peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYPT- 141 
WZÓR Z CMS:


125.00
Ilość
- +

PT- 141
Excelsior Peptides

PT- 141

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 125 zł 125 zł
3 10 mg 115 zł 345 zł
5 10 mg 105 zł 525 zł
10 10 mg 95 zł 950 zł

PT-141

Czy twoja kondycja seksualna się pogorszyła? Czy uważasz, że popęd seksualny jest zasadniczo osłabiony? Cierpisz na zaburzenia erekcji lub zaburzenia popędu płciowego? Przestań się męczyć! Przywróć swoją dawną moc seksualną! Pokaż, co potrafisz i odzyskaj dawną samoocenę! Pomoże Ci innowacyjny produkt PT-141.

Czym jest PT-141?

PT-141 lub Bremelanotide to rewolucyjny lek zwiększający libido i potencję. Ze względu na swoje silne działanie PT-141 jest niezwykle popularny zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ równie skutecznie wpływa na ciało, niezależnie od płci. PT-141 jest syntetycznym analogiem hormonu płciowego występującego w ludzkim ciele. Jest to peptyd, izomer Melanotanu 2, ale bez amidowego końca C. W oparciu o tę cechę peptyd stosuje się wyłącznie do leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn i zaburzeń pożądania seksualnego u kobiet. W przeciwieństwie do leku Viagra i tym podobnych, Bremelanotyd nie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, ale bezpośrednio wpływa na receptory melanokortyny, stymulując je i stymulując, tym samym znacznie zwiększając libido i zwiększając potencję.

PT-141 zaczyna działać w ciągu 2 godzin po wstrzyknięciu, szczyt pobudzenia objawia się po 3 do 4 godzinach i trwa do 8 godzin. To potężny afrodyzjak tego rodzaju.
Bremelanotyd znacząco przywraca jakość życia seksualnego, znacznie poprawia relacje między partnerami i zwraca utraconą samoocenę. Podczas stosowania PT-141 opalanie organizmu jest zwiększone z powodu aktywnego wytwarzania melaniny przez melanocyty.

Kiedy stosować PT-141?

Peptyd oparty na peptydowej formie melonatan 2 ma podobne właściwości, ale ma dodatkowy pozytywny wpływ na erekcję i opalanie. W przeciwieństwie do analogu nie ma amidowego końca C. Zsyntetyzowany w 2009 roku, do stosowania w praktyce medycznej. Stosowano go w leczeniu zaburzeń seksualnych u mężczyzn i zmniejszania libido. Peptyd stymuluje produkcję melatoniny, przyczyniając się do zwiększonego opalania. Stał się popularny wśród sportowców w różnych dyscyplinach sportowych. Jest często stosowany przez sportowców w terapii po kursie po sterydach. Pozytywne cechy leku zawierają:

Pomaga zwiększyć krążenie krwi w okolicy miednicy.
Poprawia erekcję.
Zwiększa popęd seksualny.
Przyczynia się do regulacji nierównowagi hormonalnej.
Pozytywny wpływ na naczynia krwionośne.
Długa ekspozycja do 10 godzin.
Nadaje skórze równomierną opaleniznę bez skutków ubocznych.
Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
Uelastycznia skórę, pomaga wygładzić zmarszczki.
Odmładza ciało.
Możliwe jest stosowanie kobiet bez wpływu na tło hormonalne.

Można łączyć z innymi peptydami i środkami steroidowymi. Nie ma toksyczności, która pozwala zachować zdrowie i poprawić ogólny stan zdrowia. Peptyd należy do bezpiecznej klasy i jest bardzo poszukiwany nie tylko przez sportowców, ale także wśród wielu gwiazd popu i filmu.

Jak stosować ten peptyd?

Peptyd jest doskonale wchłaniany zarówno przez ciało męskie, jak i żeńskie. Po wstrzyknięciu efekt pojawia się w ciągu 1,5 -2 godzin. Oznacza to, że nie musisz długo czekać na pozytywne działanie środka. Lek jest wytwarzany w butelkach, zastrzyki należy wykonywać podskórnie, aby uniknąć działań niepożądanych. Do rozcieńczania użyj wody bakteriobójczej, co pozwoli dłużej utrzymać substancję w stanie roboczym. Dawkowanie waha się od 500 do 15 000 mcg, w zależności od przeznaczenia. Przekroczenie jest niepraktyczne z powodu możliwych negatywnych reakcji. 400 mcg wystarcza kobietom. Dawkowanie zależy od wyniku końcowego, który należy osiągnąć. 300 mcg wystarczy, aby zwiększyć libido. W terapii po kursie po sterydach potrzebne jest co najmniej 1000 mikrogramów. Wystarczy dla kobiet, aby zwiększyć libido 700 mcg. Zwiększenie dawki nie przyniesie dodatkowego efektu. Podczas użytkowania należy wyjść na słońce przez 30 minut. Długie opalanie w bezpośrednim świetle słonecznym może powodować oparzenia. Metoda aplikacji: wstrzyknięcie podskórne.

Dawki PT-141: 0,30 mg (próba) - 0,70 mg (średnio) - 1 mg (optymalnie) - 1,5 mg (mocna).

W jednej butelce 10 mg (10000 μg) peptydu.

Do jednej butelki PT-141 (10 mg) stosuje się 2 ml jałowej wody do wstrzykiwań. Przy tej proporcji roztworu dzienna dawka jest następująca (przy użyciu strzykawki insulinowej U-100):

- 100 kg (masa ciała) - 1 mg dziennie („20” na strzykawce z insuliną lub 0,2 ml roztworu)

- 75 kg (masa ciała) - 0,75 mg na dzień („15” na strzykawce z insuliną lub 0,15 ml roztworu)

- 50 kg (masa ciała) - 0,5 mg dziennie („10” na strzykawce z insuliną lub 0,1 ml roztworu)

Po iniekcji niewielkie zaczerwienienie twarzy, które znika w ciągu 20-30 minut, uważa się za normalne.

Czy peptyd powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

Peptyd w pełni spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Istnieją negatywne konsekwencje w postaci podwyższonego ciśnienia krwi tylko przy użyciu sprayu. Po wstrzyknięciu efekt ten nie występuje. Swędzenie może wystąpić w miejscach wstrzyknięcia, jeśli zastrzyki wykonuje się w jednym miejscu. Efekty uboczne występują tylko w 0,1%.

Warunki przechowywania: W temperaturze 2-8 stopni C (w lodówce). Lepiej w suchej nierozpuszczonej formie. Jeśli już rozpuszczono PT-141 do użycia, roztwór należy przechowywać w lodówce.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE