peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPEG- MGF 
WZÓR Z CMS:


175.00
Ilość
- +

PEG- MGF
Nouveaux

PEG- MGF PEG- MGF

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 175 zł 175 zł
2 10 mg 170 zł 340 zł
3 10 mg 165 zł 495 zł
4 10 mg 155 zł 620 zł
5 10 mg 145 zł 725 zł

PEG-MGF- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

PEG-MGF jest stosowany przez kulturystów i sportowców już od kilku lat. Podczas  ćwiczeń IGF-1 jest uwalniany w mięśniach. W tym momencie, bezpośrednio po mechanicznym użyciu mięśnia, gen IGF-I jest przekształcany w MGF, który inicjuje przerost i naprawę miejscowego uszkodzenia mięśni. Robi to zarówno poprzez aktywację komórek macierzystych mięśni i komórek satelitarnych, jak i poprzez różne inne procesy anaboliczne. Różni się od IGF-1 głównie dzięki sekwencji na C-końcu peptydu.

PEG-MGF jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

Gdy do mięśnia wprowadzane jest przeciążenie mechaniczne (jak trening siłowy), gen IGF-1 uwalnia się i jest w różny sposób łączony podczas reakcji ciała. Początkowo jest on łączony w celu wytworzenia głównie IGF-1Ec (zwanego wariantem splotu MGF IGF-1). To wczesne łączenie stymuluje komórki satelitarne do aktywacji. To z kolei pozwala na aktywację dodatkowych nieuszkodzonych jąder do wzrostu nowego włókna mięśniowego i tkanki. Pojawienie się PEG-MGF inicjuje również zwiększoną regulację nowej syntezy białek. Po tym początkowym łączeniu IGF-1 z PEG-MGF, produkcja zmienia się w kierunku systemowego uwalniania IGF-1 z wątroby, co również reguluje syntezę białek.
Uważa się, że wzrost stężenia IGF-1 w trakcie fazy gojenia, odrastania i naprawy mięśni jest podstawowym mechanizmem anabolicznym, dzięki któremu organizm wytwarza nowe mięśnie. PEG-MGF jest dostępny jako peptyd do wstrzykiwania i okazało się, że wstrzyknięcie powoduje miejscowy wzrost mięśni.

Inne obserwowane efekty użycia:

•    poprawa regeneracji mięśni szkieletowych
•    poprawiona gęstość kości
•    skuteczniejsza regeneracji po kontuzji

 

Działania niepożądane

Negatywnym skutkiem ubocznym związanym przede wszystkim z czynnikiem wzrostu mechanicznego jest hipoglikemia. Za ten stan, powszechnie określany jako niski poziom cukru we krwi, odpowiada zwiększona wydajność funkcjonalności komórkowej, którą stymuluje peptyd. Badania naukowe oparte na testach na zwierzętach wykazały również, że temu negatywnemu efektowi ubocznemu można przeciwdziałać dzięki zwiększeniu spożycia glukozy przez badane zwierzę.

Inne potencjalne negatywne skutki uboczne, zaobserwowane podczas badań naukowych na zwierzętach, obejmują spadek ciśnienia krwi, obrzęk kończyn i zwiększone nieprawidłowości sercowo-naczyniowe aż do zatrzymania krążenia włącznie. Badania naukowe wykazały, że potencjalne negatywne skutki uboczne są mniej prawdopodobne niż teoretyczne korzyści pozytywne.

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka PEG-MGF:
•    200-400 mikrogramów kilka razy w tygodniu

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest PEG-MGF?

MGF jest mechanicznym czynnikiem wzrostu, który wpływa na zwiększenie liczby komórek macierzystych w mięśniach oraz regeneruje włókna. Ten proces powoduje wzrost mięśni u dorosłych. Naturalne MGF jest stabilne i nie podróżuje po naszym krwiobiegu. Natomiast syntetyczny MGF na bazie wody, gdy podaje się go domięśniowo, przemieszcza się do krwi. Samo MGF jest produkowane naturalnie, kiedy włókna mięśniowe są niejako rozrywane przez wysiłek podejmowany przez nie. Dzieje się to podczas wysokiej aktywności fizycznej człowieka i podejmowaniu działań na granicy naszej siły i wytrzymałości. Wydzielanie czynnika MGF stymuluję wzrost mięśni, tworząc nowe włókna mięśniowe, sprzyja retencji azotu i zwiększa syntezę białek. Sam produkt został zbadany klinicznie i we wszelkich badaniach doświadczalnych, w których MGF podawano domięśniowo, nastąpił wzrost o dwadzieścia procent w stosunku do masy włókien mięśniowych w ciągu dwóch tygodni. W dalszych badaniach, które trwały cztery miesiące IGF powodował dwudziestoprocentowy wzrost masy mięśni. MGF okazał się zatem silniejszym środkiem. MGF dodatkowo współpracuje z mechanicznym czynnikiem wzrostu. Wydzielina ta wytwarza się za pomocą przeciwwagi efektów komórkowych różnicowanych terminalnie, co powoduje wzrost i naprawę tkanki mięśniowo-szkieletowej. Innymi słowy, nie tylko odgrywa rolę w regulacji tkanki mięśni szkieletowych, ale również hamuje ostatni etap różnicowania komórkowego, w których komórki nie działają. PEG MGF dodatkowo wydłuża okres półtrwania mechanicznego czynnika wzrostu poprzez proces nazwany jako PEGilacja. W istocie proces ten pozwala na kowalencyjne łączenie między peptydem a wydzieliną. To z kolei służy do mocowania oraz jako bariera ochronna dla mechanicznej cząsteczki czynnika wzrostu. Sposób ten umożliwia wydzielinie przemieszczanie się za pośrednictwem krwi, bez odczuwania poziomu degradacji, które występują w innych przypadkach.

Jak działa i na co wpływa stosowanie PEG MGF?

Badania naukowe ustaliły, że stosowanie PEG MGF prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej, a także wzrostu oraz szybszej regeneracji tkanek. Stosowanie środka powoduję także lepszą regenerację mięśni szkieletowych. Ponieważ PEG MGF wykazało przedłużenie okresu półtrwania mechanicznego czynnika wzrostu do sposobów inicjowania pegylacji, to badania wykazały, że obecność peptydu może zwiększyć zdolność do budowy i naprawy tkanki mięśniowej, szkieletowej w znacznie bardziej efektywny sposób. Dodatkowo środek powoduję, że poprawia się znacznie gęstość kości, a sam środek powoduję zwiększenie ilości minerału kostnego. To znaczy, że nasze kości są mocniejsze, trwalsze i mniej podatne na przerwania i złamania. Ostatecznie przyśpiesza się proces odzyskiwania sprawności po urazie. Z kolei badania na zwierzętach pokazały, że PEG MGF ma pozytywny wpływ na układ krwionośny w przypadku niedokrwienia. Zwiększa bowiem dopływu krwi do tkanek, co z kolei powoduje, że niedobór tlenu i glukozy nie występuje, a to z kolei niezbędne jest do prawidłowego metabolizmu komórkowego.

Jak prawidłowo stosować PEG MGF?

Peptyd PEG MGF powstaje z połączenia glikolu polietylenowego. Aby móc go zastosować należy rozcieńczyć środek w sterylnym roztworze i zaaplikować za pomocą zastrzyku bezpośrednio do mięśnia po wyczerpującym treningu. Można też wstrzyknąć środek w tkankę tłuszczową. Samo dawkowanie nie powinno przekraczać stu mcg. Wstrzyknięcie powinno odbywać się w jedną i drugą stronę mięśnia.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne PEG-MGF?

Sam środek nie wykazuje skutków ubocznych. U niektórych użytkowników w miejscu wstrzyknięcia mogą pojawić się zaczerwienienia, które jednak szybko znikają oraz lekki ból, który jest spowodowany samą iniekcją. Jednak nie wolno nam przekraczać zalecanej dawki przez producenta, a kiedy chcemy to zrobić, to wcześniej należy koniecznie przeprowadzić konsultacje z lekarzem specjalistą. Środek ten jest przeznaczony dla osób zdrowych oraz pełnoletnich. PEG MGF nie może być używany przez osoby niepełnoletnie, a także, jeśli dany użytkownik posiada uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie. Łączenie peptydu z innymi podobnymi w działaniu środkami, powinno odbywać się wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Jeśli jesteśmy w trakcie kuracji jakimkolwiek lekiem lub cierpmy na jakąkolwiek chorobę, lub przypadłość, to zastosowanie środka, także powinno odbyć się dopiero po konsultacji z lekarzem, aby na sto procent wykluczyć możliwość powikłań lub problemów związanych ze stymulowaniem się leków. Nie wolno nam w trakcie kuracji zażywać narkotyków ani też spożywać dużej ilości alkoholu. Należy także zachować szczególną ostrożność, jeśli chodzi o higienę podczas kuracji. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie strzykawki oraz igły, które samodzielnie zakupiliśmy w aptece oraz takie, które nie zostały wcześniej przez nikogo rozpakowane. Zabronione jest używanie strzykawek i igieł od osób trzecich, a zwłaszcza przypadkowych. Sam środek możemy nabyć w renomowanych sklepach internetowych, gdzie nie istnieje podejrzenie, że dany sprzedawca handluje podrobionymi produktami, co do których składu nie mamy pewności, że jest on zgodny z deklaracją producenta.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE