peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMINDHUNTER 
WZÓR Z CMS:
Cena z rabatem: -15%


349.00
Ilość
- +

MINDHUNTER
ENDOGENIC

MINDHUNTER MINDHUNTER

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 349 zł
296.65 zł
349 zł
296.65 zł

Mindhunter, to suplement zawierający niezwykle skuteczne połączenie trzech substancji nootropowych – fenylopiracetamu, aniracetamu i alfosceranu choliny – Alpha GPC. Uzupełniające się działanie tych składników przekłada się na bardzo unikatowe działanie nootropowe. Oprócz zwiększonego poziomu energii i motywacji, otrzymujemy działanie stymulujące, neuroprotekcyjne, antydepresyjne, przeciwlękowe.

Fenylopiracetam

Środek ten wywodzi się Rosji, gdzie został opracowany, by wspierać funkcjonowanie sowieckich kosmonautów. Fenylopiracetam jest syntetycznym związkiem z rodziny racetamów, który charakteryzuje się wysokim potencjałem nootropowym oraz psychostymulującym. Zwiększa poziom energii, poprawia wytrzymałość, zwiększa zdolności kognitywne, jak również znosi senność.  
Własności energetyzujące fenylopiracetamu są tak duże, że wiele osób raportuje jego skuteczność odnośnie zwiększania produktywności, znoszenia zmęczenia na poziomie wyższym, niż modafinil, przez co może stanowić dla niego bezpieczniejszą alternatywę, która nie wpływa negatywnie na neuroplastyczność mózgu (4).

Zalety Fenylopiracetamu:

•    Działanie neuroprotekcyjne
•    Poprawia krążenie w mózgu
•    Poprawa zdolności kognitywnych
•    Działanie pobudzające, podnosi poziom motywacji i energii
•    Znosi senność
•    Regeneracja układu nerwowego
•    Lepszy nastrój , może redukować lęki

ANIRACETAM

Aniracetam jest kolejną pochodną racetamów, których działanie skupia się na receptorach typu AMPA. Wpływa głównie na dwa układy w mózgu – glutaminianergiczny i cholinergiczny, przez co bardzo efektywnie wspiera zdolności poznawcze, wykazuje też działanie neuroprotekcyjne, zwiększa BDNF. Wspiera efektywniejszą pracę neuronów, dzięki czemu mamy lekki efekt pobudzenia, ale bez skutków ubocznych typowych stymulantów. Poprzez wpływ na układ cholinergiczny, Aniracetam podnosi status acetylocholiny w mózgu. Ta odpowiada za prawidłową pracę motoryczną mięśni oraz za procesy uczenia się, w tym za pamięć. Znany jest również z tego, iż redukuje symptomy depresyjne i stany lękowe. Wpływa również na receptory GABAa i zwiększa zdolność GABA do hamowania układu nerwowego. Warto dodać, że aniracetam wpływa na gospodarkę dopaminy i serotoniny, przez co poprawia nasze samopoczucie, podnosi chęć kontaktu z ludźmi oraz redukuje szkodliwy wpływ stresu emocjonalnego na mózg. 

Zalety Aniracetamu:

•    Poprawia samopoczucie
•    Działanie przeciwlękowe, redukuje sympotmy depresyjne
•    Poprawia pamięć i funkcje kognitywne
•    Działanie neuroprotekcyjne
•    Podnosi kreatywność
•    Zwiększa przepływ krwi przez mózg

ALPHA-GPC

ALPHA-GPC jest naturalnym związkiem choliny występującym w organizmie. W ośrodkowym układzie nerwowym pełni funkcję nośnika choliny oraz prekursora fosfatydylocholiny. W przeciwieństwie do choliny, alfosceran jest w stanie przekraczać barierę krew-mózg. Zwiększenie ilości choliny w mózgu przekłada się na większą produkcję acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego głównie za proces zapamiętywania, konsolidowanie pamięci oraz skupienia uwagi. Oprócz zwiększania stężenia acetylocholiny, ALPHA-GPC podnosi także ciśnienie krwi w mózgu. Większa ilość transportowanej krwi wiąże się z lepszym dotlenieniem każdej komórki budującej ośrodkowy układ nerwowy. Oprócz tlenu, z krwią do mózgu dociera także większa ilość cukru (glukozy). Cukier ten z kolei podlega przemianom metabolicznym, w wyniku których powstaje energia, czyli “paliwo” zasilające pracę mózgu.

Skład Mindhuntera idealnie się uzupełnia. Wiele osób nadmiernie odczuwa pobudzenie stosując fenylopiracetam, stąd wzbogacenie o aniracetam, który ma działanie stabilizujące oraz dodatkowo wspiera funkcje kognitywne. W związki z tym iż obie substancja nasilają wychwyt choliny w mózgu, nieodłącznym elementem przy stosowaniu racetamów jest źródło choliny, w tym wypadku Alpha GPC. Alfosceran choliny zwiększa potencjał działania w.w. racetamów, oraz zapobiega skutkom ubocznym związanych z drenażem zasobów choliny. 

Zalety midnhuntera: 

•    Zwiększa możliwości mózgu 
•    Poprawia zdolności wysiłkowe
•    Wzrost poziomu energii
•    Zwiększenie motywacji i chęci do działania
•    Działa neuroprotekcyjnie
•    Poprawia krążenie w mózgu

Dawkowanie:

1-3 kaps - W związku z tym iż Fenylopiracetam i aniracetam to substancje lipofilne, produkt należy stosować w sąsiedztwie tłuszczy lub po posiłku. 
Nie powinno się stosować preparatu częściej niż 3-4x w tyg, gdyż bardzo szybko buduje on tolerancje.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE