peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 NOOTROPYPEA+HORDENINE 
WZÓR Z CMS:


219.00
Ilość
- +

PEA+HORDENINE
BIOLAB

PEA+HORDENINE

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 300 mg 219 zł 219 zł
3 60 capsules x 300 mg 214 zł 642 zł
5 60 capsules x 300 mg 209 zł 1045 zł

PEA + Hordenina

PEA (Fenyloetyloamina), to amina, pochodna aminokwasu fenyloalaniny. PEA jest naturalnie syntetyzowana w układzie nerwowym poprzez enzymatyczną dekarboksylację fenyloalaniny. Ze względu zaś na jej udział w gospodarce neurofizjologicznej, fenyloetyloaminę klasyfikuję się jako neurotransmiter monoaminowy. Jej rola polega na stymulacji mózgu do uwalniania innych neuroprzekaźników ze swojej grupy katecholamin tj. dopamina, noradrenalina, adrenalina. W mózgu oddziałuje na różne układy neuroprzekaźnikowe, pobudzając je do syntezy. Ze względu na to zaliczana jest również do neuromodulatorów. Ponadto podnosi ciśnienie krwi oraz reguluje poziom glukozy, kontrolując tym samym apetyt. Działa więc jak związek termogeniczny, który pomaga redukować tkankę tłuszczową. Działa stymulująco na układ nerwowy, podnosi poziom sił witalnych, poprawia nastrój, zwiększa odporność na stres, poprawia funkcje kognitywne oraz sprawność fizyczną.

Hordenina jest związkiem organicznym z grupy alkaloidów fenyloetyloaminowych, który produkowany jest przez wiele gatunków roślin. Jest naturalnym inhibitorem monoaminooksydazy (MAO-B) czyli enzymu odpowiedzialnego za rozkład neuroprzekaźników monoaminowych, takich jak np. dopamina czy noradrenalina. Hordeninę zalicza się do grupy substancji nootropowych, gdyż jej suplementacja skutkuje zwiększonym poziomem energii i motywacji do działania, a także znaczną poprawą sprawności intelektualnej. Ponadto wpływa pozytywnie na performance spoortowy, zwiększając wydolność oraz przyspieszając metabolizm. Wpływa także na uwalnianie gastryny, odpowiedzialnej za stan błony śluzowej żołądka. Istotne jest również fakt, że może być pomocnym narzędziem przy redukcji masy ciała. Wykazano także, że hordenina działa pozytywnie na skórę, pomagając zachować jej zdrowy wygląd. Pea+hordenina to suplement doskonale się uzupełniający, zwiększa poziom katecholamin i blokuje ich rozpad przez co wykazują dłuższe działanie na organizm. 

Zalety stosowania Pea + Hordenina

Zwiększony poziom energii i sił witalnych
Poprawa sprawności intelektualnej 
Poprawa i stabilizacja nastroju
Wzrostu poziomu motywacji
Pozytywny wpływ na skórę
Przydatny przy redukcji masy ciała
Działa antystresowo
Niweluje odczucie zmęczenia

Dawkowanie

1-2 kaps dziennie

Środki ostrożności

Nie należy zażywać iMAO-B razem z lekami z grupy SSRI. Zażywanie iMAO-B może być niebezpieczne ze względu na liczne interakcje.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE