peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPT- 141 
WZÓR Z CMS:


125.00
Ilość
- +

PT- 141
Bio- Peptide

PT- 141 PT- 141

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 125 zł 125 zł
3 10 mg 115 zł 345 zł
5 10 mg 105 zł 525 zł
10 10 mg 100 zł 1000 zł

Co to jest PT-141?

PT-141 lub inaczej bremelanotyd został opracowany z peptydu Melanotan 2, który jest wytwarzanym syntetycznie wariantem hormonu peptydowego, naturalnie wytwarzanego w organizmie, który stymuluje melanogenezę. PT 141 jest stosowany do leczenia zaburzeń funkcji seksualnych. Może być bezpiecznie podawany zarówno mężczyznom, jak i też kobietom. Wywiera silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i popęd płciowy. W odróżnieniu od innych środków tego typu peptyd ten nie ma żadnego wpływu na działanie układu naczyniowego, nie wpływa na pracę serca i układu sercowo – naczyniowego. Dlatego może być stosowany bezpiecznie przez osoby, które dotąd nie mogły korzystać z tego typu środków do walki z zaburzeniami erekcji. Badania laboratoryjne nad skutecznością stosowania tego leku zostały potwierdzone. I stwierdzono, że aktywnie poprawia on siłę, pobudzenie seksualne i możliwości fizyczne jednakowo u kobiet jak też oczywiście mężczyzn. W przypadku tych ostatnich jest wykorzystywany do leczenia zaburzeń erekcji, a u kobiet, jeśli występuje niska pobudliwość seksualna. Dodatkowo peptyd ma zdolność stymulowania produkcji melaniny, która wytwarzana jest w czasie opalania, dlatego podczas przyjmowania peptydu skóra nabiera brązowego koloru.

Jakie efekty ma PT-141?

Bezpośrednie efekty zastosowania to zwiększony popęd seksualny, zapobieganie zaburzeniom erekcji i impotencji u mężczyzn, a także zwiększone podniecenie u kobiet. Pierwsze efekty działania peptydu pojawiają się już po około godzinie, jednak maksymalny efekt działania zauważa się po upływie około czterech godzin. Sam peptyd utrzymuje się w organizmie do około ośmiu godzin. Dzięki temu jest to jeden z najbardziej efektywnych, a jednocześnie stosunkowo bezpiecznych środków, które dostępne są aktualnie na rynku.

Jak stosować PT-141?

Zanim zaaplikujemy środek, to musimy go wymieszać z wodą do iniekcji. Potrzebna nam będzie tutaj woda destylowana w ampułkach. Należy też zadbać, aby dobrane zostały odpowiednie proporcje. Ich niewłaściwie skomponowanie może zaburzyć prace środka, a nawet doprowadzić do zaniknięcia jego efektów lub pojawienia się skutków ubocznych. Właściwa proporcja to dziesięć miligramów środka i dwa mililitry wody. Sam preparat dostarcza się do organizmu poprzez zastrzyk podskórny. Korzystając ze strzykawki do podawania insuliny, należy wykonać zastrzyk w okolicach brzucha. Podczas przygotowywania roztworu butelkę obracać powoli, a peptyd rozpuszczać delikatnie. Nie możemy wstrząsać butelką. Dzięki temu sproszkowany peptyd rozpuści się prawidłowo. Dawka dla osoby początkującej nie może być wyższa niż trzysta mcg. Po pewnym czasie możemy nieco zwiększać dawkę, aż stopniowo dojdziemy do poziomu tysiąca mcg w jednym wstrzyknięciu. Przyjmowana dawka peptydu może być zwiększona lub zmniejszona w zależności od masy ciała, intensywności treningów, kondycji organizmu. Jedna fiolka zawiera około sześciu zastrzyków. Najlepsze efekty osiągamy zaś po trzech pierwszych godzinach po wstrzyknięciu, choć sam środek przebywa w naszym organizmie do ośmiu godzin. Należy też pamiętać o odpowiednim przechowywaniu środka. Powinien on znajdować się w chłodnym pomieszczeniu lub lodówce nie dłużej niż przez piętnaście dni. W przypadku wytrącenia się kryształów delikatnie ogrzać peptyd w dłoniach lub ciepłej kąpieli wodnej.

Jakie są efekty uboczne stosowania peptydu PT-141?

Najczęstszymi efektami niepożądanymi, które można zaobserwować u niektórych użytkowników, jest zaczerwienienie i swędzenie miejsca podania, wzrost ciśnienia, a także brak apetytu. Inne działania uboczne nie zostały stwierdzone, choć osoby, które mają problemy z ciśnieniem lub cierpią na jedną z chorób związanych z przyjmowaniem leków na ciśnienie, nie powinny korzystać z tego środka. Dodatkowo każda osoba, która w czasie kuracji przyjmuje jakikolwiek leki, które mogą zareagować z peptydem, powinna zgłosić ten fakt lekarzowi i dowiedzieć się, czy może bezpiecznie przyjmować środek. Lek jest stosunkowo bezpieczny, ale pod warunkiem, że nie przekraczamy dawki dziennej, która jest zalecana przez samego producenta. Nie wolno nam także pod żadnym pozorem przekraczać dawki maksymalnej oraz przyjmować na raz zbyt wielką ilość leku. W razie gdy pojawią się efekty, które nas zaniepokoją lub lek będzie mieć wpływ na nasze zdrowie oraz kondycje, należy natychmiast zaprzestać przyjmowania środka i bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem specjalistą. Aby zapewnić sobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa, należy też kupować lek tylko w sprawdzonych źródłach. Najczęściej są to renomowane i oczywiście uczciwie sklepy internetowe. Nie zaleca się kupowania leku tam, gdzie istnieje możliwość nabycia podróbki, lub mamy uzasadnione podejrzenia co do nieuczciwości sprzedawcy. Musimy pamiętać, że choć sam lek jest bezpieczny dla naszego zdrowia, to tylko pod warunkiem, że zawiera środek, który został przewidziany przez producenta. Stosowanie leków z niesprawdzonych źródeł może nas narazić na konsekwencje zdrowotne, a nawet na narażenie naszego życia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE