peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMOD GRF 1-29 
WZÓR Z CMS:


85.00
Ilość
- +

MOD GRF 1-29
Bio- Peptide

MOD GRF 1-29 MOD GRF 1-29 MOD GRF 1-29

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 85 zł 85 zł
3 10 mg 80 zł 240 zł
5 10 mg 75 zł 375 zł
10 10 mg 70 zł 700 zł

Czym jest MOD GRF 1-29?

MOD-GRF jest analogiem peptydu uwalniającego hormon wzrostu. Powoduje on także zwiększenie poziomu IGF-1. Wzrost tych poziomów może przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, a także do rozwoju mięśni. Peptyd ten jest stosowany jako alternatywny plan stosowania hormonów wzrostu. Dużą zaletą MOD GRF1-29 jest to, że ma on stosunkowo krótki czas aktywności. To znaczy, że możemy tu stosować pulsacyjne dawkowanie. Jest to niemożliwe przy innych środkach, gdzie czas działania jest wydłużony. Sam peptyd jest bardzo często stosowany z innymi środkami, które mają podobne działanie chodzi tu o GHRP-2, GHRP-6, heksagonacja lub Ipamorelin. W takiej konfiguracji peptydy z rodziny GHRP będą stymulować uwalnianie hormonu wzrostu, zaś MOD-GRF będzie wzmacniać jego aktywność.

Jakie są konsekwencje użycia MOD-GRF 1-29?

Peptyd ten jest bardzo skuteczny, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu. Pomaga też w zakresie we wzmocnieniu mięśni, a także wpływa na lepszą regenerację podczas snu. Środek ten znajduje zastosowanie głównie w kulturystyce, a także jest wykorzystywany przez niektórych sportowców oraz osoby, które są niezwykle aktywne fizycznie i zależy im na szybkim zbudowaniu masy mięśniowej. MOD GRF 1-29 ma działanie anaboliczne i zwiększa aktywność IGF-1 na mięśnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zbudować imponujące mięśnie. Często jest też łączony z . Sportowcy łączą sterydy enantan testosteronu, cypionian testosteronu, Sustanon 250, propionian testosteronu, stanozolol, dekanian nandrolonu, enanatol trenbolonu, tri-trenbolon. Prawidłowa kompilacja tych środków pozwala na znaczące zwiększenie aktywności peptydu. Dodatkowo środek ten sprawia, że nasza skóra wygląda dużo gładziej oraz młodziej. Ma też olbrzymi wpływ na prędkość gojenia się ran i leczenia urazów. Sam peptyd nie musi być stosowany cyklicznie ani stale. Jego zastosowanie jest właściwe wtedy, gdy nadejdzie konieczność zwiększenia masy mięśniowej oraz zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Stałe stosowanie zaleca się, kiedy celem jest trwały wzrost poziomu hormonu wzrostu.

Jak stosować peptyd MOD-GRF 1-29?

Dawka MOD GRF 1-29 powinna być przyjmowana co jakiś czas. Jeśli chcemy wykonywać jeden zastrzyk dziennie, to najlepszym czasem jest chwila bezpośrednio przed zaśnięciem. Optymalnym rozwiązaniem jest jednak stosowanie dwóch zastrzyków dziennie. Na noc oraz na rozpoczęcie dnia. Wstrzyknięcie może być podskórne, domięśniowo lub dożylnie, w zależności od preferencji osobistych. Jeśli jest to pożądane, należy użyć roztworu MOD GRF 1-29. Sam peptyd jest bowiem dostarczany jako liofilizowany proszek w szklanej fiolce. Rozcieńczenie powinno następować w dawce dwóch miligramów środka w stosunku do dwóch mililitrów wody. Gotowy peptyd wstrzykuje się zastrzykom insuliny. Rozcieńczony peptyd można przechowywać w lodówce, ale nie dłużej niż przez kilka tygodni. Sam środek powinien znajdować się cały czas w miejscu zaciemnionym, suchym oraz chłodnym.

Czy przy stosowaniu peptydu MOD-GRF 1-29 występują efekty uboczne?

Niekiedy przy zastosowaniu środka mogą pojawić się efekty uboczne. Związane są one zazwyczaj z nadmiernym zastosowaniem hormonów wzrostu i aby ich uniknąć, należy wtedy zmniejszyć dawkę lub odstawić środek. Niepożądane efekty uboczne to między innymi bóle nadgarstka, zwiększenie ilości wody w organizmie oraz zmniejszenie wrażliwości na insulinę. Powodem tego jest stymulacja wyższej produkcji hormonu wzrostu i zaburzenia gospodarki wodnej organizmu. Sam środek przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i nie powinien być pod żadnym pozorem stosowany u dzieci. Nie jest też wskazany dla osób, które cierpią z powodu chorób układu krążenia oraz mają kłopoty z sercem. Wszelkie dolegliwości układu sercowo – naczyniowego też są tutaj przeszkodą do stosowania środka. W razie, gdyby po zastosowaniu peptydu pojawiły się poważne kłopoty ze zdrowiem, należy natychmiast odstawić środek i skontaktować się ze swoim lekarzem specjalistą. W trakcie kuracji należy powstrzymać się przed piciem alkoholu i zachować zróżnicowaną oraz zdrową dietę. Nie wolno pod żadnym pozorem zażywać narkotyków. Ważne jest też, aby przestrzegać wszelkich zaleceń producenta i nigdy nie przekraczać zalecanej dobowej dawki. Jeśli chcemy podwyższyć stosowaną dawkę środka, to należy ten fakt skonsultować z osobami kompetentnymi jak lekarz. Sam peptyd można dostać w renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się kupowania produktu w punktach co do których mamy realne podejrzenia, że środki tam sprzedawane mogą być podrobione lub sprzedawca skłonny jest do oszustwa. Sam produkt jest bezpieczny dla naszego zdrowia i życia, ale producent nie może odpowiadać za działanie podróbek o nieznanym i niesprawdzonym podczas badań klinicznych składzie. Szczególnie należy uważać na produkty już używane. Nie wolno nam korzystać ze środka, jeśli ten jest sprzedawany z trzeciej ręki, zwłaszcza kiedy nie mamy do danej osoby zaufania. Bardzo ważne jest też właściwie przechowywania produktu oraz staranne dobieranie igieł i strzykawek. Należy korzystać tylko z nierozpakowanych produktów tego typu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE