawet przy intensywnym treningu nie jest proste. Dlatego powstały skuteczne środki, które mają nam w tym pomóc. Jednym z nich jest MGF – 5 mg.

Czym jest MGF?

Mechano Growth Factor (MGF) znany również jako IGF-1Ec jest czynnikiem wzrostu, który tworzy się w uszkodzonej tkanki mięśniowej. To, co wyróżnia MGF to jego unikalna rola w rozwoju mięśni. MGF ma zdolność pobudzania tkanki do wzrostu i poprawy, aktywując komórki macierzyste mięśni i zwiększając syntezę białka. Ta unikalna zdolność może szybko poprawić regenerację i przyspieszyć wzrost mięśni. MGF może inicjować aktywację komórek macierzystych poza domeną receptora IGF-1, co z kolei zwiększa obroty syntezy białek. Dlatego, jeśli jest stosowany poprawnie, może poprawić masę mięśniową w krótkim czasie.

Jak przebiega ten proces?

Podczas trenowania, nasze mięśnie pękają, a same komórki stają się uszkodzone. Aby naprawić tkankę mięśniową, organizm wytwarza dwie formy wariantu łączenia MGF. Pierwsze początkowe uwalnianie z wątroby pomaga odzyskać komórki mięśniowe. Kiedy trenujemy uwalnia się gen IGF-1. Uważa się, że ekspresja wariantów łączenia IGF-1, jaka przebiega podczas procesu gojenia i regeneracji mięśni jest podstawowym mechanizmem anabolicznym, dzięki któremu ciało wytwarza nowe mięśnie. Ten proces inicjuje właśnie peptyd. MGF jest dostępny jako peptyd do wstrzykiwania i dostarczenie go spowoduje reakcję, powodując miejscowy wzrost mięśni. Dzięki zwiększeniu liczby komórek macierzystych pozwala włóknom mięśniowym połączyć się i rozwinąć dojrzałość. PEG MEG promuje podział mioblastów, co z kolei powoduje fuzję i dojrzewanie tkanki mięśniowej. Ten proces ma kluczowe znaczenie dla wzrostu mięśni u dorosłych. IGF-1 i MGF różnią się tym, że MGF stymuluje podział mioblastów poprzez aktywację różnych receptorów.

Jakie są zalety ze stosowania MGF?

Lek ten jest powszechnie stosowany przez kulturystów w celu przyspieszenia wzrostu włókien mięśniowych. Oprócz korzyści w budowaniu tkanki mięśniowej, MGF jest również stosowany do redukcji mas tłuszczowych w organizmie, pobudzania układu odpornościowego i skóry, wzmacniania kości, kontrolowania poziomu cholesterolu, zwiększania wytrzymałości, a także regeneracji mięśni, tkanek i przyspieszonego powrotu do zdrowia uszkodzeń tkanek. Z syntetycznymi zastrzykami MGF można zwiększyć impuls – czyli reakcje organizmu, przyspieszyć regenerację i zwiększyć wielkość tkanki mięśniowej poprzez stymulowanie komórek satelitarnych. MGF – 5 mg stymuluje wzrost mięśni, tworzy nowe włókna mięśniowe, wspomaga regeneracje mięśni, zatrzymuje azot oraz zwiększa syntezę białek.

Jak stosować MGF?

Peptyd dodaje się przez wstrzyknięcie podskórne / domięśniowe. Wstrzyknąć go należy po treningu siłowym. Za pomocą strzykawki insulinowej należy wstrzyknąć dawkę około 200–400 mcg. Można stosować dozowanie dwustronne. PEG MGF ma okres półtrwania (kilka dni) i nie musi być podawany codziennie. Po wstrzyknięciu dwa-trzy razy w tygodniu utrzymuje koncentrację przez długi czas. Czas trwania cyklu wynosi pięć-sześć tygodni. Samo przygotowanie dawki należy rozpocząć od wstrzyknięcia 2,5 ml wody bakteriostatycznej do fiolki. Tą należy następnie pozostawić w lodówce na 10-15 minut. Jeśli po 15 minutach pozostały nierozpuszczone cząsteczki, delikatnie obracaj fiolkę między palcami, aż cały proszek się rozpuści i pozostanie czysty płyn. Zaleca sie przyjmowanie MGF przez co najmniej 3 miesiące, ale nie dłużej niż 6 miesięcy. Dodatkowo wszystkie inne peptydy można bez problemu mieszać i wstrzykiwać do tej samej strzykawki. Wielu użytkowników miesza 2-3 lub więcej peptydów w tej samej strzykawce, aby zmniejszyć liczbę codziennych wstrzyknięć. Nie zmniejsza to skuteczności produktów ani nie powoduje problematycznych interakcji.

Jak przechowywać MGF – 5 mg?

Liofilizowany peptyd musi być przechowywany w -20 ° C i roztwór peptydu w 4 ° C. Przed zmieszaniem przechowywać peptyd trzeba w temperaturze od -18 do -20 ° C. Może on być wykorzystany w ciągu 24 miesięcy. Fiolki są liofilizowane i dlatego pozostają stabilne w temperaturze pokojowej przez 1-2 miesiące. Jednak w przypadku długotrwałego przechowywania muszą być przechowywane w temperaturze lodówki, gdzie pozostaną stabilne do 18 miesięcy w proszku. Aby jak najdłużej korzystać z peptydu, nie mieszaj wszystkich butelek naraz. Musisz mieszać 1 butelkę i pozostawiać resztę w postaci proszku, aż będziesz gotowy do użycia następnej partii peptydu.

Czy MGF- 5 mg powoduje jakieś skutki uboczne?

Stosowany w dozwolonych dawkach MGF – 5 mg jest bezpieczny i nie powoduje działań niepożądanych. Czasami może pojawić się zaczerwienienie w okolicy wstrzyknięcia lub uczucie mrowienia. Należy jednak pamiętać, aby nie przekraczać dawki zalecanej przez producenta, gdyż może mieć to negatywny wpływ na nasze zdrowie, a jednocześnie nie powoduje wyższej skuteczności leku. Trzeba też zachować sterylność podczas samego wykonywania zastrzyku. Igły, które wykorzystujemy, powinny być nowe i nieużywane. Najlepiej zakupić je w aptece.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE