peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPEG- MGF 
WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

PEG- MGF
Bio- Peptide

PEG- MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 105 zł 105 zł
3 5 mg 100 zł 300 zł
5 5 mg 95 zł 475 zł
10 5 mg 90 zł 900 zł

Co to jest PEG-MGF?

Mechaniczny czynnik wzrostu (MGF) jest peptydem anabolicznym występującym w tkance mięśniowej, kostnej, ścięgnistej, nerwowej i sercowej po okresach zwiększonego stresu. Jest to wariant rozszczepienia lub izoforma insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1), znanego również jako IGF-1Ec. MGF działa w celu zwiększenia proliferacji komórek macierzystych w danych tkankach, umożliwiając szybszą regenerację. PEG-MGF stosuje się do poprawy miejsca i celów systematycznych poprzez zwiększoną utratę mięśni i tłuszczu

Jakie zalety ma PEG-MGF

Niektóre efekty obejmują: szybką redukcję masy tłuszczowej ciała, a także zwiększenie wytrzymałości oraz poprawę odporności i elastyczności skóry, wzmocnienie kości, obniżenie poziomu cholesterolu i przyspieszenie regeneracji. Na tym etapie nie odnotowano żadnych szkodliwych skutków ubocznych. PEG-MGF stymuluje wzrost mięśni (hipertrofia); zwiększa szybkość wzrostu mięśni poprzez ćwiczenia. To też szybka naprawa istniejących komórek mięśniowych. Zwiększenie liczby komórek mięśniowych (hiperplazja); zmniejsza rozpad białek. Przede wszystkim MGF jest stosowany w stanach wymagających wzmocnienia anabolicznego, w tym naprawie kości i tkanek miękkich (np. Ścięgna, więzadła, mięśni) po urazie, sarkopenii (zanik mięśni), udarze lub zawale serca. MGF jest szczególnie korzystny dla osób wymagających zwiększonej regeneracji i budowy mięśni po ekscentrycznym obciążeniu mięśni.

Jak to działa?

Mechaniczny czynnik (MGF) wykazuje działanie miejscowe w mięśniach szkieletowych i nie może migrować przez organizm bez modyfikacji. Problem z syntetycznym czynnikiem mechanicznym (MGF) polega na tym, że jest on wprowadzany domięśniowo i jest na bazie wody, więc dostaje się do krwiobiegu. W ten sposób czynnik mechaniczny (MGF) pozostaje stabilny we krwi tylko przez kilka minut. MGF produkowany metodami ekologicznymi jest wytwarzany lokalnie i nie dostaje się do krwiobiegu. Jest również krótkotrwały, więc stabilność nie jest problemem. Ze względu na PEGylację czynnika mechanicznego (MGF), jest on prawie tak samo skuteczny, jak lokalnie wytwarzany czynnik mechaniczny (MGF), gdy jest stosowany domięśniowo. Osiąga się to poprzez otoczenie części peptydu strukturą wykonaną z glikolu polietylenowego, która może być przyłączona do cząsteczki białka. Grupy glikolu polietylenowego chronią peptyd, ale nie otaczają go całkowicie. Miejsca aktywne peptydu mogą nadal spełniać swoją funkcję biologiczną. W tym przypadku powłoka jest ujemnie naładowaną tarczą ochronną przed dodatnio naładowanymi związkami, które mogłyby wpływać na białko.
MGF jest wariantem splicingowym genu IGF, który zwiększa liczbę komórek macierzystych w mięśniach i umożliwia włóknom mięśniowym łączenie się i dojrzewanie. Jest to proces niezbędny prowadzący do wzrostu mięśni. Naturalny MGF jest zaś produkowany jedynie lokalnie i nie dostaje się do krwiobiegu. Syntetyczny MGF jest na bazie wody i dostaje się do krwiobiegu po podaniu domięśniowym. MGF jest stabilny we krwi tylko przez kilka minut. Badania jasno udowodniły, że PEG-MGF pomaga zwiększyć liczbę komórek macierzystych mięśni, dzięki czemu więcej komórek może się łączyć i stać się częścią dorosłych komórek mięśniowych.

Jak stosować PEG-MGF?

PEG-MGF jest dostępny we wstrzyknięciach podskórnych. Ponieważ MGF ma stosunkowo krótki okres półtrwania (5-7 minut), MGF jest pegylowany. Pegylacja to dodanie glikolu polietylenowego (PEG) do peptydu. Dodanie grupy PEG to bezpieczny i skuteczny sposób na wydłużenie okresu półtrwania MGF do 48-72 godzin. Grupa PEG nie wiąże się z innymi substancjami w organizmie i jest szybko wydalana z moczem

Stosowanie PEG MGF w cyklu lub poza cyklem spowoduje znacznie szybszy powrót do zdrowia. Podobnie jak w przypadku zwykłych peptydów PEG MGF dostępny jest w formule, delikatnego proszku, który następnie trzeba rozpuścić w wodzie bakteriostatycznej i przechowywać w lodówce. PEG MGF nie musi być stosowany regularnie, dlatego że ma długi okres półtrwania (kilka dni). Krąży w organizmie, wiążąc się z receptorami, w których nastąpiło uszkodzenie mięśni. Powinien być podawany po wysiłku lub w dni regeneracji, kiedy chcesz odpocząć. Ponieważ Mechano-Growth Factor jest odmianą IGF-1, nie powinieneś używać MGF-Pre-Workout, ponieważ musi walczyć o pozycję z IGF-1, ponieważ oba próbują związać się z tym samym receptorem. IGF-1 ma znacznie silniejsze powinowactwo wiązania niż MGF.

Stosuje się go przez miejscowe wstrzyknięcie bezpośrednio do mięśnia bezpośrednio po treningu lub wstrzyknięcie podskórne w warstwę tłuszczu
Przygotowanie do wstrzyknięcia: dodać 1 ml (100 jm) jałowego roztworu do fiolki PEG MGF. Każde 200 mcg odpowiada wtedy 0,1 ml (10 IU).

Dawkowanie. Przygotowanie do wstrzyknięcia: 1 ml (100 IU) jałowego roztworu do PEG -MGF- Podaj fiolki. Każde 200 mcg odpowiada wtedy 0,1 ml (10 IU).

Dawka PEG-MGF 1: 200 mcg (10 IU) PEG-MGF dzieli się dwustronnie pomiędzy trenowane mięśnie, tj. 100 mcg lewa strona, 100 mcg prawa strona.

PEG-MGF dawka 2: 200 µg (10 IU) PEG-MGF Do wstrzyknąć do tłuszczu brzusznego dawki PEG-MGF na fiolkę: 10 x 200 mcg dawek (10 dawek na fiolkę)                    

OSTATNIO PRZEGLĄDANE