peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

MGF
Generic Peptides

MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 70 zł 70 zł
3 5 mg 65 zł 195 zł
5 5 mg 60 zł 300 zł
10 5 mg 55 zł 550 zł

Co to jest MGF?

MGF - mechaniczny czynnik wzrostu, jest odmianą insulinopodobnego czynnika wzrostu, którego organizm potrzebuje do zapewnienia podziału mioblastów i przyspieszenia powrotu do zdrowia. Dlatego ten peptyd jest nieco podobny do hormonu wzrostu. Mechaniczny czynnik wzrostu jest wytwarzany w ludzkiej wątrobie. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy hormon wzrostu wpływa na wątrobę. Lek ten został dokładnie zrozumiany przez profesorów, co daje wysokiej jakości i bezpieczny produkt, który zapewnia znaczący efekt. GF1Ec u ludzi lub IGF1Eb u gryzoni (znany jako mechano czynnik wzrostu (MGF)) ma unikalną domenę E, a C-końcowy koniec domeny E (peptyd E MGF) odgrywa ważną rolę w proliferacji, migracji i różnicowaniu wielu komórek typy. Mezenchymalne komórki macierzyste szpiku kostnego (BMSC) mają wiele potencjałów różnicowania i są uważane za doskonałe komórki nasienne do naprawy tkanek. Jednak rola peptydu MGF E na BMSC rzadko jest badana, a mechanizm jest nadal niejasny. W badaniu zbadaliśmy wpływ peptydu MGF E na szczurzą BMSC (rBMSC). Nasze wyniki ujawniły, że leczenie peptydem MGF E nie miało wpływu na proliferację BMSC. Jednak zarówno gojenie się ran, jak i testy transwell wskazały, że peptyd MGF E może znacznie zwiększyć zdolność migracji rBMSC. Dalsza analiza wykazała, że peptyd MGF E również obniżał poziomy ekspresji genów osteogennych, ale zwiększał poziomy ekspresji genów adipogennych. Analiza mechanizmu molekularnego wykazała, że fosforylacja-Erk1 / 2 była aktywowana przez peptyd MGF E, a zablokowanie receptora Erk1 / 2 lub IGF1 mogło stłumić efekt migracji peptydu MGF E. Podsumowując, peptyd MGF E może hamować różnicowanie osteogenne, ale sprzyjać różnicowaniu adipogenicznemu. Ponadto wpływ migracji peptydu MGF E na rBMSC zależy od receptora IGF1 poprzez szlak sygnałowy Erk1 / 2. Analiza mechanizmu molekularnego wykazała, że fosforylacja-Erk1 / 2 była aktywowana przez peptyd MGF E, a zablokowanie receptora Erk1 / 2 lub IGF1 mogło stłumić efekt migracji peptydu MGF E. Podsumowując, peptyd MGF E może hamować różnicowanie osteogenne, ale sprzyjać różnicowaniu adipogenicznemu. Ponadto wpływ migracji peptydu MGF E na rBMSC zależy od receptora IGF1 poprzez szlak sygnałowy Erk1 / 2. Analiza mechanizmu molekularnego wykazała, że fosforylacja-Erk1 / 2 była aktywowana przez peptyd MGF E, a zablokowanie receptora Erk1 / 2 lub IGF1 mogło stłumić efekt migracji peptydu MGF E. Podsumowując, peptyd MGF E może hamować różnicowanie osteogenne, ale sprzyjać różnicowaniu adipogenicznemu. Ponadto wpływ migracji peptydu MGF E na rBMSC zależy od receptora IGF1 poprzez szlak sygnałowy Erk1 / 2.

Jakie korzyści uzyskujemy ze stosowania MGF- 5 mg?

W celach sportowych peptyd stosuje się w celu przyspieszenia wzrostu mięśni szkieletowych, zmniejszenia tkanki tłuszczowej (średnio o 5-6%), zwiększenia ulgi mięśniowej i żylności (dla sportowców), zwiększenia prędkości i wytrzymałości siły. Oprócz tego peptyd ma następujące korzystne właściwości:

- wzrost statusu odpornościowego;
- poprawa równowagi lipidowej we krwi, obniżenie poziomu lipoprotein o niskiej gęstości;
- działanie przeciwstarzeniowe (zwiększenie elastyczności skóry, uzyskanie zdrowszego koloru);
- efekt neuroprotekcyjny;
- regeneracja tkanek.

Jak stosować MGF?

Pojedyncza dawka (inaczej codzienna) leku wynosi 100-200 mcg. Wielokrotność przyjęć - 2-3 razy w tygodniu. Sposób podawania: podskórnie za pomocą strzykawki z insuliną. W wielu źródłach zaleca się wstrzyknięcie domięśniowe do mięśni docelowych, jednak, jak pokazuje praktyka, nie dochodzi do miejscowego wzrostu tkanki mięśniowej, a zatem ta metoda podawania nie ma sensu. W dni treningowe zaleca się podawanie MGF natychmiast po treningu, aby wpływ leku był uwarunkowany fizjologicznym wydzielaniem mechanicznego czynnika wzrostu. Czas trwania kursu MGF wynosi 5-6 tygodni.

Co jeszcze muszę wiedzieć o MGF- 5 mg?

Peptyd należy przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 C. Okres przechowywania suchej substancji wynosi 2 lata, roztwór pozostaje stabilny przez 20-30 dni. Rozcieńczony peptyd jest przechowywany w lodówce do miesiąca. Wiele publikacji w języku angielskim zawiera zalecenia dotyczące przyjmowania dużych dawek MGF (około 1000 μg) przed treningiem, ale nie ma wiarygodnych informacji na temat skuteczności tego podejścia. MGF jest przeznaczony do stosowania wyłącznie przez zdrowych dorosłych w wieku 18 lat i starszych. Nie używaj tego produktu, jeśli masz poważną chorobę. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu, jeśli nie jesteś pewien swojego stanu zdrowia lub jeśli masz, lub podejrzewasz, że masz stan chorobowy. Najważniejsze przeciwwskazania to: stan autoimmunologiczny, zaburzenia depresyjne, problemy ze snem, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, lub cukrzyca. Nie należy przyjmować tego produktu, jeśli pacjent obecnie przyjmuje jakiekolwiek leki na receptę lub inne leki, w tym środki uspokajające lub inne leki hamujące ośrodkowy układ nerwowy, kortykosteroidy, leki immunosupresyjne, leki przeciwzakrzepowe, środki antykoncepcyjne lub leki na cukrzycę, wysokie lub niskie ciśnienie krwi.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE