peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYMOD GRF 1-29 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

MOD GRF 1-29
Bioniche Pharma

MOD GRF 1-29 MOD GRF 1-29 MOD GRF 1-29 MOD GRF 1-29 MOD GRF 1-29

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 70 zł 70 zł
3 10 mg 65 zł 195 zł
5 10 mg 60 zł 300 zł
10 10 mg 55 zł 550 zł

Mod GRF zwiększa naturalną produkcję hormonu wzrostu, promując wzrost mięśni, utratę tłuszczu, elastyczność, szybszy powrót do zdrowia oraz poprawę ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Co to jest zmodyfikowany GRF 1-29?

Mod-GRF 1-29 to syntetyczna wersja hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), substancji chemicznej w organizmie odpowiedzialnej za stymulowanie naturalnej produkcji hormonu wzrostu. Czasami określany jako CJC-1295 bez DAC, jest klasyfikowany jako sekretagog hormonu wzrostu, związek, który stymuluje zwiększone wydzielanie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej. Chociaż podobny do Sermoreliny, Mod-GRF ma cztery substytucje aminokwasów w swojej strukturze chemicznej, stąd alternatywna nazwa „tetrasubstituted” GRF 1-29. Zmiany te skutecznie zwiększają stabilność Mod GRF podczas przechowywania, transportu i podawania, jednocześnie zwiększając jego powinowactwo do receptora GHRH.
Podobnie jak naturalny GHRH w organizmie, Mod-GRF działa poprzez wiązanie z receptorem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (lub GHRHr) w przedniej części przysadki mózgowej. Tam działa na rzecz wzmocnienia pulsacyjnego uwalniania GH, co w konsekwencji powoduje wzrost produkcji IGF-1. Mod GRF działa najskuteczniej, gdy jest podawany jednocześnie z uwalnianiem GH w organizmie. Można to osiągnąć przez czasowe podawanie z naturalnym uwalnianiem GH w organizmie lub przez podawanie go wraz z GHRP w celu dalszego wzmocnienia efektów obu peptydów.

Ponieważ wywiera swoje działanie w podobny sposób jak GHRH, zmodyfikowany pozytywny wpływ GRF na produkcję GH jest modulowany przez mechanizm ujemnego sprzężenia zwrotnego zainicjowany przez somatostatynę, hormon endogenny znany również jako hormon hamujący wzrost hormonu wzrostu (GHIH). Ma to kilka pozytywnych efektów, z których pierwszym jest zapobieganie ekstremalnym, niezdrowym poziomom hormonu wzrostu w organizmie. Po drugie, pozwala na bardziej naturalne wzorce fluktuacji stężeń GH. Oba pomagają uniknąć negatywnych skutków ubocznych, które często towarzyszą podawaniu sztucznego hGH.

Dodatkowo, jego naturalny mechanizm działania pozwala na zachowanie osi podwzgórze-przysadka-somatotropowa, zapobiegając zatrzymaniu produkcji hormonów, które zwykle towarzyszy bezpośredniemu zastąpieniu syntetycznym hGH. Ponadto wykazano również, że poprawia jakość snu, wydłużając czas regeneracyjnego snu wolnofalowego i wzmacniając związane z nim wydzielanie hormonu wzrostu, jednocześnie zmniejszając wytwarzanie kortyzolu (hormonu stresu katabolicznego).

Jakie korzyści daje nam Mod GRF 1-29?

Mod GRF 1-29 stymuluje zwiększoną produkcję naturalnego hormonu wzrostu. To sprzyja większej masie mięśniowej i beztłuszczowej masie ciała, zmniejszeniu tkanki tłuszczowej oraz poprawie regeneracji po urazach i sesjach treningowych. Ponadto promuje głębszy, bardziej spokojny sen, większą elastyczność i zdrowie stawów oraz poprawę ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Hormon wzrostu jest kluczowym składnikiem wielu procesów fizjologicznych, wywierając znaczący wpływ na poprawę siły, energii, elastyczności, witalności i ogólnego samopoczucia. Rzeczywiście, związany z procesem starzenia spadek produkcji hormonu wzrostu jest odpowiedzialny za wiele wyniszczających skutków często związanych z wiekiem.

Zwiększone poziomy hormonu wzrostu (GH) stymulują również większą produkcję insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1) w organizmie, co dodatkowo poprawia ogólną kondycje organizmu wraz z przyspieszonym wzrostem tkanki mięśniowej. Co ważne, ponieważ Mod-GRF stymuluje produkcję naturalnego hormonu wzrostu, zwykle nie występuje żadne negatywne działanie niepożądane związane z podawaniem syntetycznego hGH. Pozwala to uniknąć zatrzymania produkcji naturalnego hormonu wzrostu, a także działań niepożądanych, takich jak akromegalia i zespół cieśni nadgarstka, czyli warunki, które zwykle wynikają z ekstremalnych, nienaturalnych ilości hormonu wzrostu w organizmie.

Jak stosować Mod GRF 1-29?

Mod GRF zwykle podaje się 1-3 razy dziennie w dawkach 100 μg na podanie. W celu zapobiegania starzeniu się 100 mcg można podawać raz dziennie przed snem. Ten protokół może zapewnić znaczny wzrost produkcji hormonu wzrostu w czasie, jednocześnie odzwierciedlając naturalne wzorce uwalniania GH. W celu zwiększenia siły lub zwiększenia wydajności 100 mcg można podawać 3 razy dziennie w połączeniu z GHRP (jak wspomniano powyżej). Wyższa dawka Mod GRF w połączeniu z zastosowaniem GHRP może zapewnić znaczny wzrost produkcji hormonu wzrostu. Ułatwi to wzrost mięśni, utratę tłuszczu i powrót do zdrowia po treningu i kontuzji.

Co ważne, dawki powinny być zawsze monitorowane i dostosowywane przez lekarza przepisującego na podstawie indywidualnych wyników. Dobrą praktyką jest rozpoczęcie od bardziej zachowawczej dawki na początku, zwiększając ją tylko w razie potrzeby w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Pomaga to uniknąć nadmiernych dawek, które mogą prowadzić do niepożądanych efektów ubocznych.

Czy podanie peptydu powoduje jakieś skutki uboczne?

Skutki uboczne Mod GRF są zazwyczaj łagodne i zależne od dawki, przy czym działania niepożądane występują rzadko przy umiarkowanych poziomach dawkowania. Zasadniczo po pierwszym podaniu mogą wystąpić łagodne uderzenia gorąca, nudności, niestrawność, zawroty głowy i / lub ból głowy. Reakcje te mają tendencję do zanikania po wielokrotnych wstrzyknięciach. Możliwe są również uczucie zmęczenia lub letargu, ponieważ hormon wzrostu może zwiększyć pragnienie snu, a także jego jakość i zdolności regeneracyjne.
Nadmierne dawki Mod GRF 1-29 mogą również prowadzić do mrowienia lub drętwienia rąk i stóp. Zatrzymywanie wody może być kolejnym znakiem, że dawka jest zbyt wysoka i należy ją zmniejszyć. Jak zawsze zaleca się zaprzestanie używania i natychmiastowe skontaktowanie się z lekarzem, jeśli podejrzewa się jakiekolwiek negatywne skutki uboczne.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE