peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPEG- MGF 
WZÓR Z CMS:


85.00
Ilość
- +

PEG- MGF
Bioniche Pharma

PEG- MGF PEG- MGF PEG- MGF PEG- MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 85 zł 85 zł
3 10 mg 80 zł 240 zł
5 10 mg 75 zł 375 zł
10 10 mg 70 zł 700 zł

Czym jest PEG MGF?

Mechaniczny czynnik wzrostu MGF odnosi się do rodzaju insulinopodobnego czynnika wzrostu i powstaje w wątrobie pod wpływem hormonu wzrostu w odpowiedzi na uszkodzenie tkanki mięśniowej po wysiłku. MGF pomaga zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową poprzez aktywację komórek macierzystych mięśni podczas uszkodzenia tkanek. Wzrost tkanki mięśniowej jest spowodowany przerostem (przyspieszenie podziału komórek) i przerostem (wzrost objętości komórek). Wiadomo, że gdy ciało zmaga się z niektórymi chorobami lub starzeniem się, masa mięśniowa maleje. Wynika to ze zmniejszenia wydzielania naturalnego hormonu wzrostu i utraty zdolności do stosowania MFR (mechanicznego czynnika wzrostu). MGF po wstrzyknięciu rozpada się po kilku minutach, a aby uzyskać przynajmniej pewien efekt leku, należy wykonywać zastrzyki co pół godziny lub godziny. Aby zwiększyć okres półtrwania, stosuje się pegylację. Jest to proces przyłączania substancji zwanej glikolem polietylenowym do cząsteczki białka. Ciało ludzkie nie reaguje na glikol polietylenowy lub PEG, który tworzy ochronę wokół peptydu lub białka i wydłuża okres półtrwania. W przypadku substancji podatnych na działanie enzymów stosuje się pegylację. PEG jest nietoksyczną obojętną substancją o strukturze i elastyczności, która chroni grupy aminowe. Specjalny środek PEG nie objawia się w ciele i jest całkowicie bezpieczny. Glikol polietylenowy jest często stosowany jako baza lub środek wiążący do żywności, kosmetyków lub jako wypełniacz w środkach farmaceutycznych. Pegylacja sprawia, że stosowanie leku jest łatwiejsze i bardziej skuteczne, zmniejsza dawkowanie i poprawia strawność.

Jakie zalety ma PEG MGF?

PEG MGF jest wykorzystywany do regeneracji mięśni. Wiąże się z receptorami i odzyskuje uszkodzone tkanki mięśniowe. Sygnalizuje również wzrost komórek satelitarnych. Dlatego zyskujesz szybszy i większy wzrost. Zasadniczo, oprócz istniejącego wzrostu mięśni, tworzysz nowy wzrost mięśni. Teoretycznie może to być pomocne dla kulturystów, ale także związanych z wiekiem problemów i stanów związanych z utratą mięśni. Zaletą PEG MGF w porównaniu z poprzednimi wariantami IGF jest to, że możesz go użyć, aby uzyskać więcej z niego, niż tylko naprawa i regeneracja po uszkodzonej tkance mięśniowej. Jest to wyjątkowa zdolność do wzrostu mięśni w miejscu, w którym jest pożądana. Peptyd ten pozwala uzyskać beztłuszczową masę mięśniową, odzyskać zdrowie po kontuzjach. Znacząco zwiększa syntezę białek.

Jak stosować PEG MGF?

PEG MGF podaje się 2-3 razy w tygodniu za 200–400 mcg. Zwiększenie dawki nie daje lepszego efektu, więc przestrzegaj zalecanych dawek. Zastrzyki podaje się rano i w dni treningowe 1-2 godziny przed rozpoczęciem zajęć lub, jeśli to możliwe, bezpośrednio po treningu, aby zmaksymalizować wydzielanie fizjologiczne. Opcja po treningu jest bardziej preferowana, ale nie jest niezbędna. Czas trwania kursu wynosi 7-9 tygodni, ale może się wydłużyć. PEG MGF podaje się podskórnie lub domięśniowo. Lek nie jest stosowany wewnętrznie, ponieważ jest szybko niszczony w przewodzie pokarmowym, z reguły MFR podaje się podskórnie. Proszek jest ważny przez 36 miesięcy, gdy jest przechowywany w lodówce w temperaturze +2 - + 8 ° C.

Jakie znaczenie PEG MGF ma w kulturystyce?

Całkowite doświadczenie w stosowaniu mechanicznego czynnika wzrostu wykazało, że 5-tygodniowy przebieg leku powoduje:
Wzrost mięśni z powodu hiperplazji (przyspieszenie podziału komórek), przerostu (zwiększenie objętości komórek) i przedłużenia ich życia, w każdym wieku;
Zmniejszenie odsetka tkanki tłuszczowej średnio o 5-6%;
Zwiększona wytrzymałość;
Zwiększona ulga mięśni;
Wzrost nowych naczyń w mięśniach i kościach (udowodniony przez Deng M, Wang Y. w 2012 r.).
Dodatkowe efekty:
Zwiększona obrona immunologiczna
Poprawa właściwości skóry;
Niższy poziom cholesterolu;
Wzmocnienie kości;
Przyspieszone odzyskiwanie;
Efekt neuroprotekcyjny (chroni układ nerwowy).

Czy stosowanie PEG MGF ma jakieś skutki uboczne?

Mechaniczny czynnik wzrostu działa na materiał genetyczny komórek, co hipotetycznie może prowadzić do pewnych skutków ubocznych. W skrajnych przypadkach długotrwałego użytkowania może pojawić się przerost mięśnia sercowego (serce). Badanie z 2010 r. Przeprowadzone przez Armakolas A, Philippou A. potwierdziło udział mechanicznego czynnika wzrostu w bardzo rzadkich przypadkach związanych z licznymi przedawkowaniami w biologii raka prostaty u ludzi.

Gdzie kupować PEG MGF?

Bardzo ważne jest, aby peptyd kupować jedynie w znanych i renomowanych sklepach internetowych. W innym przypadku możemy natrafić na podróbki. Od 2005 r. Pegylowany czynnik wzrostu mechanicznego jest dostępny na czarnym rynku i często jest kupowany przez Internet. Najczęściej jest importowany do Rosji z Chin. W 2012 r. Podróbki znaleziono w 90% przypadków, ponieważ produkcja pegylowanego MGF jest bardzo trudna i droga, dlatego oryginalne leki tej klasy są wytwarzane tylko w dużych laboratoriach i sprzedawane po wysokich kosztach. Ponadto brak oznakowania na butelkach może po raz kolejny udowodnić, że zostały zakupione osobno, a następnie wypełnione jakąś neutralną substancją w proszku lub jest to banalna gonadotropina bez etykiety. Brak efektu w zdecydowanej większości przypadków potwierdzają liczne recenzje na forach. W niektórych sytuacjach pozytywne wyniki tłumaczy się efektem placebo lub tanim środkiem anabolicznym w kompozycji. Dlatego nie zaleca się kupowania leku w okazyjnej cenie z podejrzanych źródeł.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE