peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

WZÓR Z CMS:


59.00
Ilość
- +

NALT
BIOLAB

NALT

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 500 mg 59 zł 59 zł
3 60 capsules x 500 mg 54 zł 162 zł
5 60 capsules x 500 mg 49 zł 245 zł

NALT, czyli N-acetyl-L-tyrozyna, to aminokwas, który jest prekursorem neurotransmiterów dopaminy, noradrenaliny i adrenaliny. NALT jest więc często stosowany jako suplement nootropowy, który może wspomagać pracę mózgu i poprawiać funkcje poznawcze. N-Acetylo-L-Tyrozyna jest prekursorem dopaminy, która jest bardzo ważnym neuroprzekaźnikiem, który wpływa m.in. na dobre samopoczucie. Dopamina odgrywa odgrywa ważną rolę w wielu funkcjach organizmu, zwłaszcza w pamięci, kontroli motorycznej i uwagi.

Pozytywne właściwości NALT

•    Poprawa funkcji poznawczych- NALT może poprawiać koncentrację, pamięć i uczenie się. W badaniach wykazano, że NALT może poprawiać wyniki testów pamięci, zarówno u osób zdrowych, jak i u osób z zaburzeniami pamięci, takimi jak choroba Alzheimera.

•    Zmniejszenie stresu - NALT może pomagać zmniejszać stres i jego negatywne skutki, takie jak zmęczenie, rozdrażnienie i bóle głowy, może wyraźnie zwiększyć tolerancję na niego oraz przyspieszyć regenerację po nim.

•    Poprawa nastroju - NALT może poprawiać nastrój i zmniejszać objawy depresji. NALT może zwiększać poziom energii i poprawiać wydolność fizyczną. W badaniach wykazano, że NALT może zwiększać wydzielanie katecholamin, które są hormonami odpowiedzialnymi za stymulację układu nerwowego. 

•    Lekkie działanie stymulujące - Tyrozyna w ustroju może ulec konwersji do L-DOPA, a ta z kolei jest już bezpośrednim prekursorem do produkcji dopaminy oraz noradrenaliny. Suplementacja NALT daje delikatne efekty, o mniej agresywnym charakterze niż typowe stymulanty.

•    Wpływ na hormony tarczycy - Tyrozyna może jednak pójść zupełnie inną ścieżką i zostać wykorzystana nie do produkcji L-DOPA (dalej dopamina, noradrenalina..), a do hormonów tarczycy. Po suplementacji tyrozyny można spodziewać się potencjalnego wzrostu poziomów FT4 i FT3.

Dawkowanie

Suplementację warto rozpocząć od 1-2 kapsułek w ciągu dnia i w razie potrzeby ją zwiększyć. 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE