peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPT- 141 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

PT- 141
BIOWELL

PT- 141 PT- 141

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 130 zł 130 zł
5 10 mg 125 zł 625 zł
10 10 mg 120 zł 1200 zł

Czym jest PT- 141?

PT-141 ma bardzo podobną strukturę jak Melanotan 2, prawie taką samą masę cząsteczkową i wzór chemiczny. Jedyna różnica polega na tym, że Melanotan 2 nie ma grupy hydroksylowej w miejscu łańcucha amidowego. Jednak nawet tak nieznaczna różnica w strukturze powoduje znaczne zmiany właściwości leku. PT – 141 jest peptydem o wyraźnych właściwościach afrodyzjaku, po którego wstrzyknięciu następuje silny, samoistny i co najważniejsze, bardzo długotrwały wzrost libido. Większość leków peptydowych jest stosowanych w celu poprawy wyników sportowych i ma na celu zwiększenie siły, przyrost masy mięśniowej, zwiększenie wytrzymałości i spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej. Peptyd PT-141 ma inne zadanie. Wielu ekspertów twierdzi, że jest to jeden z najlepszych leków wzmacniających popęd seksualny. W przeciwieństwie do Viagry i innych podobnych leków nie oddziałuje na naczynia krwionośne, ale działa wyłącznie na układ nerwowy, dlatego nie podnosi ciśnienia krwi. PT-141 oprócz wzmocnienia potencji i libido zwiększa syntezę melaniny, dzięki czemu szybciej się opalamy.

Jak działa PT- 141?

PT-141 bezpośrednio wpływa na wzrost popędu seksualnego i libido. Efekt jest podobny jak w przypadku stosowania cytrynianu sildenafilu (Viagry). Jednak w tym przypadku pobudzenie seksualne nie jest skorelowane z pożądaniem. Różnica jest następująca. Kiedy przyjmujesz Viagrę, tworzysz przestrzeń która sprzyja pojawieniu się silnej erekcji. Ta jednak nie ujawnia się automatycznie. Konieczne jest silne podniecenie seksualne. W przypadku PT-141 erekcja pojawia się praktycznie w każdym przypadku. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu, dana osoba będzie odczuwać napływ krwi w części pachwiny.  Proces ten będzie się nasilać aż do szczytowego momentu działania leku. Ten następuję już po 2-3 godzinach. Wtedy działanie PT - 141 jest maksymalne. Stan ten utrzymuje się nawet do 8 godzin. Dopiero wówczas PT - 141 słabnie i przestaje działać po 1-2 godzinach. Niekiedy może pojawić się szybsze bicie serca, zaczerwienienie skóry oraz niewielki wzrost ciśnienia krwi. 

Ciekawą cechą odróżniającą PT-141 od innych afrodyzjaków jest to, że ma taki sam wpływ zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. Działanie Viagry polega na blokowaniu fosfodiesterazy typu 5, substancji zapobiegającej reprodukcji cGMP (cyklicznego monofosforanu guazyny), co z kolei wspomaga przepływ krwi do ciał jamistych. W takim przypadku erekcja wystąpi dopiero przy faktycznym wzroście stężenia tlenku azotu we krwi - jest on niezbędny aby umożliwić krwi dotarcie do ciał jamistych i aby fizycznie pojawiła się erekcja. Stanie się to jednak pod warunkiem zaistnienia impulsu nerwowego czyli podniecenia.  Jeśli chodzi  o peptydu PT-141 nie jest to warunek konieczny.

Jakie zalety ma PT– 141?

Oczywistym efektem jest zwiększony popęd seksualny. Działanie leku nie wiąże się z pobudzeniem psychicznym. Sam peptyd działa znacznie wydajniej niż Viagra, a także przyspiesza opalanie skóry. Pozytywem jest długi okres działania substancji (podobnie jak hormon wzrostu, szczyt obserwuje się po 2-3 godzinach, czas „pracy” sięga 8-10 godzin). Działa jednakowo zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety.

Peptyd powinny stosować osoby, które zauważają u siebie jeden z następujących objawów:

• Brak pożądania lub brak wrażliwości na aktywność seksualną
• Niezdolność do pobudzenia seksualnego
• Zmniejszone czucie
• Ból podczas stosunku
• Niezdolność do osiągnięcia orgazmu
• Problemy emocjonalne, takie jak zakłopotanie, wstyd, niepokój i zmniejszone zainteresowanie seksem.

Czy PT- 141 może wywoływać efekty uboczne?

Pamiętaj że przyjmując  PT - 141 powinieneś starannie przestrzegać zalecanych dawek, w innym przypadku mogą niekiedy pojawić się tak zwane działania niepożądane lub efekty uboczne, takie jak:

• podwyższone ciśnienie krwi;
• silne zaczerwienienie skóry;
• stłumienie apetytu;

To główne, możliwe negatywne skutki, ale ich występowanie można zminimalizować, zmniejszając zalecaną dawkę o połowę.

Jak stosować PT – 141?

PT- 141 ma postać fiolek z suchą substancją w środku. Aby przygotować roztwór, użyj zwykłej aptecznej wody do wstrzykiwań lub roztworu chlorku sodu (nie jest niezbędny). Zaleca się rozcieńczenie substancji dwoma mililitrami (2 ml) wody, co uprości procedurę obliczania wymaganej dawki. Dodajemy wodę do wnętrza butelki, do tego można użyć osobnej strzykawki o pojemności 2 ml. Następnie czekamy chwilę, aż proszek się rozpuści. W rezultacie otrzymujemy roztwór o stężeniu substancji na ml = 5000 mcg. Jeden mililitr to jest dla porównania, cała strzykawka insulinowa na 100 podziałek. Zalecana dawka podstawowa to 1000 mcg. W zależności od masy ciała, płci, wieku, stanu zdrowia i innych czynników dawka może ulec zmianie. Jeśli twoja waga przekracza 100 kg, możesz bezpiecznie zwiększyć dawkę do 1500 mcg. W przypadku np. kobiet o wadze do 50 kg zaleca się zmniejszenie pojedynczej dawki do 500 mcg. Warto również zaznaczyć, że aby zminimalizować skutki uboczne, zacznij od minimalnej porcji 500 mcg. Możesz w ten sposób sprawdzić tolerancję leku i wybrać dogodną dla siebie metodę aplikacji. Aplikacja polega na wstrzyknięciu peptydu PT - 141 bezpośrednio w fałd tłuszczu brzucha 20-30 minut przed spodziewaną aktywnością seksualną.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE